Jump to content

Adasiek74

Users
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Adasiek74


 1. Witam. Mam 3 miesiące do końca umowy i chce ją przedłużyć na dobrych warunkach. Obecnie mam Pakiet SuperBox + Pakiet HD + Pakiet Dzieci + Canal + Prestige + Sport Champions HD + 120mbit/s + multiroom + telefon stacjonarny + komórkowy. Wszystko za 130zł. Dziś zadzwoniła facetka z nową propozycją umowy i w tej samej cenie do tego co mam dorzucić mi chce Pakiet HBO, HBO GO, i pakiet seriale. Czy to dobra oferta ? Czy może mogę więcej ugrać ? Jak tak to jaka kwota za to wszystko byłaby odpowiednia i realna do uzyskania ? 

  W dniu 12.03.2019 o 13:05, Kiler napisał:

  Drogo. Trzeba było złożyć wypowiedzenie i czekać na telefon. Gdybyś do końca miesiąca nie dostał lepszej oferty, w co bardzo wątpię, bo wiedzą, że za miesiąc i tak odejdziesz,  to po prostu zadzwoniłbyś ostatniego dnia obowiązywania okresu promocyjnego i wycofał wypowiedzenie i powiedział, że miałeś ofertę za 129 zł i chcesz ja przyjąć.

   

  ZŁÓŻ WYPOWIEDZENIE !!!

   

  Zakładając, że chce to co mam +HBO, Cinemax?, i neta 150mbit bo w mojej lokalizacji się da do jakiej ceny mogę zejść ? 


 2. W przyszłym roku już wszystko będzie się kończyło w tym samym czasie. Bo nie wiem czemu w sumie wszystko dali mi na rok a multiroom na 2 lata... myślę, że też przez to zmniejszyłem sobie pole do negocjacji i właśnie tym wypowiedzeniem o którym pomyślałem za późno  


 3. Już mi się nie chce z nimi walczyć. Źle zrobiłem nie składajac wypowiedzenia miesiąc przed. Za rok będzie lepiej :P . Poza tym nie powiedziane, że dali by mi to za tą samą cene czyli 99zł. Mam jeszcze 2 telefony, a czytając komentarze nikt ich nie ma więc to też ma wpływ na cene końcową więc uważam, że może nie wytargowałem maksimum ale ostatecznie źle nie jest no i też dziwna akcja, że wszystko mi się kończy w tym miesiącu a multiroom mam ważny jeszcze rok... 


 4. Zadzwoniłem do biura obsługi klienta gdzie za to co mam (99zł) musiałbym płacić 114zł. Powiedziałem, że chce złożyć wymówienie telefonicznie. Pani zapytała mnie czy może mnie jeszcze przekierować do działu utrzymania klienta. To co udało mi się z nimi utargować to:

  Pakiet SuperBox + Pakiet HD + Pakiet Dzieci + Canal + Prestige + Sport Champions HD + 120mbit/s + multiroom + telefon stacjonarny + komórkowy. Wszystko za 129zł, wydaje mi się, że nie jest źle tymbardziej, że zostały mi trochę ponad 2 tygodnie do końca umowy więc rezygnacja nie wchodziła w gre bo i tak musiałbym im zapłacić za kolejny miesiąc 400 zł więc to bardziej mi zależało jak im. Co sądzicie ? 


 5. 13 godzin temu, andyp napisał:

  Tak oczywiście bez problemu,ja bym zadzwonił do DUK,ale zrobisz jak zechesz

  Po wysłaniu wypowiedzenia dostałem taką odpowiedź. Dzwonić do DUK? Oni przyjeli te wypowiedzenie? Czy to jest standardowy pierwszy mail po odebraniu wypowiedzenia?

  Spoiler

   

  Dzień Dobry,


  W odpowiedzi na wiadomość z dnia 2019-03-10, bardzo mi przykro, że nie mogliśmy wystąpić z satysfakcjonującym Pana rozwiązaniem.

  Informuję, że rezygnację należy złożyć w formie pisemnego oświadczenia, z własnoręcznym podpisem Abonenta, w Lokalnym Biurze Obsługi Klienta. Istnieje również możliwość przesłania danego pisma listem poleconym na adres Lokalnego Biura Obsługi Klienta. Obowiązuje data wpływu rezygnacji do Biura.

  Adres i godziny pracy naszej placówki można sprawdzić również samodzielnie, bez konieczności kontaktu z Konsultantem.
  Automatyczne Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska jest dostępne pod numerem 244 244 255.

  Zachęcam do wypróbowania tej formy kontaktu.

  Obecnie rezygnacja może być również złożona telefonicznie. W tym celu konieczny jest kontakt z naszą Infolinią pod numerem telefonu 244 244 244.

  Umowa Abonencka może być rozwiązana przez Abonenta z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego.

  Informuję również, że po rozwiązaniu umowy, Abonent zobowiązany jest do zwrotu sprzętu, z którego korzystał podczas świadczenia usługi.
  Sprzęt ten należy zwrócić do lokalnego Biura Obsługi Klienta, nie później niż w ciągu 3 dni od zakończenia umowy.

  Jeśli nie może Pani zrobić tego osobiście, sprzęt może zostać wysłany pocztą, na Pani koszt i odpowiedzialność.

  Istnieje również możliwość upoważnienia innej osoby, do zdania sprzętu w Pani imieniu. W takim przypadku powinna Pani napisać oświadczenie, wskazujące dane osoby, którą Pani upoważnia oraz zakres tego upoważnienia. Oświadczenie to powinno zawierać dane identyfikacyjne zarówno Pani, jak i osoby upoważnionej, które można będzie potwierdzić z dokumentem tożsamości.

  Zwrotowi podlega kompletny zestaw instalacyjny.

