Jump to content

wojciu

Users
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by wojciu


 1. Teraz są Rodzinny HD 5 zlotych, Familijny HD 20 złotych, Familijny Max HD 30. Wszystkie w umowie 24 miesiące, pierwsze 3 gratis. Ceny wyrównano do pełnych złotówek. Krótsze umowy mają wyższe ceny.

  Ja wczoraj wypowiedziałem umowę i dziś przedłużyłem na Rodzinny HD za 5 właśnie.

  Ile miesięcy Ci zostało do końca umowy? Ja gdy chciałem dostać Rodzinny za piątkę, miałem niecałe 6 miesięcy kontraktu, wysłane wypowiedzenie i konsultant zapewniał, że nie mogę dostać.


 2. 1)Czy oferta na Rodzinny za 5 zł/msc w umowie 24/3 jest dostępna na 6 miesięcy przed końcem umowy i z wysłanym wypowiedzeniem? Ostatnio, nieco ponad pół roku temu(mając opisywaną sytuację) jeden z konsultantów DUK włączył mi taką ofertę, po czym jakiś czas później dzwoni inny konsultant nie wiedząc nic o przedłużeniu umowy i zarzeka się, że taka oferta jest możliwa, ale kiedy jest mniej miesięcy do końca umowy. Jak więc jest?

  2)Rozumiem, że w przypadku LM nie ma i nie będzie czegoś takiego jak podczas EURO 2016, kiedy przy przedłużeniu umowy bez darmowych miesięcy i bodajże na 24 miesiące otrzymywało się je za darmo?

  Ktoś mógłby odpowiedzieć konkretnie?


 3. 1)Czy oferta na Rodzinny za 5 zł/msc w umowie 24/3 jest dostępna na 6 miesięcy przed końcem umowy i z wysłanym wypowiedzeniem? Ostatnio, nieco ponad pół roku temu(mając opisywaną sytuację) jeden z konsultantów DUK włączył mi taką ofertę, po czym jakiś czas później dzwoni inny konsultant nie wiedząc nic o przedłużeniu umowy i zarzeka się, że taka oferta jest możliwa, ale kiedy jest mniej miesięcy do końca umowy. Jak więc jest?

  2)Rozumiem, że w przypadku LM nie ma i nie będzie czegoś takiego jak podczas EURO 2016, kiedy przy przedłużeniu umowy bez darmowych miesięcy i bodajże na 24 miesiące otrzymywało się je za darmo?


 4. Mam 6 miesięcy do końca umowy, pakiet rodzinny za 19.90. Wysłane wypowiedzenie zeszłym tygodniu, dzwonię we wtorek do DUK z zamiarem uzyskania oferty rodzinny za 4.90 z umową 24/3. Konsultant po otrzymaniu zgody od kierownika włącza mi te opcje. I dzisiaj dzwoni pan z DUK, chcąc zaproponować mi ofertę, gdyż wysłałem wypowiedzenie. Ja mu na to, że już wszystko załatwione we wtorek. Okazało się, że wtorkowy aneks nie został zarejestrowany w systemie, a tamta oferta będzie możliwa dopiero na 3 miesiące przed końcem umowy. Skrótem, wtorkowy konsultant zrobił mnie w konia. Ja wobec tego, że dzisiejszy konsultant twardo stał na stanowisku, że nie mogę dostać rodzinnego za 4.90, ugrałem rodzinny za 19.90 z umową 12/3 plus pierwszy miesiąc Eleveny i HBO gratis.


 5. Od kilku dni mam nowe oprogramowanie na HD5500s. Ogólnie trzeba powiedzieć, że wypada na plus, chociaż jak to zwykle bywa, przyzwyczajenie się zabiera trochę czasu. Co do minusów, 3 sprawy: 2 już poruszane, czyli EPG (poprzednie było bardziej przejrzyste, głównie dla nagrywających, poza tym malutkim minusem jest pojawianie się opisu programów na belce z lekkim opóźnieniem podczas przełączania) oraz brak możliwości szybkiego włączenia opisu (potrzeba wymiany na pilot z Evoboxa). No i chyba pierwszy na forum poruszę sprawę reklam na pasku, które zasłaniają godzinę. Co prawda, sytuacja ma miejsce tylko na kanałach Polsatu, ale wg mnie jest to mankament. To tyle ode mnie.


