Jump to content

Kobas

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kobas

 1. Witam. Ile teraz można ugrać na pakiet złoty na dwa dekodery+sport na ostro. Rezygnuje z canal+ i eleven.
 2. Sam korzystam z online. Też jade na Firefoxie. Chyba podejde do Vectry i zapytam o co chodzi. Mam blisko, kilka kroków.
 3. Nie mam ustawionego czyszczenia. I jeszcze za każdym razem chce żebym wpisał nazwe urządzenia ( Dodaj nowe urządzenie ) na tym samym laptopie. Przecież to jest bez sensu.
 4. Witam. taki oto komunikat wyświetla sie na moim laptopie ( Maksymalna liczba urządzeń przypisanych do konta została wykorzystana. Proszę usunąć jedno z urządzeń, aby zastąpić je obecnie używanym. Pamiętaj, że liczba zmian urządzeń w danym miesiącu wynosi 5 ). Nie wiem o co chodzi z tymi urządzeniami, przecież odpalam vectre online tylko ze swojego laptopa.
 5. Witam. U mnie tylko na kanałach sportowych jest problem z EPG. Nie wiadomo kto z kim gra, podaje przykład (LaLiga Santander. Gospodarze będą taworytem tego starcia,ale muszą mieć sie na baczności,bo goście są w bardzo dobrej formie, a tacy zawodnicy jak Charles czy Joan Jordan są wyróżniającymi się postaciami ligi hiszpańskiej)W tytule jest tylko nazwa danej ligi. Czy też ktoś tak ma.
×
×
 • Create New...