Jump to content

Wolbek

Users
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Wolbek

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

102 profile views
 1. Dzięki za info. Ja mam narazie aston 2.26 znaczy się od 5 lat. Jak go kupowałem to nigdzie tych nie mogłem dostać a jak były to 500 zł kosztowała a że brałem 5 to wziąłem astony za 300 i teraz wyszło zobacze może opchne ten aston i ten wezmę. Pięknie i o to chodzi na forum. Konkrety a nie gadanie ile to kasy trzeba wydać czy po co to brać jak za rok będzie czarny ekran ...... myśle ze takie uwagi tylko zaśmiecają forum. A możesz mi podać wymiary tego osobno i razem z karta, tak mniej więcej to zobaczę czy mi się zmieści. Dekodery to nie dla mnie ale może ktoś skorzysta. A jak karty sparowane z modułem CAM to w multoroom to nie działa. Chyba ze się mylę ?!
 2. Może masz racje, nikt mnie nie zmusza ..... To nie taki duży wydatek, a nawet jeśli mi to podziała przez kilka miesięcy nie zbiednieje. Od kilku lat już słyszę, że karty cameleon nie będą działać, a nadal działają w wielu przypadkach ( konsultant powiedział mi na infolinii że od 6 lat już nie powinno to działać tak jak jest to u mnie ). Co prawda dopadło mnie to teraz ale myśle, że zanim NC+ to wszystko ogarnie na dobre to zaoszczędze więcej kupując te konwertery/ blokery do każdej karty niż kilka abonamentów z modułami i kartami sparowanumu do telewizorów. Jakoś nie widzę tego że będę podłączał dekoder do każdego TV, ale nigdy nie mówię nie. Trzeba by pozytywnym, może będzie inna możliwość Wracajac do tematu bo trochę zbaczamy. Oprócz tych pytań z poprzedniej mojej wypowiedzi mam jeszcze jedno. Moze jest jakiś moduł CAM do którego nie trzeba blokera/konwertera, a który będzie robił ta sama robotę, chodź chyba taniej będzie kupić te konwertery/blokery niż wymieniać wszystko. Pod warunkiem ze to zadziała.
 3. Stanley99 Udzieliłeś tu odpowiedzi na moje pytanie czyli „ Czy bloker/konwerter będzie dzialeć w module CAM?”. Teraz tylko chcialbym wiedzieć czy wiesz to z doświadczenia czy tylko tak zakładasz ? Wiem, że konwertera nie używasz, gdyż przejrzałem twój post z grudnia. Ja mam podobny system jak ty, z tym że bez splitera. Posiadam pięć TV ale mam też 5 kart cameleon które mam z umowa i dekoderami od NC+ I też mnie skręca na fakt iż będę musiał podpinać dekodery do każdego TV ...... to tak się nie może zakończyć. Musze tu dodać, że skręca mnie coraz mocniej gdyż 4 z mich kart które posiadam dostały FEDC. W kwestii wyjaśnienie - pytam szczegółowo bo mieszkam za granica i tu ciężko o takie rzeczy a potem słać to w jedna i druga strobe bo nie działa to strata czasu i kasy w szczególności ze w moim przypadku zakładam ze będą to co najmniej 4 konwertery/blokery Pytania : 1. Czy ten Bloker/Konwerter to się samemu programuje czy w punkcie zakupu, czy może oni tylko sprzedają, a gdzie indziej trzeba uderzyć żeby to zrobić ? 2. W jaki trybie pracy trzeba ustawić to urządzenie jeśli już mam ten FEDC na kartach żeby działało ?
 4. Dodatkowy bloker do modułu ? Nie bardo rozumiem. To moduł CAM ma już bloker ? Nie komplikuje sobie życia a raczej jest to duże ułatwienie korzystanie z modułu a nie dekodera. Staram sie znalesc coś, co mi pomoże dalej korzystać z modułów CAM tak jak to robiłem przez ostatnie 6 lat. Po co komu dodatkowy pilot, box i kable jak bez tego wszystkiego masz to samo. Podejrzewam ze tak jak w dekoderze. Nigdy nie korzystałem z dekodera i blokera wiec nie bardzo wiem jak to działa ale podejrzewam ze jak ktoś używa blokera to bloker wkłada się w dekoder a w niego kartę czy jakoś tak. Tak jak mówiłem na początku nie wiem. Tak szczerze to nie wiem dokładnie co konwerter robi. Ale z tego co tu piszecie, to jak dostałem FEDC na kartę to potrzebny bloker a nie konwerter. Dzięki bo zgłupiałem trochę Czy jak ktoś otrzymał FEDC na kartę a ma dekoder to trzeba go jakoś przerabiać do blokera czy to działa od razy ? Dodatkowy bloker do modułu ? Nie bardo rozumiem. To moduł CAM ma już bloker ? Nie komplikuje sobie życia a raczej jest to duże ułatwienie korzystanie z modułu a nie dekodera. Staram sie znalesc coś, co mi pomoże dalej korzystać z modułów CAM tak jak to robiłem przez ostatnie 6 lat. Po co komu dodatkowy pilot, box i kable jak bez tego wszystkiego masz to samo. Podejrzewam ze tak jak w dekoderze. Nigdy nie korzystałem z dekodera i blokera wiec nie bardzo wiem jak to działa ale podejrzewam ze jak ktoś używa blokera to bloker wkłada się w dekoder a w niego kartę czy jakoś tak. Tak jak mówiłem na początku nie wiem. Tak szczerze to nie wiem dokładnie co konwerter robi. Ale z tego co tu piszecie, to jak dostałem FEDC na kartę to potrzebny bloker a nie konwerter. Dzięki bo zgłupiałem trochę Czy jak ktoś otrzymał FEDC na kartę a ma dekoder to trzeba go jakoś przerabiać do blokera czy to działa od razy ? To jest link to tematu gdzie opisałem wszystko jak to było w moim przypadku od początku, jeśli to pomoże.
 5. Czy te blokery, które są dostępne na rynku, będą działać już z zainfekowaną kartą? Jeśli tak to czy są jakieś blokery, które pasują do modułów CI?
 6. Pewnie jest to gdzieś tu napisane, ale 141 stron nie dam rady przejrzeć. A jaki to sprzęt?
 7. Witam. Czyli w monecie zablokowania kart przez FEDC już nic nie można zrobić, tylko wymiana na dekoder albo rezygnacja? A jest jakiś sposób, żeby na 100 procent wiedzieć, że ma się to FEDC na kartach?
×
×
 • Create New...