Jump to content

Eugeniusz Pompiusz

Users
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Eugeniusz Pompiusz

 • Rank
  Niedoświadczony

Metody kontaktu

 • Skype
  patric3031
 • GG
  34107776

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wrocław
 • Hobby
  Sat DX, DAB, Technika FM, FM processing, Polityka, Mnóstwo muzyki, Dobre książki

Recent Profile Visitors

243 profile views
 1. Dzięki @michalzgierz, właśnie miałem pisać Poza tym drobne funkcjonalne przeorganizowania w paczce Agory, wczoraj to jest 21 sierpnia na ten przykład serwis 5000 milczał
 2. @Michalzgierz, fajnie, że nie przeszkadzają temu telewizoru zabawki w stylu MIS i ACM/VCM. poza wszystkim, 999 to już całkiem spory SR. P.S.: z ciekawości totalnej, jak ten telewizor poradzi sobie z TP na 12639, sr 940? Choć SR mniejszy, to FEC sprzyjający a i sygnał jak dzwon, przynajmniej u mnie. Na logikę powinien złapać lock nawet jeśli nie pozwala wpisać mniej niż 1000
 3. Troszkę off topic, ale nadal w temacie.: Czy namierzyłktoś z Was dosył z tegorocznego Sunrise? Jestem pewien, że był on realizowany satelitą, co więcej, jako aktywny talkback słóżył SID 18000. Na logikę zatem, by nie mnożyć sprzętu gdzieś w okolicy winien się znajdować dosył właściwy. Niestety jednak z racji utrudnień wzrokowych bieganie za konstelacjami nawet tymi nie dvb-s nie wchodzi w grę, toteż pytam bardziej wgryzionych w temat.
 4. Szanowni, Biblioteka popularna, programy na niej bazujące również. Mniej popularny zaś jest plik streamreader.ini. Czy może są na forum chętni objaśnienia tych co bardziej sophisticated opcji oraz ich efektów zarówno na programy CrazyCat'a jak i zewnętrzne aplikacje. O ile większość z opcji rozumiem, o tyle.: 1. wiele opcji nie ma komentarza, część zaś nie ma wyjaśniającego. 2. nie wszystkie opcje są w INI by default, zatem co można jeszcze dopisać. 3. Choć uczono mnie, że googiel twoim przyjacielem, ale i tu nie wiele na ten temat jest, a jeśli jest, to jako poboczny wątek w dyskusji o TBS.
 5. Gwardio, Jakieś szanse na "audiozrzuty" tych transponderów, które deklarują, że zawierają radio? Im bardziej surowy TS tym lepiej. Ciekaw jestem zarówno przepływności jak i realnej jakości szczególnie, że stamtąd mamy dosyły NHK i CRI (jak się nie zmieniło), do nadajników.
 6. @Pitter: w sumie ciekawe, bo obie paczki zarówno sr teraz 999, jak i RMF z sr = 1410 u mnie działały bez problemu. Może rzecz jest w tym, że Agora jest jednak bliżej 11674, rmf zaś bliżej 11676 niż 5, ale to jedynie strzał. Na BlindScanach istotnie, nie wyszukają się zawsze wszystkie (przynajmniej dla tbs), no ale tu już specyfika tych kart, plus to, co było wcześniej, przed tymi paczkami ma znaczenie (szerokość poprzednio zalockowanego tp), a przynajmniej tak zauważyłem.
 7. Państwo śpicie, a tymczasem w paczkach się dzieje. Parę miesięcy temu znów "wpadła bomba do piwnicy", i tak oto service 58000 jest kopią tego samego co 25000, tylko pierwsza jest w 160 kbps druga zaś w 96 kbps. Trochę jeszcze pomniejszych zmian w międzyczasie. Nadal jednak 25000 i 58000 to zdziwaczałe testowe wersje radia gra. Druga informacja zaś tyczy się paczki Agory. Zagęszczamy się, zagęszczamy. - od teraz SR paczki Agory to 999, co przy wyłączonym Pilocie i roll-off = 0.20 (wcześniej 0.25 plus pilot), daje ponad 2.20 mbit. Na wykorzystanie nowej pojemności nie trzeba było długo czekać; Service 8000 nadaje ciszę z przepływnością 256 kbps mp2. Nadal jednak paczka Agory pozostaje ACM/VCM, i MIS = 0. Ze źródeł zbliżonych do rąk konfigurujących diwajsa wiem, że ponoć to jest domyślna konfiguracja, tj. ACM/vcm i mis równy 0, choć nadal deklarowany.
×
×
 • Create New...