Jump to content

Riddick1500

Users
 • Content Count

  386
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Riddick1500

 1. Zadzwoniłem na ich infolinie techniczną i trafiłem na  "nadinteligętną" konsultantkę, która stwierdziła, że problemu z tymi dekami nie ma. Oczywiście kazała sie udać do serwisu bo trafiłem na nowy wadliwy model (twierdzi, że się zdarza). Nawet sie tam nie myślę udawać, bo w najlepszym wypadku wymienią mi go na nowy z tymi samymi usterkami niestety. Obsługa na poziomie ameby.

 2. Potwierdzam, że jasność skacze - Samsung, kanał TV Puls, program Lombard... i to co się dzieje z obrazem to parodia.

  Ale gorsze od tego jest to co się dzieje z dźwiękiem - po chwili oglądania nagrania, barwa głosu zmienia się na taka jak z przewijania do przodu. Wtedy trzeba wyjść z programu i wejść ponownie. i za takie "fiuczery" wołają 10zł. Zastanawiam się czy nie wołać rekompensaty albo zwrotu starego dekodera, a ten niech sobie wsa.... znaczy się zabiorą :).

  • Upvote 1
 3. 57 minut temu, pabcio75 napisał:

  Dzisiaj telefon z DUK comfort + 34,90 lub extra+ za 54,90 c+ za 25 . Sprzęt dekoder 4K i dwa dekodery multiroom po wifi za 25 zł (4K 5 zł i dwa razy po 10 zł). Czy coś można z tego ugrać cenowo na sprzęcie i pakiecie podstawowym comfort lub extra?

  Rozmowa z przed tygodnia -comfort za 24,99zł plus HBO z GO za 20zł plus mr za 10 i dek 4k za 10zł więc z 5 zł da się urwać :) .

 4. 19 minut temu, Pawel napisał:

  Faktycznie mając 5 zł więcej miesięcznie można sobie życie inaczej ułożyć :D

   

  A nie można? A poważnie co ma piernik do wiatraka? Za 1 kanał (Canal+) mogę dać 20 zł, pozostałe 9 jest mi zbędne. Wiec tak, dla mnie 5zł robi różnicę - podkreślam dla mnie

 5. 2 godziny temu, roberttosat napisał:

  25 się da

  Za 25zł to mogłem dostać przy przedłużeniu umowy :D . Sęk w tym że mnie mentalnie na 25zł nie stać - 20 jest jak najbardziej ok - sportu nie oglądam więc te 4 Canal+ to zbędny nadbagaż. Stąd za 2 dychy bym wziął a 25 to za drogo ;) .

 6. 6 godzin temu, hubson napisał:

  do comforta za 22,50 mozesz dostac Hbo z Hbo Go na 2m w gratisie + miesiac aktywacji.Na 5 miesiecy daja od pakietu extra+ wzwyz(cenowo) 

  Nie do końca prawda. Telefon z tego tygodnia (umowa do końca grudnia tego roku) -comfort za 27,5 plus 10zł za multiroom oraz dodatkowo w gratisie z samoistnym wyłączeniem HBO z GO na 5 miesięcy i na 2 (albo 3 -nie pamiętam) 8x C+. Tak więc dają i to sami od siebie, tylko zależne to od "systemu" i od konsultanta ;).

  • Haha 1
 7. Panowie spokojnie 😉.

  @Zuzik1111 dzięki wielkie za info 😀 w sprawie HBO i HBO GO. Natomiast jedno co można napisać w sprawie wyłączania tych pakietów osobno -wystarczy wyłączyć samo HBO gdyż ten pakiet jest nierozerwalnym bytem. Innymi słowy nie można mieć samej opcji GO (a wielka szkoda w końcu za 5zł czy nawet za 10zł była by to wielka radocha) bez posiadania paczki HBO. Tyle w tym jakże zawiłym temacie. 

  • Upvote 1
 8. Płać do końca umowy a potem ją rozwiąż. Ewentualnie rozwiąż ją od razu i zapłać karę. Innej opcji nie ma. Jak raz zaczniesz płacić za dek to już nie przestaniesz - z drobnymi wyjątkami (podobno) -czasem, baaaaardzo rzadko można było przeczytać, że przy przedłużeniu udawało się zdjąć opłatę za najem. Z tym, że to było kiedyś, nie wiem jak jest teraz. Inna inszość, że Ty masz flagowy dekoder za który na tą,ie napewno niezdejmą opłaty ;).

 9. @roberttosat

  Sęk w tym, że te dokumenty ( wypełnione) kazali mi odesłać listownie do nich, a nie udać się do salonu. Do salonu podszedłem przy okazji, z ciekawości i z oszczędności (skoro mam blisko to po co tracić pieniądze na list).

  Mały żartobliwe off top - Co do kserowania dowodów osobistych- jak nie wolno skoro wolno - tako rzecze Play i ich Gruszka. A skoro oni tak twierdzą to musi być prawda ;) 😛😭

×
×
 • Create New...