Jump to content

rx12

Users
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by rx12


 1. To zacytuj ją tu, i żadnej pomocy nie otrzymałem, podałem dane jakie są na karcie i cisza, chyba nawet Tobie ;) Widzę, że jestem jedyny, który takiej karty używa ;) Ale spoko nie przejmuj się tym. Może kiedyś znajdzie się ktoś, kto zetknął się z tym problemem i będzie miał coś konkretnego do powiedzenia, oraz chęć pomocy. Oczekuję konkretnej odpowiedzi działa w czytnikach uniwersalnych czy nie. Czy to tak wiele? Oczywiście i na tym forum kliknę na serduszko przy Twojej odpowiedzi w ramach podziękowania :)

  • Haha 1

 2. Witam. Panowie mam takie pytanie, czy karta Elite HD 5+viaccess orca V6 będzie działała w czytnikach uniwersalnych. Posiadam kartę Elite HD 5+ i nie działa mi ona w czytniku uniwersalnym obsługiwanym przez oscam, poprzednia stara działała bez zarzutu. Czy do tych kart jest koniecznie wymagany moduł, bo włożona do modułu działa bez problemu. Jaki tuner z czytnikiem uniwersalnym jest w stanie tę kartę obsłużyć? Dziękuję za pomoc.


 3. Mam go 2 dni, poprzednio miałem primcube rubby. Amiko ma fajnego funkcyjnego pilota, android też fajnie działa,brak dostępu do zasobów dysku twardego z poziomu komputera w rubbym fajnie się przerzucało filmy z komputera na dysk w tunerze. Jakość obrazu hd odrobinę gorsza niż w rubbym. Z aplikacjami radzi sobie dobrze, przeglądarka internetowa też działa dość sprawnie, ale nie tak jak w komputerze. U mnie poprawnie współpracuje z kartą TNK smart HD, jednak nie działa mi EPG na żadnym kanale.

×
×
 • Create New...