Jump to content

wlodar123

Users
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by wlodar123


 1. O tej porze NTL nadaje "planszę testową" czy jak to się zwie, lecz nie widać teraz żadnych artefaktów. W ciągu dnia,  jeżeli nie zapomnę, zobaczę jak wygląda odbiór tego kanału.

   

  @Edit: Faktycznie,  występują jakieś zakłócenia na tym kanale.


 2. W dniu 31.05.2019 o 17:25, kamcio231 napisał:

  Mam rozumiec ze jezeli jestem zalogowany dajmy na to samsung tv (chodzi o iple) to na drugim urządzeniu  które dodam nie moge oglądać tego samego kanalu na zywo rownoczesnie ,ale moge miec właczony inny kanal,dajmy na to ogladam na tv polsat sport premium1  to na drugim urządzeniu  moge miec włączony polsat sport premium2 ,oczywiście korzystajać z tego samego konta??

  Z tego co mi się kojarzy.. Korzystając z jednego konta na kilku urządzeniach, to tylko na jednym sprzęcie jednocześnie można oglądać kodowane materiały.

  • Upvote 1

 3. Rozumiem, że chodzi o spadek mocy sygnału GSM? a nie stricte WiFi? Jeżeli tak, to możliwe, iż po tej hmm.. "burzy"? BTS ma jakąś awarię i nie działa prawidłowo, bądź nawet wcale? Sądząc po PINGu aktualnie łączy się z dość odległym nadajnikiem. Pomieszałeś trochę w swoim poście i nie wiem do końca o co Ci chodzi.(problem z siłą sygnału GSM, czy/ bądź też i WiFi?)


 4. W moim przypadku antena skierowana jest jakoś mniej więcej na wschód/ południowy wschód. Mogę się mylić, ale kierunek chyba w stronę Przysuchej. Odbieram przy okazji słaby sygnał jeszcze z jakiegoś Kieleckiego nadajnika.


 5. Akurat brak prędkości 8x do przodu nie wpływa jakoś znacząco na komfort użytkowania. Jeżeli już przy tym temacie jesteśmy to boli brak importu eksportu listy ulubionych i ogólnie błędy z tą listą związane. Po takim czasie, jaki minął od ostatniej aktualizacji to powinno być to już dawno "załatane".


 6. Kilka postów wyżej - dyskusja nt. zgrywania nagrań z Evobox.

  Chyba, że macie jakiś inny magiczny sposób dzięki któremu wpinacie się laptopem do Evoboxa?  :>

  Nigdzie nie trzeba się wpinać, a tym bardziej rozkręcać. Wystarczy mieć połączonego Evo i PC-ta w jednej sieci i masz wtedy wgląd na zawartość dysku dekodera.


 7. Na jakich kanałach ta pikseloza? TVP HD i TVP Seriale?

  Bardzo możliwe, że na TVP HD i chyba Fox HD ale nie jestem na 100% pewien.

   

  Sorek21 Dzięki za poradę. Dobrze wiedzieć.

   

  Co do HDMI CEC to w moim przypadku również wszystko śmiga, mimo iż tv wyszedł z pod młotka Tureckiego Vestel'a (Smart TV oparty na sklepie Opery) i nawet nie spodziewałem się w sumie, że będzie współpracować z Evoboxem.


 8. Dzisiaj drugi raz zaliczona kompletna zawiecha Evoboxa (czarny ekran, brak reakcji), dodatkowo kilka razy miałem "pikselozę" przy jakości 80-90%. Wszystko to chyba po tym jak dodałem kanały do ulubionych. Poczytałem trochę starszych postów na ten temat i mam rozumieć, że oprogramowanie jest dalej zbugowane i są to normalne objawy? Czy może znowu trafiłem na uszkodzonego? Dopiero co go reklamowałem...

   

  @EDIT: Listy ulubionych nie da się importować/ eksportować na pendrive?


 9. Też do mam i mogę w nocy cyknięcia liczyć z odległości 2m.  :woot:

  Dokładnie. Było słychać każdy przeskok głowicy i dodatkowo jeszcze po wyłączeniu w stan "Szybki Start" przez jakiś czas wydawał jednostajne piski? o zmiennej tonacji, dopóki nie wyłączył się dysk.  Nie wiem jak to nazwać..


 10. Dzisiaj była złożona reklamacja ze względu na piszczący, głośny dysk  :dammit:   (w szczegółach sprzętowych był WDC WD5000LUCT-63RC2Y0). W wymienionym Evobox'ie siedzi teraz st500vt000-1dk142 i jest cisza.  :wink:  Czy u Was też dekoder z dyskiem WD pracuje dosyć głośno? Mnie potrafił koło 4 rano obudzić, gdy się wzbudzał. 

×
×
 • Create New...