Jump to content

MaciejB

Users
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by MaciejB


 1. Ostatnio zauważyłem dużą różnicę w głośności na różnych programach. Macie podobnie?


 2. Niestety mój telewizor nie obsługuję modułu CI+ dostarczanego przez Vectrę. Zastawiam się czy w moim przypadku nie lepiej będzie rozwiązać umowę i podpisać ją na nowo, tylko że ktoś na forum pisał że nową umowę na promocyjnych mogę podpisać dopiero po trzech miesiącach.Odnośnie kwoty 149zł za wymianę dekodera jakby nie patrzeć na gorszy to jest dla mnie rozbój w biały dzień .


 3. @szyzag123

  Po namyśle postanowiłem zrezygnować z jednego pvr i w zamian wziąść dekoder HD. Czy Vectra ma w ofercie dekodery do którego można podłączyć pendrive i nagrywać na nim podobnie jak na pvr? Jaki polecasz dekoder w zamian za pvr?


 4. W zamian za nierozwiazanie umowy ze względu na zmianę regulaminu Vectra zaproponowała :

  Pakiet Platynowy, Canal + prestige , sport na ostro, fimbox internet 100mb wraz z stalym ip , dwa dekodery pvr wszystko za 196 przy umowie na 12 miesięcy .Co o tym sądzicie?


 5. Ile realnie można wynegocjować za usługi które posiadam? A odnośnie wypowiedzenia umowy to rozumie że po złożeniu wypowiedzenia vectra sama zadzwoni. Czy po złożeniu wypowiedzenia zanim vectra wyłączy swoje usługi jest możliwość wycofania się z wypowiedzenia?


 6. Obecnie posiadam pakiet Platynowy ,Canal + ,sport na ostro ,fimbox , 2xPVR oraz internet 50MB z dodatkowym (stałym ) adresem . Problem jest w tym że na C+ , internet i platynę posiadam trzy różne terminy zakończenia umowy. Chciałbym wypowiedzieć umowę w związku ze zmianą regulaminu i podpisać jedną na wszytko ale po wizycie w lokalnym BOK dowiedziałem się że za taki sam pakiet musiałbym płacić ponad 200zł a teraz płacę 185zł. Czy Waszym zdaniem mogę otrzymać lepszą ofertę po złożeniu wypowiedzenia?

×
×
 • Create New...