Jump to content

risema16

Users
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralna

About risema16

 • Rank
  Amator
 • Birthday January 21

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  łódzkie
 • Hobby
  TV, radio, różne inne media

Equipment

 • Dish
  TechniSat
 • Receiver
  wifi premiumbox+
 • Pay TV Operator
  Platforma CANAL+
 • Package
  Extra+ 59,99zł/msc

Recent Profile Visitors

551 profile views
 1. Niby Mango 24 z nami nie ma, ale... Zdjęcia z dzisiaj. https://images89.fotosik.pl/404/90412d35d957d3bcmed.jpg
 2. Rozumiem że mamy sezon ogórkowy, ale to dziwne że ostatnio powtarzają cały czas paradokumenty. Leci na Polsacie właśnie odcinek Trudnych spraw, który kilka dni temu był na Polsacie 2.
 3. Co ty mówisz w ogóle? Z takim czymś było by jeszcze gorzej.
 4. Oznaczenia wiekowe w Polsce. Jest ich 5: Uśmiechnięta buźka - program/serial który każdy może oglądać. Siódemka - program/serial który może oglądać osoba od lat siedmiu. Dwunastka - program/serial który może oglądać osoba od lat dwunastu. Szesnastka - program/serial który może oglądać osoba od lat szesnastu. Osiemnastka - program/serial który może oglądać osoba od lat osiemnastu. Ale pomimo tego że są te ograniczenia wiekowe już 15 lat, bo od 2005 roku, to nie za bardzo jednak kogoś obchodzą. Młodsze osoby oglądają programy +12 i nic sobie z tego nie robią. Na niektórych stacjach oznaczenia wiekowe są bardzo duże i zasłaniają pół ekranu. Takie były na Polsacie HD aż do zmiany oprawy w 2019 roku, a aktualnie są takie na telewizji WP. Chciałbym tak poruszyć temat oznakowania. Jest... poprawnie. Ale mogłoby być lepiej. Ostatnio zauważyłem że stacje dostosowują się do obecnych realiów i zawyżają bądź zaniżają ograniczenia wiekowe. Aktualnie emitowany film komediowy na Siódemce, była scena w prysznicu gdzie zostały pokazane wyraźnie kobiece piersi, leci z oznaczeniem wiekowym +12. W Polsce podobno jest to złe i okropne, ale w TV z oznakowaniem jest inaczej. To samo z emitowanym w ostatni czwartek filmem "Superhero" na telewizji Metro. Dużo seksualnych podtekstów, i takowych scen, także z oznaczeniem wiekowym +12. To są przykłady zaniżania. Zawyżanie jest ostatnio bardzo stosowane przy serialach animowanych. Shrek, który w 2008 roku leciał jeszcze z oznaczeniem dla wszystkich, był stopniowo zawyżany. ok. 2012 roku było to już oznaczenie z siódemką, a obecnie jest to już dwunastka. Przy innych filmach animowanych to samo. Chodzi mi tu głównie o serie animowana z Minionkami. A wy co myślicie o takim zachowaniu, i ogólnie oznaczeniach wiekowych w Polsce?
 5. Stawialbym na to pierwsze. Co do NTL/TVC zmiany zostały zapowiedziane na wrzesień. Już się boję...
 6. To wygląda jakby wyjęli kwadracik ze starego logo Superstacji, wzięli człon "Super" z gazety Super TV i człon "TV" z gazety Program TV.
 7. Dodam że w Zgierzu także istnieje lokalna TV Centrum. Poza tym niedawno ogłosili przerwę i poinformowali że wracają z serwisem informacyjnym 2 września. MWE w tym samym czasie poinformowało o zmianie NTL w TVC. Połączenie obu faktów: zgierskie TV Centrum kończy nadawanie na rzecz tego od MWE.
 8. TVC to bedzie praktycznie kontynuacja NTL takiego jaki jest teraz. Czyli ten sam kit, z innym logo i oprawą.
 9. Czemu nieoplacalna? Nie wiesz dlaczego? Jeśli nie wiesz dlaczego, to wiedz że chodzi tylko o KASĘ. Pasji nie ma, ważna jest tylko kasa.
 10. MWE zrównało z ziemią ta stacje w niespełna rok. I nie ma znaczenia to, że stacja została wyciągnięta z widma upadku. To co się dzieje na antenie, to pokazuje że ludzie z MWE nie mają w ogóle pomysłu na te stacje, usunięto znane i rzetelne serwisy informacyjne i programy, pozwalniano wszystkich. A teraz jeszcze informacja że zmiana nazwy i loga. Pogratulować.
 11. Te robienie co chce powoduje że oglądania tego kanału wypierają się co nie którzy. Brawo MWE.
 12. Słyszałem o tym że we wrześniu mają coś zmienić. Wtrącony był nawet temat loga i oprawy graficznej. Muszę to powiedzieć... Już się boję
 13. Właśnie przeczytałem ten wywiad. Zmiana loga i oprawy, to będzie strzał w kolano. Zniknie marka NTL jaką jest, a może już była przez prawie 26 lat.
 14. Chodziło mi o gazetę która ma na okładce dwie nazwy: "Tele 14 Dni" i "Ekran TV".
×
×
 • Create New...