Jump to content

CzarnyKruko

Users
 • Content Count

  708
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Dobra

About CzarnyKruko

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Hobby
  " Służę pomocą :) Pozdrowienia dla wszystkich :D "
  WiFi Premium Box+ ,Ariva 250 Combo,Sagemcom ESI-88, MINI HD 3000,
  Cyfrowy Polsat x3, NC+ Superpremium (Cameleon)
  Antena 80 cm Hot Bird + Astra Opticum MH1 Zakres(66E-30W)

Recent Profile Visitors

547 profile views
 1. CzarnyKruko

  Pogoda

  Zimno... Zimno... Zimno... 4 stopnie na plusie.
 2. CzarnyKruko

  Pogoda

  U nas cieplutko, spodziewałem się burz w naszych regionach, ale dzień okazał się spokojny. Dziś 18 stopni na termometrze.
 3. CzarnyKruko

  Pogoda

  Podlasie słonecznie ciepło i przyjemnie. 16 stopni na plusie. Idealna pogoda na lany poniedziałek
 4. CzarnyKruko

  JAMBOX

  No właśnie zauważyłem że po wgraniu na nowo softu problem zniknął. Programy nie tracą ścieżki dźwiękowej ani nie zauważyłem żeby dekoder się zawiesił. Puki co działa, ale myślę że to chyba tutaj był największy problem.
 5. CzarnyKruko

  JAMBOX

  Witajcie, mam problemy z dekoderem Jambox HD, problem jest tego typu iż zanika dźwięk na dekoderze i pomaga tylko zmiana ścieżki dźwiękowej. Problem też jest taki że dekoder potrafi się zawiesić i pomaga tylko twardy reset przez rozłączenie napięcia. Co może być przyczyną owego zachowania dekodera i jego nie prawidłowego działania. Może ktoś już miał podobny problem i podzieli się rozwiązaniem pozdrawiam
 6. CzarnyKruko

  JAMBOX

  MAG 255 obsłuży maksymalnie rozdzielczość 1080i. Testowaliśmy na dniach odbiór kanałów 4K z dekodera ARRIS 4K UHD i powiem że wyglądało to nieźle. Testowany kanał to FunBox 4K Ultra HD.
 7. CzarnyKruko

  Pogoda

  Zimno...Zimno... Z tego co słyszałem napływają do nas zimne masy powietrza i ma padać śnieg na dole Polski. U nas na Podlasiu aura nieprzyjemna.
 8. CzarnyKruko

  Unicable

  Mhmm... Teoretycznie jak się zagłębić w instrukcje serwisową to z takiej typowej instalacji zbiorczej powinno być dostępne 16 różnych częstotliwości takich jak: 1- 1210 MHz 2- 1420 MHz 3- 1680 MHz 4- 2040 MHz 5- 978 MHz 6- 1028 MHz 7- 1072 MHz 8- 1116 MHz 9- 1160 MHz 10- 1271 MHz 11- 1315 MHz 12- 1359 MHz 13- 1484 MHz 14- 1528 MHz 15- 1572 MHz 16- 1616 MHz. Masz możliwość sprawdzenia na innych kanałów niż pierwszych 4 ?
 9. CzarnyKruko

  Ilu DX-erów mamy na forum?

  Przygodę zacząłem gdzieś w latach 00'. Wpierw zaczęło się od odnajdywanie satelit HotBird oraz Astra. Potem nadszedł moment w którym zakupiłem obrotnicę i zaczęła się moja prawdziwa historia z DXem i wędrowaniem po niebie z moim wspaniałym fergusonkiem Piękne czasy
 10. CzarnyKruko

  Pogoda

  U mnie szarawo, 3 stopnie na plusie, chłodnawy wiatr. Mam nadzieje że ciepła aura w miarę szybko wróci.
 11. CzarnyKruko

  nc+ – pytania początkującego

  Myślę że jak wziąłeś wszystko w zestawie to powinien być dostarczony konwerter Unicable chyba że dadzą ci stare dodatki to wtedy dostaniesz jeszcze starą wersję TWIN. A gdzie zamawiałeś zestaw APS czy Infolinia ?
 12. CzarnyKruko

  Unicable

  Hmm, a mógłbyś zrobić foto ustawień i wrzucić do nas na forum ? Zazwyczaj to powinny być dostępne 4 różne częstotliwości i każda z nich powinna działać. Jak bym widział menu telewizora powiedział bym więcej. W najgorszym przypadku to uszkodzony jest konwerter, ale myślę jednak że jakaś opcja jest źle ustawiona a jak wiadomo... diabeł tkwi w szczegółach A jeszcze powiedz, jak od konwertera idzie przewód to podłączasz go bezpośrednio pod gniazdo SAT czy po drodze jest jeszcze jakiś splitter sygnału ?
 13. CzarnyKruko

  Pogoda

  Nawet nie wiem co mam powiedzieć.. Zacznijmy od tego że kilka dni temu było u nas na Podlasiu 17 stopni i robiliśmy grilla. Pogoda piękna cieplutko aż chciało się siedzieć ze znajomymi na świeżym powietrzu.... a dziś z rana padał u nas śnieg o.O Bez sensu z tą pogodą...
 14. CzarnyKruko

  Protest nauczycieli

  Na Podlasiu dzieci mieli wolne i na razie zapowiada się że tak zostanie
 15. CzarnyKruko

  Podłączenie anteny w nowym domu - jak?

  Oczywiście że możesz, zakupujesz konwerter QUAD, i na 4 punktach masz dostęp do satelity Hot Bird. Jeżeli nie zależy ci na odbieraniu telewizji DVB-T , Radia czy kanałów z niemieckiego satelity ASTRA 19,2, wpinasz przewody prosto pod konwerter
×