Jump to content

Piotrovvicz

Users
 • Content Count

  3470
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

110 Rewelacyjna

About Piotrovvicz

 • Rank
  Zżyty z forum
 • Birthday 09/01/1999

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Gdańsk, Polska

Recent Profile Visitors

2103 profile views
 1. Piotrovvicz

  TVP VOD

  Okropnie się ogląda na laptopie seriale w HD. "Lalka", odnowiona cyfrowo i nie dość, że reklamy są w tak bezczelny sposób wyświetlane, to film się nędznie buforuje... Co chwilę stop na załadowanie Prędzej zbuforuje mi się film 4K na YouTube niż to leniwe i [beep]e g#$%& Swoją drogą, też dziwnie postąpili z samą "Lalką", że tak istotny serial dla kultury nie był nigdzie promowany, jeśli chodzi o dostępność jego wersji po rekonstrukcji.
 2. Sprawdź, czy masz Kulturę HD na końcu listy, bo u mnie dzisiaj telewizor tak zrobił. Jeśli nie, to przeskanuj jeszcze raz kanały.
 3. Włączając program o 5 rano, logo było bez dopisku „HD” Mam nadzieję, że tak już zostanie.
 4. To nigdy nie był kanał najwyższych lotów, ale teraz Superstacja sięgnęła dna. Wygląda to tak, jakby Fakt miał własną telewizję. Zaraz to skasuję z telewizora 😫
 5. Piotrovvicz

  TVP INFO

  TVP Info nadaje teraz dokument o zmarłym dzisiaj legendarnym działaczu opozycji antykomunistycznej Kornelu Morawieckim. Ponadto, w związku z jego śmiercią kanały TVP1, TV Polonia i TVP Historia do dzisiaj do 24:00 zmieniły swoje programy, emitując filmy o K. Morawieckim. https://www.tvp.info/44630844/w-zwiazku-ze-smiercia-kornela-morawieckiego-tvp-zmienia-ramowke
 6. Na czym polega formuła CBS Europa? Emitować filmy z Europy czy być europejską wersją jakiegoś ich kanału filmowego?
 7. Czy nadawcy są zobowiązani do oznaczania audycji emitowanych po raz pierwszy jako "premiera"? Wiele razy się tak zdarza, że stare produkcje, np. z lat 60., 70. są opatrzone właśnie takim podpisem pod logo. Dotyczy to głównie kanałów TVP i Pulsu. Z nowszymi jest podobnie, lecz tu mam na myśli już wszystkie kanały telewizyjne na polskiej koncesji.
 8. I film 4/3 nadany w pillarboxie... Hmmm, czy ja coś podejrzewam? Mam nadzieję, że nie będą tu ociągać się z HD jak w przypadku TVP3.
 9. Nie ma to jak nadawać oznaczenie +18 z białym kluczykiem
 10. A te pasmo DJ-skie nie funkcjonowało już od jakiegoś czasu?
 11. Zrobicie program z Sośnicką?
 12. Faktycznie, w internecie zmienili... Na dekoderze jednak jest po staremu
 13. Zarówno na Polsat Sport jak i Polsat Sport News nadawane są teraz pozycje sprzeczne z ramówką – na obydwu antenach zamiast lekkiej atletyki leci piłka nożna. Ponadto, na Polsat Sport News było prawie 20-minutowe spóźnienie z wejściem programu. Czy tak często się dzieje na sportowych Polsatach?
×
×
 • Create New...