Jump to content

Piotrovvicz

Users
 • Content Count

  3554
 • Joined

Community Reputation

127 Rewelacyjna

About Piotrovvicz

 • Rank
  Zżyty z forum

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2674 profile views
 1. Piotrovvicz

  Sklep TVP

  Po paru miesiącach awarii, sklep.tvp.pl znów działa. Niestety - w starej oprawie graficznej i z małą ilością nowości. Dochodzi także do problemu z ceną dostawy Pocztą Polską. Gdy wartość zakupów wzrośnie powyżej 30 zł, to koszt dostawy listem ekonomicznym PP rośnie z 7,50 zł na 13 zł. Jedynym alternatywnym dostawcą na sklep.tvp.pl jest kurier GLS. W obecnych czasach powininna być możliwość wyboru dostawy InPostem do paczkomatu, mimo że byłby to najdroższy sposób dostarczenia rzeczy. Jak na razie, obecne warunki na Sklepie TVP nie są zachęcające dla klientów. Ci co chcą coś stamtąd kupić, polecam zamawiać po trochu - właśnie po 30 zł + dostawa, bo można znaleźć wiele ciekawych płyt, np. z Teatru Telewizji „Kobra”, archiwalnych dokumentów TVP czy seriali.
 2. Piotrovvicz

  TVP 1

  Dobrym ruchem z okazji rocznicy śmierci Jana Pawła II byłaby emisja przez TVP1 tamtych programów w schemacie jak w 2005 r. - "Pan Tadeusz", komunikat o śmierci Ojca Świętego i "Wiadomości". Dzisiaj jest już na to za późno, ale za 5 lat, przy okrągłej 20-tej rocznicy śmierci Karola Wojtyły mogliby nad takim czymś się zastanowić.
 3. Piotrovvicz

  Wszystko o TVP

  To, że w TVP Sport nie ma żadnych transmisji, a puszczają teraz programy 4/3 nie zwalnia ich z tego, że ma ten kanał nadawać w HD w DVB-T. To jest dla nich mocny strzał w kolano, zwłaszcza przy ich obecnej sytuacji finansowej. Gdyby zrobili tak z TVP1 lub z TVP2, to ludzie wieszaliby na nich psy. Od dzisiaj w MUX 8 wyszukują się trzy kanały, nazwane odpowiednio "eSzkola 1, 2, 3". Jak na razie puszczają plansze z zapowiedziami programów TVP:
 4. Nie wiem czy zauważyliście, ale od paru dni Plus dołączył do swojej identyfikacji w komórkach dopisek "#zostanwdomu".
 5. Piotrovvicz

  Wszystko o TVP

  Doszło do niezbyt miłych zmian w DVB-T: TVP Sport obecnie ma niższą jakość (SD), a strumień kanału TVP Rozrywka został zdublowany.
 6. Bardzo dziwna decyzja ze strony TVP. Mogliby wpuścić do DVB-T faktycznie inny kanał zamiast drugiej Rozrywki. Nie tylko Seriale, ale Polonię albo TVP HD.
 7. Nadając TVN 24 mogliby chociaż retransmitować wersję SD, bo jak leci TVN 24 HD, to część widzów pomyśli, że faktycznie mają to w wysokiej rozdzielczości. Grafika ekranowa niestety musi zostać, bo odbiorcy tylko DVB-T nie mają dostępu do pełnej wersji stacji TVN 24.
 8. Zauważyłem, że w Polskim Radiu 24 programy prowadzą dziennikarze TVP, ale w taki sposób jakby audycje zgrano prosto z anteny TVP. Przed chwilą rozmawiał Michał Adamczyk, a teraz Miłosz Kłeczek.
 9. Piotrovvicz

  TVP 3

  Można by też pokusić się o archiwalia - recitale, koncerty, stare dokumenty. Pod tym względem również byłoby to świetne uzupełnienie TVP Kultura i TVP Historia.
 10. Może to będzie świetny odpowiednik wRealu24 do telewizji
 11. Viasat nie jest małym nadawcą. Firma działa po prostu na terenie Europy i widać, że mieli wówczas problem z ogarnięciem programu...
 12. Polsat News SD ma obecnie bardzo brzydkie oznaczenie wiekowe. To już w całej telewizji naziemnej potrafią dopracować te znaczki...
 13. Piotrovvicz

  TVP Historia

  Czy kojarzycie może stronę, na której TVP Historia umieszczała swoje filmy dokumentalne? Nie był to serwis TVP VOD, tylko osobna, stworzona przez Historię strona...
 14. W domach Od wczoraj jest mniejszy ruch na ulicach. Lwia część osób siedzi w domu i niektórzy będą siedzieć przed TV, co przełoży się na wyniki
×
×
 • Create New...