Jump to content

Maniutek27

Users
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Maniutek27

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Ponad godzina do końca a moje miejsce to 780 Wydaje mi się, że aż taki wolny nie jestem, na zwykłej grze łapałem się na nagrody, których pula była 250, a tu 500, ponad godzina do końca a ja daleko w tyle.... Szkoda, bawie się w to prawie od początku, pucharów mam 186 i co z tego.... Ani razu nie udało mi się załapać na nagrodę rzeczową w grze premium. Przyznam się, że gram obecnie na 9 numerach ale na każdym uczciwie, swoimi (myślałem, że dość sprawnymi) palcami. Na zwykłej grze sporo wygrałem, obdarowałem rodzinę, właścicieli numerów na których gram, ich dzieci a całą resztę wywiozłem do domu dziecka - bardzo się dzieci ucieszyły. Sobie zostawiłem tylko czapeczkę z daszkiem i parasol premium na pamiątkę. Liczyłem jeszcze chociaż na słuchawki ale za mało "cwany" jestem i nie umiem programować czy stawiać botów. Ale fajnie że była taka gra. Czekałem jeszcze na kartę prepaid 50GB ale u mnie ani razu się nie pokazała i już pewnie nie pokarze. Jak to ktoś wcześniej napisał, ta nagroda jest jak YETI Życzę jeszcze przez te kilka dni kilku wygranych i dobrej zabawy! Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów!
 2. U mnie dziś do wygrania pokazały się szaliki i abonamenty na TV a na premium Polsat Sport Premium do konca sezonu. Tak że szału nie ma.
 3. Dziś chyba BOT-y rzuciły się na parasole premium. Wydaje mi się, że dość szybko cisnąłem a miejsce 360 a o czapeczki grałem na spokojnie i miejsce 170. Przypadek? Nie sądze Już widzę co będzie się działo wtorek, środa na grze premium, pewnie zwykli "śmiertelnicy" (czyt. uczciwi gracze) nie mają co podchodzić do grania.
 4. Witam Forumowiczów! Mam do Was takie pytanko, czy miał już ktoś możliwość wygrania takiej nagrody codziennej jak: "Karta prepaid 50GB"? Wszystkimi pozostałymi nagrodami rzeczowymi to już prawie całą rodzinkę obdarzyłem, nie mam tylko szczęścia do parasolek składanych, tylko 2 trafiłem a premiumek chyba 8 Pozostałych nagród zostały mi jeszcze 2 torby z Ikei, jak juz odbiorę wszystkie nagrody to co mi zostanie wywiozę do domu dziecka. Pozdrawiam Wszystkich grających!
×
×
 • Create New...