Jump to content

krzychu00012

Users
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by krzychu00012


 1. Co powiecie o podziale sekcji "Polskie kanały FTA/CI" tzn wyodrębnić dwa nowe działy działy 1. GRUPA POLSAT 2. GRUPA TVN DISCOVERY 

  Moją propozycję uzasadniam tym, że są to największe TV w Polsce i posiadają wiele programów, seriali itp. Więc np pisanie o wszystkich jesiennych nowościach w jednym dziale "Polsat" to za dużo, po prostu wątki się gubią . 


 2. Strona internetowa stacji się rozwija. Zaktualizowano program TV, dodali kilka nowych gier i dodano inne wizualne elementy, ale do Minimax-a jeszcze daleka droga.  

  @Telewizorek  1 czerwca 2016 przeszli do formatu 16:9, ale tylko w Polsce, czyli Polsat JimJam był pierwszy, wystarczy przypomnieć sobie jak to wyglądało. Dopiero 5 lipca tego samego roku, format 16:9 wprowadzono we wszystkich krajach, wtedy oprawa była 99% przystosowana do nowego formatu. 

  Źródła hdsatelit.com lupa.cz


 3. Jaki to był...? czyli dla tych co nie pamiętają nazw programów, seriali i filmów, a chcieliby sobie przypomnieć.

   

  Dawno temu na TV4 leciał taki amerykański serial a'la Power Rangers. W roli głównej występowali dzieci zamieniające się super żuki, było ich na początku 3, później doszły kolejne 2/3. Za chiny nie pamiętam nazwy, ktoś coś kojarzy? 

×
×
 • Create New...