  Zestaw instalacyjny do Telewizji Cyfrowej zawiera:
  - dekoder
  - modem kablowy / może być wbudowany w dekoder wówczas nie podlega zwrotowi
  - pilot
  - Kabel SCART / lub HDMI ( jeśli dekoder z wbudowanym modemem)
  - Zasilacz do dekodera
  - Instrukcja obsługi
  - Kabel Ethernet / tylko kiedy jest modem zewnętrzny
  - Baterie
  - Zasilacz do modemu / tylko kiedy jest modem zewnętrzny

  Zestaw instalacyjny do Internetu zawiera:
  - modem kablowy
  - przewód zasilający / zasilacz
  - kabel ethernet
  - kabel USB

  Dziękuję za korespondencję oraz za wieloletnie korzystanie z naszych usług.

   

  W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt.
  Aby zachować ciągłość korespondencji, proszę skorzystać z opcji "Odpowiedz".

  Inne możliwości kontaktu z nami:

  http://www.multimedia.pl/kontakt

  Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta: 244 244 244.
  Adres e-mail dla potwierdzenia wpłat: [email protected]

  Pozdrawiam

  Bartosz Cieślak
  Multimedia Polska Dział Korespondencji

   

   


 6. Dzięki wielkie. Wieczorem wypełnię i wyślę tak jak wyżej pisałem i będę czekał. Może jutro się odezwą :)

  Mam jeszcze jedno pytanko. Jak złożę te wypowiedzenie będę mógł mimo to iść do nich i przedłużyć umowę w razie gdyby mi nic porządnego zaproponowali czy tym sposobem zablokuje sobie tą możliwość?

   


 7. Mają na swojej stronie jakiś gotowy dokument do wypowiedzenia żeby można było go dołączyć do rezygnacji z usług ? PS. ww tym linku co podałeś dać rodzaj zgłoszenia: Usługi, Temat zgłoszenia: Rezygnacje, W temacie wiadomości napisać mało konkurencyjna oferta i załącznik wypowiedzenie?


 8. Czyli co radzicie mimo wszystko złożyć wypowiedzenie, czekać na ich "ruch" do końca miesiąca, dopytać ile będę musiał zapłacić za te 11 dni które jutro upłyną po cenach normalnych  i ew porównać ceny petrotelu z multimedią (jeżeli zaproponują mi coś centrum utrzymania klienta?)

  2 minuty temu, andyp napisał:

  Dzwoń do DUK 244 244 333 do 337. 

  Czy jak sam do nich zadzwonię ugram więcej jak na podpisaniu umowy w ich punkcie?


 9. Niestety Multimedia nie chce mi zaoferować nic lepszego więc nie ma sensu u nich zostawać. Tymbardziej, że Petrotel oferuje dla nowych pakiet 129 kanałów - w tym 70 w HD +300mbit+ nagrywarke +multiroom+ router wifi za 74.90zł.... umowa kończy mi się z końcem tego miesiąca. Nie składałem jeszcze wymówienia bo miałem nadzieje, że jednak multimedia zawalczy o 10 letniego klienta i tu pytanie: czy mogę bez żadnego problemu tzn dodatkowych opłat zakończyć z nimi umowe z końcem tego miesiąca? Czy musi być zachowane miesięczne wypowiedzenie ? Bo nie mam zamiaru przeciągać tego o dodatkowy miesiąc...


 10. Witam potrzebuje rady. Obecnie posiadam SuperBox+HBO HD Max + pakiet HD + Multiroom + 120mbit/s + telefon stacjonarny + komórkowy za 99.99 zł... jakies 2 tygodnie temu? byłem w multimedii i dali mi super wypas oferte 105zł za dokładnie to samo... Pomyślałem poczekam jeszcze jednak umowa kończy mi się 31 marca więc nie cały miesiąc został. Co robić? Czy to co mam za tą kase to dobra oferta? Czy mogę coś jeszcze utargować? 


 11. @Morthen

   

  Dostałem odpowiedź:

  "W odpowiedzi na Państwa maila przypominam, iż zakupione przez Państwa łącze nie jest typu CIR, co za tym idzie nie ma niestety gwarancji prędkości. Przepustowość jest do określonej w pakiecie wartości, okazjonalnie wyniki mogą być niższe w zależności od obciążenia sieci.
  Dodatkowo proszę zwrócić uwagę, aby testy były wykonywane zawsze na bezpośrednim połączeniu kablowym modemu z komputerem.
  Firma Multimedia Polska stara się jednak, aby usługi były świadczone w najwyższym możliwym standardzie i cenimy sobie Państwa zgłoszenia oraz uwagi w tym temacie."

   

  Co mogę im odpisać ? Kurcze jakby nie było nie informowano mnie o typie łącza i tym bardziej nie sądziłem, że zamiast 120mbit będę miał ledwie 80-90Mbit. w końcu płace za 120....


 12. Witam mam pewien problem.. Od czerwca jestem "szczęśliwym" posiadaczem internetu 120Mbit i wszystko by było pięknie gdybym te 120 osiągał. Teraz moje wyniki to 70-90mbit downloadu i ok 15 uploadu. Czasem się zdarzy że wyciągam pełne 120 (na speedteście czasem nawet 122) ale ogólnie mam ogromne problemy ze stabilnością downloadu (większość czasu mam do 100mbit ale częściej 70-90). Wcześniej miałem łącze 60Mbit i takiego problemu nie miałem. Zawsze było nawet ponad 60 bez różnicy o której porze robiłem testy. Pisałem do biura obsługi i twierdzą, że wszystko jest okej. Nawet gdy technik przyjechał nic nie stwierdził - bo i dziwnym trafem wtedy miałem prawidłowe wyniki. Macie jakieś rady? 

×
×
 • Create New...