Skocz do zawartości

MediaPodkarpacia

Użytkownicy
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

O MediaPodkarpacia

 • Tytuł
  Niedoświadczony

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Lokalizacja
  Podkarpacie
 1. MediaPodkarpacia

  Testy DVB-MPE z 13°E

  Pisałem o tym tutaj. Mam na myśli co gdzie wpisać w programie. Ale z tego co widzę PID 2009 i 2010 są już nieaktywne.
 2. MediaPodkarpacia

  nc+ telewizja na kartę

  Ma ktoś uprawnienia do BBC Lifestyle?
 3. MediaPodkarpacia

  tp. 15 (11,508 GHz, pol. V) - transponder TVN

  Dorzucę swoje trzy grosze odnośnie tego TP. A konkretnie - dziwne, u mnie działa poprawnie nawet przy gorszej pogodzie. A z TP z BBC i usługami Smartbeam jest słabiej. Antena 80 cm. Problemy pojawiają się tylko przy dużej ulewie.
 4. MediaPodkarpacia

  nc+ – przekazy testowe

  Witam. Udało mi się odebrać przekaz OTT na karcie TBS 8921 ale coś jest ewidentnie nie tak bo mocno przycina. Jakość 73 - 75 % Siła 100 % Konfiguracja komputera to: Windows 7 x64 Procesor AMD FX 8350 4 GHz 32 GB RAMu Grafika: ATI Radeon HD 7800 Podejrzewam grafikę, że jest za słaba. Dla zainteresowanych link do konfiguracji jaką wykonałem. https://digi-tv.pl/news/171979 Z tym, że w multicast wpisałem numer paczki 2009 lub 2010 dla kanałów nc+ a broadcast i unicast zostawiamy 0. Numer portu 6000
 5. MediaPodkarpacia

  TBS 8921 - problem.

  @MR. Orbita Tak, jestem na aktualnych sterownikach. I spróbuję to wskazać to co napisałeś w SmartDVB. I właśnie tak mam. Windows działa w trybie UEFI z partycjami GPT. Spróbuję na czystym dysku 60 GB zainstalować na chwilę windows 7 w trybie BIOS i partycjami MBR. Jakbym gdzieś dostał stery 1.0.0.9 to dam znać. Będę też dawał znać o próbach z Windows 7. @swojadroga Nie ma takiej opcji ponieważ ta antena jest na stałe wpięta do dekodera Opticum i korzystam z nc+ na kartę. @Mr. Orbita. Dzięki, uruchomiłem kartę z Windowsem w trybie BIOS i partycjonowaniem MBR. Znajduje mi wszystkie programy. Temat do zamknięcia.
 6. MediaPodkarpacia

  TBS 8921 - problem.

  Dobry wieczór. Stałem się posiadaczem karty wspomnianej w temacie i mam mały problem. Siłę mam 99% jakość: 75% na tp 10719 - HOT Bird. Skoro sygnał jest to powinny się także wyszukać kanały. Tutaj niestety niespodzianka i nie znajduje mi żadnych kanałów. Instalacja jest sprawdzona i ze stacjonarnym dekoderem działa normalnie. Kartę sprawdziłem na SmartDVB, ProgDVB, TBSViewer, DVBViewer i AltDVB. System operacyjny Windows 10. Ten ostatni nawet mi pokazuje komunikat: "PAT - table incompleted" Proszę o pomoc.
 7. MediaPodkarpacia

  dekoder opticum sloth classic - problem z odbiorem Polsatu HD i innych

  Ok, a co to są za konwertery? I podaj model tego przełącznika.
 8. MediaPodkarpacia

  dekoder opticum sloth classic - problem z odbiorem Polsatu HD i innych

  A w jaki sposób masz rozdzielony sygnał na te odbiorniki?
 9. MediaPodkarpacia

  Opticum HD AX 502 Combo

  Pomogę. Wpinasz pena lub dysk zewnętrzny i w narzędziach wybierasz aktualizacja przez USB. Typ aktualizacji ustawiasz na backup i zrobi Ci backup na nośniku. Będzie to plik backup.abs.
 10. MediaPodkarpacia

  Jakie stacje radiowe można u was odbierać (nawet najsłabsze)?

  88,3 <-Tutaj nie mam pomysłu ale mogą to też być Czechy 88,7 Radio Piekary 93,3 Radio Proglas (CZ) 95,6 Dwójka (Kalisz) 98,0 Zdecydowanie RMF FM (Kalisz), MAXXX ma zbyt małą moc by doleciało. 104,9 Eska (Wrocław) 105,0 Antyradio 106,4 FM (Bielsko Biała)
 11. MediaPodkarpacia

  Astra 3A i 3B (23,5st)

  Eska SES to nic innego jak ESKA ale bez wstawek lokalnych.
 12. MediaPodkarpacia

  nc+ telewizja na kartę

  Więc tak. Kartę aktywowałem 26.12.17, przed 26.01 próbowałem przejść na Komfort+, po czym doładowałem kartę na kwotę 44,99, co przedłużyło mi ważność do 23.03.18. Dzisiaj dzwonił do mnie konsultant, bo przedwczoraj wysłałem SMS-a aby do mnie zadzwonili. Zadzwonił do mnie około 13:0,0 ale niestety nie mogłem rozmawiać (praca) i poprosiłem o telefon po 17:00. Zdążyłem wstępnie przedstawić problem.
 13. MediaPodkarpacia

  nc+ telewizja na kartę

  Witam, mam dwa problemy. Mam nadzieję, że ktoś z nc+ to przeczyta i pomoże mi je rozwiązać. Problem pierwszy to aktualizacja modułu CAM nc+. Problem wygląda następująco: Wersję softu w module mam: 07.00.50.00.05.00. I pojawia mi się informacja, że jest nowa aktualizacja do pobrania. Potwierdzam by ją pobrało, i zaczyna od 0 %, po chwili jest 5% i po kolejnej 100 %. Na ekranie pojawia się komunikat BRAK SYGNAŁU a na wyświetlaczu dekodera jest SRCH. W międzyczasie moduł się "odłącza" i "podłącza" jeszcze raz. Po sprawdzeniu wersji oprogramowania wersja się nie zmieniła. I po ponownym wybraniu PULS HD jest znowu monit o nowej aktualizacji i wszystko tak samo jak opisywałem powyżej. Odbiornik to Opticum HD AX 502 combo. Drugi problem to brak możliwości aktywacji pakietu komfort+ na karcie którą posiadam. Aktualnie w nc+ na kartę posiadam pakiet Start+ i po wysłaniu SMSa z numerem karty i po spacji dodaję A200. Dostaję zwrotkę, że dyspozycja nie może być zrealizowana. Numer karty jest poprawny bo wysyłam także sam numer karty by sprawdzić ważność. Kartę aktywowałem miesiąc temu.
×