Jump to content

pilnik1808

Users
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About pilnik1808

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Location
  Włocławek
 1. Od wczoraj w usłudze Satfilm GO dostępne są 3 kanały HBO oraz 2 kanały Cinemax - wszystkie dostępne dla abonentów pakietów premium owych kanałów. Łącznie daje to liczbę 91 kanałów na 165 dostępnych ogółem w ofercie telewizji cyfrowej.
 2. W dniu wczorajszym do usługi Satfilm GO dołączyło 12 kolejnych kanałów - 9 z grupy Viacom (Comedy Central, Nickelodeon, MTV Polska, MTV Music, MTV Dance, MTV Rocks, MTV Hits, VH1 i VH1 Classic) oraz 3 z grupy kanałów Disney (Disney Channel, Disney XD, Disney Junior). Przy wszystkich nowych kanałach widnieje dopisek [Emisja testowa]. Tym samym liczba kanałów dostępnych w usłudze Satfilm GO wzrosła do 86.
 3. Co prawda wykazu jako takiego nie ma, ale listę kanałów można sprawdzić bezpośrednio po zalogowaniu się danymi z e-BOA do owej usługi.
 4. W dniu dzisiejszym oprócz oczywistych zmian w ofercie programowej, takich jak podmiana wersji SD na HD kanału Kino TV czy też zmiana nazwy Nat Geo Wild HD na National Geographic Wild HD w usłudze Satfilm GO zameldowało się aż 10 nowych pozycji programowych - w tym 6 kanałów spod znaku Discovery, a także takie kanały jak TLC, Nobox TV, Animal Planet i Sundance Channel.
 5. Co prawda nie 3, a 8 stycznia krótko po północy na liście kanałów zameldowały się wyżej wymienione nowości w ofercie programowej. Co ciekawe, na końcu listy (pozycje 167-170) nadal pojawiają się 4 wolne sloty, znajdujące się tam już od maja 2018 r. oraz 1 wolny slot na pozycji 53. Niestety wraz ze zmianami do usługi Satfilm GO nie został dodany póki co żaden nowy kanał. Dodatkowo z oferty telewizji analogowej wycofano 2 kanały - Discovery oraz Superstacja.
 6. Jako że na forum nie pojawił się jeszcze wątek dotyczący włocławskiego operatora telekomunikacyjnego, więc warto go założyć. Na dobry początek kilka informacji odnośnie nowości i zmian w ofercie, jakie dokonały się i dokonają w najbliższych miesiącach: od 24 października 2018 r. prędkość pobierania w najniższym pakiecie internetu światłowodowego we Włocławku została przyspieszona ze 100 do 150 Mbps, przy czym upload w owym pakiecie oraz prędkości dwóch wyższych pakietów pozostają bez zmian. Zmiany czekają również w ofercie telewizji cyfrowej - od 3 stycznia 2019 r. zostaną wprowadzone następujące nowości: Pakiet Standard HD - nowe kanały: Discovery Life HD, Nobox TV HD, Polsat Games HD, Polsat Rodzina HD, Discovery Channel HD, Animal Planet HD (2 ostatnie zostaną przeniesione z dodatkowo płatnego pakietu); Pakiet Standard HD - podmianki z SD na HD: Kino Polska HD, TLC HD; Pakiet Rozrywka Lux HD - nowe kanały: Sundance Channel HD; Pakiet Rozrywka Lux HD - podmianki z SD na HD: DTX HD, Discovery ID HD, Discovery Science HD. Jeżeli na forum są obecni abonenci Satfilmu, to zachęcam do dyskusji na temat owego operatora.
×
×
 • Create New...