Jump to content

lukimann

Users
 • Content Count

  1214
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by lukimann

 1. lukimann

  Amazon Prime Video

  Fear the Walking Dead Dzisiaj zauważyłem, że dodano polską ścieżkę dźwiękową i sezon 4 jest już dostępny 😀 Noc oczyszczenia też do wyboru polska ścieżka jeśli chodzi o lektora.
 2. lukimann

  Ultra HD (4K) w nc+ – oferta programowa

  Taka mała prośba. Jakie filmy w UHD nie upscalowane można było do tej pory zobaczyć na tym kanale?
 3. lukimann

  UPC

  Tyłka ta aplikacja nie urywa. Długo się z tym grzebali i faktycznie nadaje się to do oglądania na monitorach i małych ekranach tv. @kingofsouth Porównując to do nc+ go, jaka jest Twoja opinia?
 4. lukimann

  UPC

  https://forum.upc.eu/t5/aktualnosci/nowosci-aplikacja-horizon-go-dla-android-tv-i-amazon-fire-tv-juz/m-p/29013#M277 Aplikacja na system Android Tv już gotowa.
 5. lukimann

  Vectra

  edit.
 6. lukimann

  Powolny upadek telewizji satelitarnej

  Może na tym pułapie cenowym dla Kowalskiego stream i jego jakość jeśli chodzi np o sport jest nie do przeskoczenia? Będzie drogo, będzie mały popyt i inwestycja, czy też aktualizacje tak szybko się nie zwrócą.
 7. lukimann

  UPC

  @djadijos Pytanie, tylko kto jest odpowiedzialny za światłowód w bloku? Duże osiedle, nowy blok tymczasem w przypadku światłowodu do mieszkania nikt z "dużych" nie konkuruje z Orange... Najpierw pomarańczowi technicy "majstrowali" coś w puszce na przedpokoju, potem spec od UPC. Nie znam się na sprawach technicznych, może to wspólna infrastruktura i już na "etapie" mieszkania działa konkretny operator? Zapomniałeś o braku pakietu PSP w sieci Vectra. Pomijając ten cały" kątent" 4K.😉
 8. lukimann

  UPC

  @Pawop https://forum.upc.eu/t5/horizon-go/horizon-go-na-smart-tv/td-p/2855/page/6
 9. lukimann

  UPC

  Blok , w którym mieszkam byl oddany w 2017 r. Jest światłowód w gniazdku w mieszkaniu, ale operatorem jest tutaj Orange. Normy są spełnione-i pomarańczowi są "bezkonkurencyjni" Kabel : tutaj jest UPC, Netia i osiedlowy operator, koncentryk do mieszkania a światłowód do piwnicy. Nie sądzę by UPC chcialą się dogadywać z Orange w kwestii użytkowania jej infrastruktury.
 10. lukimann

  UPC

  @kingofsouth Szczerze to rozważam opcję zmiany operatora na nc+ , zachowując tylko usługę internetu od UPC. Przyznaję C+ 4K jest interesującym wabikiem. Nie chodzi o sport bo na Eleven 14K wystarczy, może ze względu na ofertę filmową?Kilka lat byłem abonentem nc+ i chwalę tego operatora. Na razie jednak nie jest tak atrakcyjna oferta fimowo-serialowa C+ 4K,żebym koniecznie zmieniał operatora. Pewne rzeczy jak jakość sygnału, miejsce w kablu na HD, 4K i powiązana oferta internet+tv przemawiają za UPC... W sumie w serwisach streamingowych jest masa treści filmowych, dokumentalnych w full HD, UHD.Wystarczy dobry, stabilny internet.
 11. lukimann

