Jump to content

JanuszM

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About JanuszM

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj poniedziałek i nadal świecą. Po dokładniejszym przejrzeniu dostępnych kanałów to raczej " Extra+" , bez nSport+HD : )
 2. Dodatkowe kanały widzę u siebie, a mam tylko START+. Mikołaj sprezentował KOMFORT+ , a może i więcej .... jest dostępny też Eurosport2 . Na pozostałych zestawach TNK HD tylko DOMOWY HD : ( Ciekawe czy tylko dzisiaj , czy na miesiąc?
 3. Witam. Mam Sharpa LC-32LE240E i LG42LB670V-ZA oba połączone po hdmi z ADB 2850ST. Na jednym i drugim tv., Polsat News HD z k. 45 w Warszawie, wyświetla się trochę dziwnie. W cyklu sekundowym, obraz zabarwia się a to na zielony a to na czerwony (coś jak składowe, RGB) - inne kanały działają poprawnie w tym Polsat News SD Czy to kwestia procesu testowego czy wina ADB 2850ST?
 4. Witam. Mam Sharpa LC-32LE240E i LG42LB670V-ZA oba połączone po hdmi z ADB 2850ST. Na jednym i drugim tv., Polsat News HD z k. 45 w Warszawie, wyświetla się trochę dziwnie. W cyklu sekundowym, obraz zabarwia się a to na zielony a to na czerwony (coś jak składowe, RGB) - inne kanały działają poprawnie w tym Polsat News SD Czy to kwestia procesu testowego czy wina ADB 2850ST?
×
×
 • Create New...