 6. Witam.

  Mój dekoder nie ma problemu z zawieszaniem, natomiast dziś wystąpił taki problem, który uziemił HD5500s. Włączyłem go, ale nie wyświetla się w ogóle obraz z kanałów TV, Jest na ekranie całe oprogramowanie typu EPG, Menu, lista kanałów, ale na żadnym z kanałów nie ma obrazu, ani dźwięku.Co ciekawe, obrazu i dźwięku nie ma także w aplikacji VOD ani HBO GO. Podobny problem wystąpił kilka jakiś czas temu, ale pomogło całkowite odłączenie dekodera i podłączenie na nowo, teraz nie daje efektów. Nic nie daje także zmiana kabla HDMI, przywracanie do ustawień fabrycznych, odłączenie dysku USB, przeczyszczenie karty. Nie mam pomysłu co jeszcze można zrobić. Proszę o rady. 


 7. Wkurzyli mnie teraz naprawdę. Rzecz się tyczy polsatowskiego dysku DTU 320. Wchodzę sobie dziś w nagrania, a tu PUSTO, choć dysk jest zajęty ponoć w 60%! Miałem nagrane około 30 materiałów, bardzo ważnych dla mnie, które zajmowały ponad 70%. A tu taka "niespodzianka". Muszę przyznać, że to już druga taka sytuacja. Rok czy dwa temu było podobnie, także ok. 80% nagrań na dysku nagle zniknęło. Przecież to jakiś cyrk...


 8. Wczoraj czy przedwczoraj pojawila sie nowa "funkcjonalność", a mianowicie na banerze informacyjnym po prawej stronie wyświetlają sie rozmaite reklamy oferty CP, np. kanaly Eleven, Euro 2016, CP GO, Internet LTE. Pojawiają się one tylko na kanałach należących do Polsatu. Na początku wyswietlaly sie takze odnośniki do oferty Ipli jak np. Outcast Opętanie, ale teraz tego nie ma.


 9. Ja mam tylko takie pytanko: Mam mniej niż 6 miesięcy do końca umowy, będę wysyłał wypowiedzenie i skorzystam z opcji nr 2, tj. przedłużenie umowy na co najmniej 24 miesiące. Tu wszystko rozumiem, ale czy przedłużając umowę i dostając gratis Euro 2016, otrzymam także darmowe miesiące, jak to zazwyczaj bywało? Czy może jedynym gratisem będzie dostęp do Euro?


 10. Moja ocena nowego softu pozytywna. Ipla wreszcie działa mi dobrze, test przepływności na HBO GO wykazuje ponad 9000 kb/s przepływności w stosunku do 1150 kb/s na poprzednim sofcie. Dekoder zauważająco lepiej i szybciej reaguje na pilota, przedtem zdarzało mi się, że musiałem ponawiać naciśnięcie przycisku, teraz nie ma to miejsca. Minusem jest zmniejszenie poziomów jasności wyświetlacza. Przełączanie kanałów i jakość obrazu bez zmian. Problem z głośnością niestety pozostał. Dodanie ładowania EPG przy uruchamianiu tunera na plus.


 11. Bite 2 miesiące od udostepnienia aktualizacji dla dekoderów CPT, a HD5500s nadal czeka. Rozumiem, że inny procesor, więc ten miesiąc poślizgu bym zrozumiał, ale ponad 2 miesiące?! Chyba ludzie odpowiedzialni za sprawy oprogramowania dekoderów zapomnieli kompletnie o nas, czyli użytkownikach tego tunera. Brak słów...


 12. Po wymianie dekodera z powodu zacinania się w losowych momentach oraz braku płynnego działanie programów na ipli, pierwszy problem został wyeliminowany, jednak drugi pozostał. Ale od początku. Mam neostradę 10 mb/s. Tuner jest podłączony po kablu. Najpierw miałem HD3000, na którym ipla działała bezproblemowo. Potem zmieniłem go na HD5500s i na początku ipla także działała dobrze. O ilę kojarzę problem pojawił się od czasu pierwszej aktualizacji oprogramowania. Raz na 5 razy da się obejrzeć program na ipli bez ścięć, ale tylko to. Stary HD5500s jak i nowy wymieniony mają ten sam problem, więc raczej wykluczam sprawę sprzętową. Kabel LAN także jest ok, bo sprawdzałem na innym-bez zmian. Router ma 4 wejścia lan, na każdym tak samo. Dziwne jest to, że mam laptop podłączony przez wifi i działa bez zarzutu, filmy się nie buforują itp. Wchodząc do HBO GO i sprawdzając test połączenia, wychodzi pozytywnie-1150. Zauważyłem, że gdy program się odtwarza, kontrolka od wejścia, do którego jest podłączony tuner na routerze, miga. Natomiast po kilku sekundach przestaje migać i po chwili program się ścina, aż do czasu gdy kontrolka znowu zacznie migać. I tak ciągle. Proszę o rady.

×
×
 • Create New...