Jump to content

lukimann

Users
 • Content Count

  1252
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by lukimann

 1. @fivel abonuję pakiet familijny w CP, z którego obecnie bezpośrednio nie korzystam. Teraz instalacja zbiorcza sat w bloku funkcjonuje, więc albo przedłużę umowę z Polsatem( trochę szkoda tego C+) albo właśnie potestuje dekoder- do 4K muszą być jakieś " extra" ustawione parametry ? i wrócę do nc+. Mam Horizona i podpietą kartę CI+ , który sprawdza się tylko jako nagrywarka a nowy czym się będzie różnił? Orange wszedł tak naprawdę w 4K z Eleven ( pomjam Festival 4K)a coś takiego na miarę podobnego efektu zdobędzie się UPC?... Pakiet Max tylko z nazwy.
 2. A ja pomału przestaje liczyć. Jakościowo, cenowo będzie lepiej? Rozważam opcję taką by zostawić usługę Internetu z UPC, do tego pakiet Start łącznie z pakietem C+ 4K z nc+ i serwisy streamingowe. Umowa do końca roku. ** jedyny plus to obniżenie stawki za C+ a i tak drogo za niepełny pakiet.
 3. Miło byłoby zobaczyć jakość 4k i HDR w takim serwisie.Kolejny serwis i kolejny powód nad tym by zastanowić się nad sensem abonowania płatnej linearnej telewizji..
 4. Reasumując na satelicie 1 sensowny kanał 4K praktycznie tylko ze sportem.W kablówkach też tylko 1 kanał również o tematyce sportowej w dodatku podobno , bo natywnego UHD mało kto tam widział...
 5. Dla fana sportu oferta jest atrakcyjna. Resztę uzupełnia NASA ..😃
 6. Nie wprowadza - wprowadzanie dekodera Horizon4 poprzedzały testy przeprowadzane na wybranej grupie abonentów ( m.in w Szwajcarii) - na razie oferta kanalów tv jest tak atrakcyjna, że nie ma czego wprowadzać...
 7. @szczepaniu Nie podzielam Twojego optymizmu.Kanaly UHD i Filmboxy w pakiecie Max.. Jak sobie wyobrażasz, że UPC nie będzie chciała " zarobić" na kanałach 4K jeśli tego dożyjemy?
 8. Panowie, z uwagi , że chyba zacznę śledzić temat bo umowa z UPC kończy mi się w grudniu. Interesuje mnie pakiet start, do tego dekoder 4K i paczka C + pełna. W jakiej to obecnie jest cenie, z ciekawości z uwagi na poprzednie promocje , na co zwracać uwagę?
 9. Czyli Eleven Sport1 według autora artykułu: https://satkurier.pl/news/181653/kodek-hevc-zostanie-zastapiony-przez-vvc.html 4K nie nadaje...
 10. Powodzenia, Jeśli chodzi o załatwianie korekt jest to chyba najbardziej" nienormalny " operator z którego usług kiedyś korzystałem.
 11. Jakich operatorów masz na myśli?
 12. To teraz sobie obejrzę ten serial.👍dzięki za info.
 13. Jeszcze do niedawna podawali info , że część tytułów jest w 1080p... Trudno to jednoznacznie udowodnić.
 14. Wiem, napiszcie że napisy można włączyć. W przypadku serialu " Jak nas widzą" , który żona teraz ogląda a raczej nie jest "babskim" serialem lektor to kobieta. Zupełnie mi to nie pasuje..może to też kwestia przyzwyczajenia.
 15. HBO!!!.....daleko za nim C+. Sport raczej rzadko oglądam a linearna tv już poszła jakiś czas temu w odstawkę.
 16. Na razie nikt " nie podskoczył" ofercie łączonej IPTV Orange Love.
 17. Yattaman czy jakoś tak..I z dzieciństwa jeszcze Smurfy.
 18. Sprawdziłeś ofertę u tzw. opiekuna budynku?
 19. W czasach "swietnosci" tych kanałów była tam Liga Mistrzów i zdarzały się dobre filmy.Cenowo zdecydowanie lepiej. Za C+, który mam z przyzwyczajenia zawartość daleko odbiega od wartości, która powinien prezentować.
 20. Lepszy obraz jest w Orange IPTV. @Miwost jest przejdziesz do Pomarańczowych napisz jakie są Twoje odczucia?
 21. Nie do końca ogarniam przyznaję , dlaczego "oryginalsy" Amazona są tylko w wersji z napisami?🤔 Serwisowi nie zależy na promowaniu się...
 22. Premium to już pełna oferta jeśli chodzi o telewizję?
×
×
 • Create New...