Jump to content

Piotrovvicz

Users
 • Content Count

  3487
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

116 Rewelacyjna

About Piotrovvicz

 • Rank
  Zżyty z forum
 • Birthday 09/01/1999

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gdańsk, Polska

Recent Profile Visitors

2418 profile views
 1. Żenująca oferta tego kanału udowodniła, że likwidacja VIVY była strzałem w kolano.
 2. @Frontowiec Wymienione przez ciebie audycje nie odstają poziomem od paradokumentów. Mogę stwierdzić, że jest to ich pewien zamiennik.
 3. Na to wychodzi, że to ten.
 4. Myślę, że jest przeznaczony do dystrybucji ogólnej, bo wg ostatniego akapitu artykułu, kanał jest dostępny dla operatorów w Polsce i ich abonentów. Jak na razie, to w żadnej większej sieci go nie ma...
 5. Jak podaje miesięcznik satelitarno-kablowy "TV SAT" (1/2020) na polskim rynku zaczął nadawać kanał telewizyjny pokazujący przyrodę w formacie 4K. Program został stworzony z myślą o właścicielach lokali gastronomicznych i kosmetycznych, którzy muszą zdecydować, który kanał włączyć w strefie klienta a nie wiedzą, jakie znaleźć odpowiednie treści. Ponadto, z materiału możemy odczytać, że jest to również stacja dla osób niechcących zaraz po pobudce oglądać "bombardujących świadomość relacjami z wieców, katastrof, przestępstw dzienników telewizyjnych". Głównym celem kanału jest stworzenie atmosfery w domu lub biurze, która "wypełni się naturalnym pięknem i spokojem". HOME 4K nadaje 24 godziny na dobę bez reklam i emituje nagrania z drona jak i z ziemi, pokazujące parki, place, góry, rzeki, lasy, kaniony czy "egzotyczne zakątki ziemi" podczas różnych pór roku. Autorzy filmów dla telewizji podróżowali po wielu krajach świata m. in. po Polsce, Francji, Rosji, Bułgarii, Gruzji, Egipcie, Mongolii, Wietnamie czy Turcji. Obecnie planowana jest prezentacja filmów z Australii, Brazylii i Japonii. Jak zapewniono w artykule, wszystkie prawa autorskie są prawnie uregulowane. Niestety, nie dowiemy się z niego kiedy kanał wystartował, kto jest jego dyrektorem oraz u jakich operatorów on się znajduje. Ja sam sprawdziłem oferty kilku największych dostawców telewizji w Polsce i w żadnej z nich nie dostrzegłem tej stacji. Mamy więc za to kanał widmo
 6. Raczej emituje to, czym chce ogłupić ludzi. Tu nie chodzi o żadną oglądalność. Takie korporacje jak MTV chcą, aby ludzie byli tępi i naiwnie wierzyli w ich oraz sympatyzujących z nimi opcji politycznych hasełka. To jest wszędzie - w Polsacie, TVN-ie, TVP. Dlatego obecnie jest tyle tandety i rzadko kiedy można trafić na coś porządnego w TV.
 7. To nie jest żadna podnieta. Pokazano tu skalę ogłupiania ludzi przez główne anteny telewizyjne (na przykładzie TVN-u). Mało kto pisze tak trafne i miażdżące opinie o mainstreamie.
 8. Genialna opinia na temat powszedniej ramówki TVN-u. Nic dodać, nic ująć https://www.facebook.com/razproza/photos/a.1645736702304423/2539457696265648/?type=3&__xts__[0]=68.ARA5ObqzjquQT_8y1sNMNI9DZryk6bvReYE6KZgTpXi8l70oyVd_f06hoOenSk75jUw2u8NC1r_gyAujDFinjqHxLwCeTXTQhEOPKOws46w65VucJnnf310BZe5VG_0t07B7M99w8kAdidzXACvWamGW7opQOU-2day_j2WIRyrDr-WsBJFnmkAlrwLBgQ72XpCe2zHpHVEJ7aiSOlVC0hvGaEmW63ryoRzH643HVLaU8Lo7CGcLzvmoxNeBaje6FVSE3zlHYU6aeNcvWrji4GymznLW-A-K3gFm-odPLQ8Tq8D[beep]9MOuRFRFttglhPhvHmgfuafzt7xlXWAG3AA_JZWA_u&__tn__=-R
 9. Piotrovvicz

  TVP VOD

  Tak już jest od baaardzo dawna - lwia część dokumentów i filmów jakie obejrzałem była zgrana z telewizji. To samo w oddziałach regionalnych. Podam na przykładzie mojej TVP3 Gdańsk - wszystkie programy i filmy, jakie miałem okazję tam zobaczyć, były zgrywane prosto z anteny. Czy to "Panorama", czy "Pomorze na weekend", "W świetle prawdy" czy stary, produkowany 10 lat temu program "Z archiwum Telewizji Gdańsk". "Dom" był już poddawany rekonstrukcji cyfrowej, tyle że kilkanaście lat temu. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy wszystkie odcinki zrekonstruowano w 4/3 i wydano na DVD. Szkoda, że TVP nie planuje wypuścić innych starych zrekonstruowanych produkcji na płytach - jak "Lalkę" czy "Polskie drogi".
 10. I to i to puszcza sieczkę. Lepiej wziąć jakiś zagraniczny.
 11. Piotrovvicz

  STARS.TV

  Na nową dekadę nowy nabytek w Efce ➡️ STARS. TV Obraz co prawda śnieży, ale to już wina kabla
 12. A ja pierwszy napisałem na forum o tej planszy, bo wcześniej nikomu innemu się nie chciało.
 13. Ale dopiero dzisiaj ktoś to na forum zauważył.
 14. Na antenie CBS Action wyświetlano przed paroma minutami komunikat o wyłączeniu dzisiaj sygnału stacji. Na specjalnej planszy dziękują i zapraszają do oglądania CBS Europy, CBS Reality i AMC.
 15. Piotrovvicz

  TVP 1

  A mogę poznać źródło informacji o wyłączeniu TVP1 i TVP2 SD?
×
×
 • Create New...