  UPC

  Nie jest źle i tylko czekać aż UPC pokaże efekt inwestycji : 1 Giga w pozostałych miastach, gdzie wyłączany jest analog, wprowadzi nowy dekoder i zaprezentuje ofertę 4K. Dodać należy zapowiadane testy wewnętrzne aplikacji Horizon GO na smart TV. Czy uda jej się zachować pozycję lidera wśród kablówek, jak tam sprawa z przejęciem Multimedii przez Vectrę?
 12. Również z taką listą chętnie bym się zapoznał.
 13. lukimann

  Amazon Prime Video

  Racja.😉 Ostatnio przeczytałem artykuł na temat rozwoju tego typu usług. Znaczący wzrost subskybcji ma zanotować Polska. Analitycy, brali pod uwagę różne serwisy , z tym że większych nadziei na poprawę skromnego udziału w liczbie subskrybcji nie wiążą już z APV w najbliższych latach.
 14. lukimann

  Amazon Prime Video

  Jest zakładka z programami dla dzieci.
 15. lukimann

  PLAY NOW

  Dzięki za info. To jak z tymi kanałami z UPC , powinny na tym dekoderze działać?👀
 16. lukimann

  HBO, HBO 2 i HBO 3

  🤔 szkoda, że artykuł nie jest ogólno dostępny.
 17. lukimann

  STARS.TV

  Nic dodać, nic ująć. Bardziej ambitne kawałki, czy mniej znane to jest Youtube, Tidal.. Jest już spora ilość stacji muzycznych, grających oklepane "utwory" naszpikowane reklamami. Rzadko sięgam po tego typu tło, a wybierając kanał z klipami w pierwszej kolejności nadal to Stars TV.
 18. lukimann

  PLAY NOW

  Jak wygląda sprawa jakości odtwarzanego materiału: bitrate itp. Dekoder posiada wsparcie HDR?
 19. ? https://vodnews.pl/plotki-o-hulu-dlaczego-mialby-trudnosci-z-wejsciem-do-polski/ Może jednak...
 20. lukimann

  Powolny upadek telewizji satelitarnej

  Discovery..jak można było tak zepsuć kanał? Ile razy włączę NG to katastrofy w przestworzach do wyrz. gania. MTV kultowy kanał ze swietną niegdyś muzyką a teraz w moim odczuciu śmietnik. Pełno kanałów, klonów tych kanałów- tu króluje polsatowska sztuka klonowania, na których obecnie "upolować" do obejrzenia to coraz trudniejsz sztuka. Moje dzieci coraz bardziej odzwyczajają się od tradycyjnej telewizji.Smart tv, wybierają kreskówki czy filmy dla dzieci bez reklam, w ładnych kolorach, pełen bukiet do wyboru.Skoro już teraz telewizja linearna idzie w odstawkę, to za kilka lat , może dla nich już nie istnieć.
 21. lukimann

  Amazon Prime Video

  Działają trochę tak "na pół gwizdka". Mam na myśli kwestię braku lektora, czy wpadki z tłumaczeniem a jakość na możliwie wysokim poziomie jeśli chodzi o aplikację. A taki potentat telewizyjny , dotyczy to HBO poza nabywaniem praw i dystrybucją rewelacyjnych treści nie zainwestowało jeszcze w techniczną jakość przekazu. Netflix, Amazon prześcigają się z jakością, są przymiarki do aplikacji C+ i tu podobnie jak HBO jakość niestety odstaje..Trochę to się kłóci z definicją premium.Ok, jeszcze to można wytłumaczyć ceną za HBO GO, ale nie o to chyba w tym wszystkim chodzi.
 22. lukimann

  Amazon Prime Video

  Za to jako dodatek, który cieszy oko jakością i zawierający kilka perełek, mogę polecić.
 23. Jednak jest to nadal wspieranie pirackiego biznesu...
 24. lukimann

  Netia

  Z Horizonem nie mam żadnych problemów. Po co narzekać i wylewać żale, trzeba wziąć sprawy w swoje ręce.No chyba , że komuś świat się kończy na Netii.
 25. Edyta Górniak nr 1, reszta daleko w tyle.
×