Jump to content

Piotr Olejarz

Users
 • Content Count

  217
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Piotr Olejarz


 1. Niestety tylko w nocy i to jak nic nie nagrywasz! Bo jak nagrywasz to nieraz tylko się 1 film załaduje. ja tak miałem nagrywałem dużo w nocy i jeszcze mi się film nie załadował a już mi go zdjeli i nie pogladałem. Niestety!


 2. Za forum Canal+ w maju min:

  Całe szczęście, Przeczucie, Za cenę życia, Woda, Idę na całość, Wielkie kino, Miłość. Nie przeszkadzać, Ściśle tajne, Obrońca, Kto ją zabił, 12:08 Na wschód od Bukaresztu, Krwawa uczta, Stay Alive, Wpuszczony w kanał, Ciężkie czasy, Wstyd, Wall Street, Podstępny Ripley, Grindhouse vol. 2 Planet Terror, DOA: Dead or Alive, Tristram Shandy - Wielka bujda, Gdyby Słońce było bogiem, Wszędzie, byle nie tu, As w rękawie. Polecamy też Wieczory Specjalne: Cannes FF 2008 oraz NOC Z RODRIGUEZEM I TARANTINO

   

  Mam pytanie? Majac Canal+ i HBO gwarantuje mi to dostep do wszystkich filmów które pojawiaja się w wypozyczalni?


 3. Są już premiery HBO na Maj ale niestety po angielsku ! Czy może ktoś przetłumaczyć? Dzięki Oto one:

  BEERFEST , BURY MY HEART AT WOUNDED KNEE, JUMP!, TRUCE, THE CONDEMNED, WILD HOGS, NOMAD: THE WARRIOR

   

  BLOOD AND CHOCOLATE, THE COVENANT, THE SANTA CLAUSE 3: THE ESCAPE CLAU, PERFUME: THE STORY OF A MURDERER,

   

  BLOODRAYNE, ZOOM, ZOOM, MOLLY: AN AMERICAN GIRL ON THE HOME FRONT, ART SCHOOL CONFIDENTAL, STRICTLY SEXUAL.


 4. Na stronie http://www.hbo.pl/Search.aspx?GetFull=true są już premiery HBO na marzec. Niestety nie znam angielskiego więc proszę o ewentualne przetłumaczenie. Dzięki . ja zobaczyłem tylko Casino Royale, romeo i Julia (to pewnie ten brazylijski z HBO C) oraz jakis film o napoleonie

   

  Oprócz tego udało mi się przetłumaczyć jeszcze:

  -Hollywoodland

  - GOL II

  -Modliszka

  -Dziadek i Ja

  -Pracownik miesiaca

  -Obrońca (Dolph Lundgren)

  -Straszny dom (anim)

  -Klik i robisz co chcesz

  -Bandziory (2002)

   

  Edycja pitter: połączone dwa posty.


 5. Przed chwila dzwoniłem do BOA i Pani powiedziała mi że dla nowych Abo jest nowy pakiet i promocja: Strong z anteną za 179 zł, Aktywacja 1 zł i TYLKO Canal+ x 4 nie ma do tego żadnych innych kanałów np. TVP 1 2 TVN tylko niekodowane TVP polonia Tele 5 , Puls itp nie ma żadnych Bonifikat np. polecenie zapłaty. Myślę że to dobry dodatek do kablówki tak jak dla mnie Kablówka 28 zł + 39 Canal+. Jeszcze jedno umowa na 13 miesięcy i przez ten okres nie można zmienić pakietu na inny po 13 miesiącach trzeba wypowiedzieć umowe i wtedy wziąśc normalny pakiet.


 6. Jak na kanały które maja ruszyć za kilkadziesiąt godzin to bardzo malo wiemy o ich zawartości programowej. Mozw więcej informacji ukaze się w piatek albo z chwila startu na stronie internetowej?

×
×
 • Create New...