Skocz do zawartości

K-601

Użytkownicy
  • Zawartość

    10
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez K-601

  1. Witajcie, potrzebuję porady.. Zamontowałem na balkonie antenę jak w tytule TECHNISAT Smarttenne 3 CE UHD - jednak ze względu na konstrukcję szczebelek w balkonie (stary blok) antena zamontowana jest pod kątem - przechylona w lewo o około 20-30st. Czy takie ustawienie anteny może wpływać na odbiór kanałów? Antena nie znajduje żadnych kanałów z Mux1 (TV ABC, TV Trwam) inne kanały grają czysto i ładnie.. Poradźcie bo nie wiem czy kupować uchwyt aby wyprostować antenę - czy ją reklamować itp? Lokalizacja Łódź-Górna, okolice McDonalda na Pabianickiej.. Bloki szeregowe, 2 piętro, balkon w stronę na wschód.. Pozdrawiam i czekam na wszelkie sugestie..
  2. Kupiłem tłumik ale nawet najbardziej podkręcony nie dawał rady.. Podłączyłem zasilacz i obniżyłem napięcie z 12V na 3V i jak ręką odjął. Działają pięknie wszystkie Mux-y Podsumowując beznadziejna antena bo nie nadaje się do użytkowania w miejscach z dobrym sygnałem.. Dzięki za pomoc.. Może temat przyda się potencjalnym nabywcą tego wynalazku.. Pozdrawiam Serdecznie
  3. Zamontowałem wczoraj uchwyt i wyprostowałem antenę - oczywiście nic to nie zmieniło.. Sygnał na kanale 46 pojawia się prawie 100% moc i jakość a po sekundzie spada do zera i tak cały czas, chyba że przestawie antenę jakoś tyłem to nie ma wcale sygnału. Na kanałach 24 i 43 jest stabilny sygnał koło 80% moc i jakość (nie ma w dekoderze procentów tylko paski) Sprawdziłem dekoder u mnie w domu na innej antenie i odpiera wszystko stabilnie i prawidłowo.. Ręce ni opadają bo wszystkie Muxy nadają z jedego komina z taką samą mocą dwa odbierają żyleta a jeden wcale? Kupiłem tę antenę w MediaExpert sprzedawca mnie wprowadził w błąd bo zapewniał że będzie działała pasywnie bez wzmacniacza a niestety tak nie jest. Bez wzmacniacza (zasilacza) nic nie łapie.. Jadę tam jeszcze dziś (to u Mamy) pomierzę opory kabli i sprawdzę na innym przewodzie.. Już nie mam innych pomysłów.. Zastanawiam się nad zastosowaniem tłumika ale chyba sygnał nie jest za mocny.. Powiedcie czy jak podłącze do wzmacniacz inny uniwersalny zasilacz i zmniejsze napięcie z 12V (nie wiem jakie tam jest dokładnie) na no 9V to zmniejszy się wzmocnienie?
×