Jump to content

marcin_3

Users
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About marcin_3

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. marcin_3

  Moduł CAM CI / CI+ Cyfrowego Polsatu

  Dam sobie spokój. Już wystarczająco czasu straciłem na wydzwanianie na infolinię, chodzenie po wymiany. To raptem 2 dni, jakby było więcej to bym reklamował.
 2. marcin_3

  Moduł CAM CI / CI+ Cyfrowego Polsatu

  Dzisiaj poszedłem wymienić moduł na inny i po powrocie wszystkie kanały załapały od ręki po paru minutach od włożenia do dekodera. Coś nie tak musiało być z tamtymi dwoma sztukami. Sprawa rozwiązana.
 3. marcin_3

  Moduł CAM CI / CI+ Cyfrowego Polsatu

  Przekładałem moduł z tv do dekodera dalej jest to samo. Zostawiłem nawet na noc włączony dekoder i też nic nie poszło. Dzisiaj ponownie połączono mnie z technikiem. Zrobił aktywację w inny sposób i powiedział że kanały powinny zaświecić podczas naszej rozmowy. Znowu poszły te co wcześniej a Polsatowskie nie działają. On już więcej nic nie może zrobić poradził żebym wymienił moduł. Tylko czy kolejna wymiana coś da?Przywracałem nawet ustawienia fabryczne modułu i też nic.
 4. marcin_3

  Moduł CAM CI / CI+ Cyfrowego Polsatu

  Czekanie nic nie dało. Dzisiaj rano dzwoniłem na infolinię pan aktywował mi w inny sposób i nic nie pomaga. Działają tylko niektóre kanały jak poprzednio, z Polsatowskich żaden nie działa. Polecono mi udać się do punktu i zrobić wymianę na inny. Już raz wymieniałem i nie pomogło. Walczę już z tym dziadostwem 2 dni i jestem załamany, bo umowa podpisana a sprzęt nie działa jak trzeba.
 5. marcin_3

  Moduł CAM CI / CI+ Cyfrowego Polsatu

  Mam problem z modułem Polsatu. Wczoraj podpisałem umowę i w dalszym ciągu nie mam podstawowych kanałów Polsatu. Dzisiaj wymieniłem moduł na inny, było ponawianie sygnału przez IOCK, infolinię i nic nie pomaga. Co ciekawe aktywowały się inne programy jak Comedy Central, jeden z Cinemaxów, TVN-y i inne, a żadnego z Polsatowskich nie ma. Wyskakuje tylko komunikat "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie". Sprawdzałem na Tv Samsunga i Arivie 203. Czy mógłby mi ktoś coś doradzić?
 6. marcin_3

  Ferguson Ariva 103 i Ariva 203

  Czy w Arivie 203 po wciśnięciu timera z EPG nadal domyślnie jest włączone oglądanie zamiast nagrywania jak w poprzednich Fergusonach czy poprawili to?
 7. marcin_3

  CryptoBox 652HD Combo – uwagi, sugestie itp.

  Zastanawiam się nad kupnem tego tunera. Jak wygląda współpraca tego tunera z modułem Cyfrowego Polsatu i karty Smart HD+ na ostatnim dostępnym sofcie?nie ma problemów z wczytywaniem EPG?tuner potrafi nagrywać gdy w menu ma włączony tryb głębokiego czuwania?czy w epg jak będę chciał coś nagrać będzie opcja nagrywanie czy raczej będzie to oglądanie które będę musiał zmienić na nagrywanie jak w badziewnych tunerach polskiej konkurencji?
×