Jump to content

magserwis

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About magserwis

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Deweloper doprowadził sygnał tylko do salonu, nie mam go w innych pokojach, aby dociągnąć sygnał. Modem LTE w mieszkaniu odłączony, ale sygnał nie wskoczył. Na żadnym z wymienionych kanałów nie mam też sygnału (wcześniej tego nie zauważyłem). Jest komunikat: "Obecnie program nie jest nadawany. Spróbuj ponownie później". Paski sygnałowe na tvp1/tvp2: Poziom 58%, Jakość 100% (chwilami spada do 96).
 2. Tylko te dwa kanały nie działają właśnie. Używam LTE Orange, schowane w puszcze z kablami w innym pomieszczeniu. OK sprawdzę to co napisałeś.
 3. Wprowadziłem się do nowego mieszkania z certyfikatem satelitarnym. Kabel podłaczony pierwotnie do dekodera Pace, działało wszystko poza tvp1 i tvp2, brak sygnału. Akurat zmieniony został dekoder na 4K i jest ta sama sytuacja, mimo, iż w punkcie nc+ działał. Czy coś trzeba w nim przestawić czy deweloper coś źle ustawił na dachu? Drugie pytanie. Mogę na tym dekoderze teoretycznie nagrywać 3 kanały a czwarty oglądać. Jak to zrobić skoro tylko 1 kabel idzie od puszki. Wątpię, aby dali unicable u góry... Czy coś mogę zamontować od strony mieszkania, żeby korzystać z pełnych funkcjonalno
×
×
 • Create New...