Jump to content

mauri

Users
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About mauri

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam , czy w octagon SF 4008 w menu > konfiguracja tunera nie ma wszystkich satelit wbudowanych tak jak ma to miejsce w tunerach bez linuxa? .Chcę skonfigurować obrotnice i muszę mieć satki od 75.E -30.W
 2. Witam , czy z tej strony > https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/doladowanie doładowanie TNK HD na przykład w sobotę , niedzielę albo święta jest tak samo szybkie jak w tygodniu pn-pt ?
 3. Witam , niestety kanał nie swieci gdyż po włączeniu m menu opticuma x7 informacje z modułu wywala takie coś> Błąd autoryzacji 1 twoje urządzenie nadrzędne nie jest w pełni zgodne ze specyfikacją Cl+(129) Czyli muszę mieć tunerek z kieszeniami Cl+ żeby oglądnąć Animal Planet HD. Też dziwna że tylko ten kanał ma takie wymagania wszystkie pozostałe działają , jak ktoś ma tunerek z kieszeniami Cl to niech sprawdzi. Do Maciekmm mi te kanały Disney Ch HD i Disney xd działają.
 4. Dokładnie świecą mam domowy i premium
 5. Po wpisaniu nr karty TNK HD tutaj >https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/doladowanie pojawiło się info że kartę mogę doładować do 31.X 2020. Czyli będzie koniec tej oferty😡
 6. Dzwoniłem na infolinię TNK HD i pytałem o termin ważności TNK HD i konsultant powiedział do 31.X 2020 ważna ale najnowsza z pakietem start która jest systematycznie co rok przedłużana. A na TNK HD z pakietem domowym , premium i extra na te oferty nie ma okreslonej daty mówiącej o jej koncu.
 7. Z tego transpondera działa mi TVP Sport i BBC First , dzwonienie na infolinię nie pomorze bo karta ma uprawnienia i jak wejdę do menu moduły to jest informacja do kiedy doładowanie jest.
 8. Wyłączyłem tunerek z prądu nawet moduł wyjąłem i kartę też nic nie pomaga , usunąłem wszystkie kanały nawet transponder też usunąłem i nic nie pomogło.Może ci z platformy canal + zakodowali i udają greka licząc że przejdę na abonament , morze jakby Animal Planet zmienił transponder to wtedy mógłby ruszyć a tak lipa po całości.
 9. Witam , mam moduł TNK HD i po doładowanie pakietu domowy i premium nie działa kanał Animal Planet HD z transpondera 10834/V/27500. Dzwoniłem na infolinie 22 430 77-77 3 razy i za każdym razam mówili żeby zostawić dekoder na tvp 1 hd. Trzymałem 24 h i niestety kanał nie zaświecił , taka sytuacja zdarzyła mi się pierwszy raz. Co mogę jeszcze zrobić aby kanał działał ?
×
×
 • Create New...