Jump to content

darekh

Users
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by darekh


 1. Miałem Netię przez 3 lata.... najlepszą decyzją odnośnie Netii była rezygnacja z jej usług. Co z tego że tanio, jeśli jakość obrazu to po porostu dramat!!!  To tak jakbym cały czas kupował jakiś wyrób seropodobny i jadł go i narzekał że niesmaczny.....a za kilka złotych więcej jest prawdziwy ser ;-) Przeszedłem do UPC ponad 2 lata temu ….obraz FHD wygląda tak jak ma wyglądać, dekoder Horizon działa płynnie i nagrywa do 4 kanałów jednocześnie, internet śmiga, WiFi w całym mieszkniu bez zakłuceń i awarii.   Czasem zaglądam tu na forum....i nic się nie zmienia.... narzekania na jakość obrazu to temat wiodący ;-) Ludzie...ogarnijcie się!! Netia to jest wyrób telewizjopodobny!!! W dobie technologii UHD oglądanie czegoś co nawet koło FHD "nie stało" to jest po prostu porażka. I mają racje ci co piszą że Netia ma w [beep]ie narzekania na jakość obrazu bo zawsze znajdą się chętni "po taniości".... nie tędy droga. Pozdrawiam z Krakowa! '=_ 

  • Upvote 2

 2. Moim zdaniem....a może to tylko tak mi się wydaje bo bardzo tego chcę :wink:.... że na tym nowym oprogramowaniu trochę się poprawiła jakość obrazu. Na pewno nie ma już tej irytującej pixelozy przy przełączaniu  kanałów.....przedtem przez ok 2 sek po przełączeniu...zwłaszcza na kanałach "HD" to była jakaś "masakra" na ekranie.... potem wskakiwała lepsza jakość.... teraz jest dobrze. Od razu ostry obraz.  

  Wiem..chciałoby się mieć jakość tak jak z satelity.....może kiedyś....ale póki co to cena rekompensuje te niedostatki :wink:))... za 110 zł mam wszystko co chcę....razem z pełnym pakietem C+, elevenami, cinemaxami multiroomem i internetem 100 mega. Da się wytrzymać :wink:

×
×
 • Create New...