Jump to content

luk235

Users
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About luk235

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. luk235

  Zasięg Radia Eska

  Witam. Mam jedno pytanie i jedna sugestie. Pytanie dotyczy tego co się stało z Radiem Eska Szczecinek z Toporzyka na 106.5. Jechałem dzisiam nad morze i w samym Połczynie Zdroju gdzie 2 lata temu wracając odbiór byl stabilny i bezproblemowy w całym mieście teraz byl sam szum a chodziła tylko Eska z Koszalina. A moja sugestia dotyczy zasięgu Radia Eska. Wydawać się może że to stacja ogólnopolska ale nadajniki umieszczane sa tylko w wielkich miastach. Sam lubię słuchać eski jadac autem bo graja naprawdę dobra muze i warto by było jeszcze poszerzyć zasięg. Np dzisiaj jadac na odcinku Wielen Miroslawiec byla totalna dziura w odbiorze a uważam ze przenosząc sygnał Eski Pila na nadajnik w Rusinowie można by bylo ten problem rozwiązać a 5 KW spokojnie by wystarczyło na bezproblemowy odbior takze i w samej Pile. Nic nie myślą w tym Emitelu a szkoda...
 2. Witam, Mam antenę 80 cm i układ zeza na 4,8(7E), 13E i 19,2 E, ale oferta programowa na 4,8 E jest dość uboga i zależy mi na odbiorze na zezie 9E, ze względu na węgierską TV i kanał M4 Sport, gdzie można zobaczyć za darmo ligę węgierską. Pytanie tylko, jakie ustawienie konwerterów zastosować, żeby odebrać 9E, ale nie stracić odbioru 7E, gdzie nadaje TRT Sport. Na 4,8E mi nie zależy, więc myślę o ustawieniu 9E,13E i 19,2E. Pomoże ktoś?
 3. Witam, Czy ktoś z Was mieszka w Poznaniu lub okolicach i odbiera stację z komina, EC Karolin? Komin podobno cały czas jest remontowany i przez ponad miesiąc czasu Eska i VOX nadawały z obniżonym zasięgiem. Dzisiaj wszystko wróciło, ale w moim odczuciu sygnał jest słabszy niż przed remontem. Mieszkam we Wronkach i Eskę i VOX odbieram w miarę czysto, a Złote Przeboje na 88,4, które nadają z mocą 5KW. mam sam szum i Zetka na 88,3 chodzi bez zakłóceń, a 88,4 zawsze zakłócało. Jak jest u Was?
×
×
 • Create New...