Jump to content

JanuszM

Users
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About JanuszM

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Też tak miałem na ADB 2850. Promocja dotyczyła chyba zakupu dekodera 5800. Latem w czasie burzy, po wyłączeniu zasilania raz ładowała się do końca, a czasem dekoder się wieszał. Dekoder pobiera dane na kanale 1TVP HD, prawdopodobnie w zależności od wagi planszy, może to potrwać dłuższą chwilę. Przyciśnięcie przycisku na pilocie N, czasem pomagało. ps. przedłużyli otwarte okno na kwiecień, jak posiada się DOMOWY HD jest trochę dodatkowych kanałów, ale nie tak bogato jak przy START+ w nc+telewizji na kartę.
 2. START+ a świeci KOMFORT+. Drugi dekoder TNK HD - DOMOWY HD Sprawdziłem trzeci dekoder TNK HD z BEZ OPŁAT - nic nowego. Ujednoliciliby oferty na 25 lecie :/
 3. M. in.: FOOD NETWORK, TVN FABUŁA, DA VINCI, NATIONAL GEOGRAPHIC WILD, NATIONAL GEOGRAPHIC. , BBC BRIT HD , BBC LIFESTYLE HD ...
 4. Pojawiło się trochę kanałów w ramach otwartego okna. Pewnie w ramach "zostańwdomu", a może 25 urodzin? Na drugim zestawie TNK HD troszkę inny skład kanałów.
 5. Tak z myślnikiem. Pojawiło się więcej kanałów w ramach otwartego. Mam aktywny DOMOWY HD. Doładowałem w ramach promocji powyżej 50 zł, ale jak zadzwonię to najpierw niech mi dadzą zaległe z poprzedniej listopadowej (mimo obiecanek konsultanta, do dzisiaj dycha nie wpadła) Może wcale nie trzeba doładowywać do końca marca - świecą komuś w BEZ OPŁAT?
 6. Dzisiaj poniedziałek i nadal świecą. Po dokładniejszym przejrzeniu dostępnych kanałów to raczej " Extra+" , bez nSport+HD : )
 7. Dodatkowe kanały widzę u siebie, a mam tylko START+. Mikołaj sprezentował KOMFORT+ , a może i więcej .... jest dostępny też Eurosport2 . Na pozostałych zestawach TNK HD tylko DOMOWY HD : ( Ciekawe czy tylko dzisiaj , czy na miesiąc?
×
×
 • Create New...