Jump to content

magserwis

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About magserwis

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Deweloper doprowadził sygnał tylko do salonu, nie mam go w innych pokojach, aby dociągnąć sygnał. Modem LTE w mieszkaniu odłączony, ale sygnał nie wskoczył. Na żadnym z wymienionych kanałów nie mam też sygnału (wcześniej tego nie zauważyłem). Jest komunikat: "Obecnie program nie jest nadawany. Spróbuj ponownie później". Paski sygnałowe na tvp1/tvp2: Poziom 58%, Jakość 100% (chwilami spada do 96).
 2. Tylko te dwa kanały nie działają właśnie. Używam LTE Orange, schowane w puszcze z kablami w innym pomieszczeniu. OK sprawdzę to co napisałeś.
 3. Wprowadziłem się do nowego mieszkania z certyfikatem satelitarnym. Kabel podłaczony pierwotnie do dekodera Pace, działało wszystko poza tvp1 i tvp2, brak sygnału. Akurat zmieniony został dekoder na 4K i jest ta sama sytuacja, mimo, iż w punkcie nc+ działał. Czy coś trzeba w nim przestawić czy deweloper coś źle ustawił na dachu? Drugie pytanie. Mogę na tym dekoderze teoretycznie nagrywać 3 kanały a czwarty oglądać. Jak to zrobić skoro tylko 1 kabel idzie od puszki. Wątpię, aby dali unicable u góry... Czy coś mogę zamontować od strony mieszkania, żeby korzystać z pełnych funkcjonalności dekodera?
 4. Zdecydowanie nieugięci, nie było tematu... Jedynie do wyboru kamera sportowa, projektor, tablet itp.
 5. Przy 2 letniej umowie zaproponowano abonament tanszy o 5 zł, czyli 84zł miesiecznie i wymiane dekodera IPS na jakiś inny, który obsługuje multiroom (nagrywanie przez dysk zewnetrzny): > Super Box 30zł > Filmy i Serjale za 0zł > Pakiet HD za 0zł > Canal+ za 29zł > Multiroom za 5zł > Int.60Mb+ 18zł > Wifi za 2zł
 6. Dziekuje za wiadomosc, powalcze o maxbox albo HBO. Tylko pytanie czy ktos sie spotkał z problemem z tym multiroom...
 7. witam. Po złozeniu wypowiedzenia otrzymałam taką propozycję: W nawiązaniu do naszej rozmowy przesyłam Pani ofertę: > Super Box 30zł > Filmy i Serjale za 0zł > Pakiet HD za 0zł > Canal+ za 39zł > Multiroom za 0zł > Int.60Mb+ 18zł > Wifi za 2zł dekoder z nagrywarką IPS... suma: 89zł. Do tej pory za to samo płaciłam 95zł bez multiroom. Czy można coś jeszcze uzyskać? nie zależy mi na szybszym internecie. Problem jest podobno tylko z instalacją multiroom. Do tego dekodera z nagrywarką nie mają dekoderów hd zwykłych. Modułu CI też do niego nie można wziąść. Jedynie oba telewizory musiałaby byc z modułem CI, ale zalezy mi na nagrywarce. Spotkał się ktoś z takim dziwnym problemem technicznym z ich strony? pozdrawiam Ola
×
×
 • Create New...