Jump to content

K63

Users
 • Content Count

  951
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by K63

 1. K63

  MUX VIII

  Nie stać mnie - nie kupuję. A nawet jeżeli cena jest w miarę atrakcyjna, ale podejrzewam że produkt nie do końca spełni moje oczekiwania - także nie kupuję. Po co niepotrzebne wydawać kasę? Niech kupi ktoś inny - może jemu bardziej się przyda.
 2. K63

  Problemy z odbiorem sygnału

  Ale @stomqx napisał że nie używa konwertera z zestawu CP, tylko kupił ... ... który ma 3x Legacy UNICABLE SCR 3 OPTICUM ROBUST LEGACY.
 3. W CR652 jest to samo. Czyli w nowszym modelu nie zostało to poprawione. Widać że TXT traktowany jest przez programistów CR marginalnie. Np. złym pomysłem jest używanie żółtego przycisku do włączania i wyłączania teletekstu.
 4. K63

  MUX VIII

  Wywiad z Prezesem Emitel-a ... Prezes Kurski ma dosyć kontrowersyjne podejście do biznesu
 5. Nie. Karta CP sparowana jest z dekoderem. Chcąc odbierać CP na CR752, musisz dekoder z kartą wymienić na moduł CI.
 6. http://www.abcomeu.com/wp-content/uploads/PL-AB-CRB-752.pdf
 7. K63

  Unicable II do CP i nc+ plus MR

  Mało prawdopodobne by ktoś z forum używał tego konwertera. Na dodatek w takiej samej - co Twoja - konfiguracji i zestawie odbiorników. Zatem skoro sprzedawca tak twierdzi, to możesz spróbować. Jak nie zadziała - zawsze możesz odesłać.
 8. Masz aktualną listę kanałów? Od kilku tygodni te programy nadają z nowej częstotliwości. https://satkurier.pl/news/171742/eska-tv-fokus-tv-i-nowa-tv-z-nowego-tp-dla-nc-i-orange.html Zaktualizuj dekoder.
 9. https://hollex.pl/konwerter-unicable-ii-inverto-32-tunery-5278-evobox-p-969.html
 10. K63

  Unicable II do CP i nc+ plus MR

  Jak? Masz programator? Zaprogramować powinien sprzedawca. Zapytaj go, czy ma taką możliwość?
 11. K63

  Unicable II do CP i nc+ plus MR

  Unicable II + 3xLegacy Ale musi być odpowiednio zaprogramowany. No i ... ta cena!
 12. Artykuł co prawda stary, ale aktualny. https://satkurier.pl/news/55846/burze-blokuja-emisje-kanalow-na-13e.html
 13. Wczoraj znajomy zgłosił mi podobny problem na Sagemcom ESI-88, który w multiroomie pełni rolę dekodera głównego. Ponoć uprawnienia zniknęły z karty, po pobraniu ich przez dekoder dodatkowy. Po czym Sagemcom przez kilka godzin samoczynnie nie pobrał już nowych uprawnień.
 14. Sprawdź dekoder w punkcie CP lub na innej sprawnej instalacji.
 15. K63

  Ferguson Ariva 210 Combo

  Po ostatnich zmianach na 10758V, moja Ariva 210 ma problem z odtwarzaniem niektórych kanałów z tego transpondera. Np. na Republice, Nowa TV, Metro, Zoom TV jest głos, ale nie ma obrazu lub wskakuje czasami dopiero po kilkudziesięciu sekundach oczekiwania. Nie pomaga reset dekodera, wykasowanie i ponowne wpisanie transpondera oraz wyszukanie kanałów. Czy zmienione zostały jakieś parametry z którymi dekoder sobie nie radzi? Cryptobox 652 działa na tych kanałach bezproblemowo.
 16. https://anteny.sklep.pl/rozgaleznik-sygnalu-sumator-dvb-t-kmb-rz1-693-p-552.html http://hollex.rzeszow.pl/rozgalezniki/477-rozgaleznik-maximum-31-zewnetrzny.html
 17. Przy dokręcaniu trzeba uważać, bo można sobie wszystko spie....ć, co się wcześniej ustawiło. Odległość konwertera od czaszy tez ustawiałeś?
 18. To nic nie mówi. Istotna jest dokładniejsza lokalizacja. Na różnych forach są opisywane kłopoty z odbiorem Chwaszczyna z bliższych odległości. Trójmiasto i okolice to teren pagórkowaty i miejscami mocno zalesiony. Ponadto na tym terenie są 2 doświetlenia mux-3 - Oksywie i Jaśkowa Kopa i sporo BTS-ów LTE.
 19. Masz korzystne warunki odbiorcze. To że odbiera akurat u Ciebie, nie znaczy że zda egzamin zawsze i wszędzie. Wpisz sobie w w wyszukiwarkę "antena APOK". Panelowa to mniej więcej to samo co pokojowa - najczęściej kawałek drutu i mocny wzmacniacz.
 20. Pamiętacie jakie hasło wybrali sobie na Mundial? "Polska Dawaj!" No to dali ...!
 21. Bardzo proszę by tej zbieraniny nie nazywać REPREZENTACJĄ Polski!
 22. No i jaką oglądalnością będzie się teraz chwalił Kurski?
 23. Jest nieźle, ale na precyzyjnie ustawionej 90-ce parametry powinny być lepsze. Na większości częstotliwości 14-15 dB. Jedynie na 12475H może być ok. 13 dB. Operator nie ma znaczenia, bo parametry nadawcze są dla wszystkich takie same.
×