Jump to content

risema16

Users
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Dobra

About risema16

 • Rank
  Amator
 • Birthday January 21

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  łódzkie
 • Hobby
  TV, radio, różne inne media

Equipment

 • Dish
  TechniSat
 • Receiver
  wifi premiumbox+
 • Pay TV Operator
  Platforma CANAL+
 • Package
  Extra+ 59,99zł/msc

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moją kolekcję wzbogacam od grudnia 2019 roku. Mam dużo "To i Owo", "Tele Tydzień", "Tele Światu" i "Programu TV". Nie wydaje mi się by tu kogoś interesowały obecne listingi gazet, dlatego chyba nie wrzucę żadnych zdjęć.
 2. https://www.omediach.info/zmiany-w-ramowce-ntl-radomsko-stacja-rezygnuje-z-programow-tv-toya-powraca-rozmowa-dnia/ Teraz serwisów informacyjnych nie ma praktycznie wcale. Przynajmniej Rozmowa Dnia powróciła. Nie oglądałem wydania sobotniego, następne obejrzę. Teraz od 18 do 20 są jakieś przyrodnicze programy. Zrobili to, co chcieli od początku. Przekształcić kanał ogólny z dużą dawką informacji w.... kanał ogólny z dużą dawką powtórek.
 3. Czy posiada ktoś gazetę "TV Okey!" z okresu od 2004 do 2011 i czy podałby ten ktoś jej listing?
 4. Tak, ale wyraźnie było napisane że we wrześniu. A tymczasem we wtorek minie pierwsza połowa września, programów realizowanych w Radomsku nie ma, a logo i oprawa NTL ciągle sa.
 5. Mamy już 11 września, jak serwisy z Toyi były tak są, jak logo NTL było tak jest, ale... jak nie było zmiany na TVC, tak nie ma 😄 Ale tak to jest jak stacją zarządza ktoś kto nie ma pojęcia jak się robi dobrą telewizję. Ja bym nie umiał tego zrobić, ale no błagam, nie powinno się najpierw robić szumu wokół siebie, a potem nie wprowadzać żadnych, ale to ŻADNYCH zmian.
 6. Telemagazyn udostępnił ramówki do 18 września. Dalej widnieją serwisy z Toyi...
 7. Niby Mango 24 z nami nie ma, ale... Zdjęcia z dzisiaj. https://images89.fotosik.pl/404/90412d35d957d3bcmed.jpg
 8. Rozumiem że mamy sezon ogórkowy, ale to dziwne że ostatnio powtarzają cały czas paradokumenty. Leci na Polsacie właśnie odcinek Trudnych spraw, który kilka dni temu był na Polsacie 2.
 9. Co ty mówisz w ogóle? Z takim czymś było by jeszcze gorzej.
 10. Oznaczenia wiekowe w Polsce. Jest ich 5: Uśmiechnięta buźka - program/serial który każdy może oglądać. Siódemka - program/serial który może oglądać osoba od lat siedmiu. Dwunastka - program/serial który może oglądać osoba od lat dwunastu. Szesnastka - program/serial który może oglądać osoba od lat szesnastu. Osiemnastka - program/serial który może oglądać osoba od lat osiemnastu. Ale pomimo tego że są te ograniczenia wiekowe już 15 lat, bo od 2005 roku, to nie za bardzo jednak kogoś obchodzą. Młodsze osoby oglądają programy +12 i nic sobie z tego
 11. Stawialbym na to pierwsze. Co do NTL/TVC zmiany zostały zapowiedziane na wrzesień. Już się boję...
 12. To wygląda jakby wyjęli kwadracik ze starego logo Superstacji, wzięli człon "Super" z gazety Super TV i człon "TV" z gazety Program TV.
 13. Dodam że w Zgierzu także istnieje lokalna TV Centrum. Poza tym niedawno ogłosili przerwę i poinformowali że wracają z serwisem informacyjnym 2 września. MWE w tym samym czasie poinformowało o zmianie NTL w TVC. Połączenie obu faktów: zgierskie TV Centrum kończy nadawanie na rzecz tego od MWE.
×
×
 • Create New...