Jump to content

Fabrykant

Users
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Fabrykant

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

110 profile views
 1. A z tym to nie ma problemu, ale jakość obrazu jest gorsza mino nastawienia jakości 1080p.
 2. Widać, że mój JU6800 jest chyba za stary. 😕
 3. Ty lepiej powiedz jak udało Ci się uruchomić TvOnline Vectra ma tej przeglądarce? 😁 Potrzebny jest chyba Microsoft Silverlight? Ale jak to zainstalować?
 4. Jak wygląda u Was funkcja zdalnego zlecania nagrań na dekoderze 4k z aplikacji Vectra TV online lub z przeglądarki internetowej?
 5. Taka sytuacja...: Mam dekoder 4K od prawie miesiąca. TV online umożliwia zdalne zlecanie nagrań na dekoderze zarówno poprzez aplikacje Android jak i z przeglądarki internetowej. Nie mogłem sobie z tym poradzić więc napisałem do nich w trybie reklamacji: "Nie działa zdalne zlecanie nagrań na dekoder 4k przez aplikację na smartfonie jak i przez stronę https://tvonline.vectra.pl/. Mimo naświetlenia tego problemu na infolinii oraz na facebooku w sekcji TV Online - nowa platforma Vectry nikt nie był w stanie powiedzieć co się dzieje. Wiem, że problem ten występuje nie tylko u mnie." Dostałem taka odpowiedź: "Bardzo dziękujemy za przesłanie uwag dotyczących naszej firmy. Przekazane informacje zostały przez nas szczegółowo przeanalizowane i dołożyliśmy wszelkich starań, aby rzetelnie je wyjaśnić uwzględniając obowiązujące przepisy prawa. W odniesieniu do kwestii poruszanych w przedmiotowej korespondencji informujemy, iż wskazane niedogodności wynikają z faktu, iż dekoder znajdujący się w Pana posiadaniu nie jest uzwrotniony. Dodajemy, iż nie posiadamy informacji czy w przyszłości pojawi się możliwość korzystania z funkcji zdalnego nagrywania." I co mam robić dalej? Jest jakaś szansa na funkcjonalność zdalnego nagrywania?
 6. Ja też mam Samsung Smart TV, ale smartfon to Huawei P10 Pro. I wszystko nim stream'uję oprócz . . . NC+GO i TV Vectra Online. 😕
 7. Ty powiedz jak to robisz? Jaki masz sprzęt? Bo u mnie "multiekran" jest zablokowany, o czym oficjalnie wspomina sama Vectra.
 8. Z tego wynika, że nazwa dekoder 4k w Vectrze oznacza, że ... możesz nagrywać 4 kanały na raz. 😁
 9. Tak, ale tylko powtórki. Live'u się nie da!. Aha. Włącz ręcznie aktualizację dekodera i sprawdź czy się da nagrywać 4k?
 10. Może to kwestia kabla HDMI. Instalator jak do mnie przyszedł z tym dekoderem dał mi również nowy kabel HDMI. Według niego - specjalny dla 4K. Nie mogę potwierdzić na razie jakości po tym kablu, bo telewizora 4k nie mam jeszcze.
 11. Prawie 7 lat czekał na odpowiedź...😁
 12. Wręcz odwrotnie. Wczoraj zaprogramowałem sobie nagranie F1 z Eleven 4k, a dzisiaj dekoder mi się zaktualizował, wywalił przyszłe nagranie 4k z listy nagrań, a gdy chciałem go dziś ponownie zaprogramować do nagrania to nie było już takiej możliwości. Taki ficzer👍
 13. Jakby ktoś się pytał: 1. Nie można nagrywać 4k na dysku. Opcja jest wyłączona! 2. Można skasować nagranie czerwonym przyciskiem.
×
×
 • Create New...