Jump to content

krzychuuu80

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About krzychuuu80

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. krzychuuu80

  N na kartę

  Na tvp2 i axn wyskakuje komunikat Kanał nieprawidłowy. Limit czasu czytania PMT
 2. krzychuuu80

  N na kartę

  Ale sygnał jest. Nigdzie nie napisałem że nie ma sygnału tylko nie dekoduje mi tej częstotliwości. Lista nowa przeze nie ulozona bo tuner mam kilka dni. Na satkurier że znalazłem coś takiego https://satkurier.pl/news/153778/problemy-z-odbiorem-tvp2-hd-z-satelity-po-1811-oto-rozwiazanie.html Ale u mnie to nie pomaga. Jeszcze zmienię rom w tunerze to może pomoże.
 3. krzychuuu80

  Nagrywanie na pendrive

  Gdzie to wyłączyć?
 4. krzychuuu80

  Nagrywanie na pendrive

  Jak ustawić nagrywanie na pendrive? Tuner axas. Pendrive podłączony, a mimo to pokazuje, że mało miejsca. Jak to poustawiac w menu?
 5. krzychuuu80

  N na kartę

  Axn mam tylko w pakiecie i też nie działa. Nie wyskakuje komunikat za kanał kodowany tak jak na innych kanałach tylko czarna plansza i tyle.
 6. krzychuuu80

  N na kartę

  WP mam. Zobaczę jeszcze ten zoom i metro. No, a co z tym tvp2? Ktoś coś wie? Na stronie satkuriera było podane że trzeba wykasowac kanały z listy i jeszcze raz wyszukać. Ale że wszystkich list skasować jakie są w odbiorniku?
 7. krzychuuu80

  N na kartę

  Niedawno po dłuższej przerwie aktywowałem kartę z modułem w ofercie n na kartę i mam wszystkie kanały poza tvp2 czest. 12264. Dekoder z Enigma. Wszystkie kanały działają poza TVP. Co może być przyczyną? I czy kanały zoom, metro i dawna Viva polska są w ofercie n na kartę? W pakiecie za 19.99?
×