Jump to content

SatExpert

Maintainers of channel lists
 • Content Count

  7676
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by SatExpert

 1. SatExpert

  TVP Sport

  Jestem przeciwnikiem E-Sportu, ale z braku laku taki meczyk w FIFA19 z chęcią bym obejrzał, ale problem w tym, że nikt tego nie transmituje tylko jakiś LoL-y czy inne CS-y. 😛
 2. SatExpert

  MUX L4

  Dla mnie jest spoko, tylko mam jedno ale: dlaczego jest wersja Power TV z dopiskiem "HD"? 😂 Aha, no trudno, przeżyjemy.
 3. Zapraszam do dyskusji o usłudze Videostar Źródło: https://satkurier.pl ___________________________________________ Z ciekawości zainstalowałem sobie na smartfonie do testu aplikacje Videostar i całkiem nieźle to wygląda co ciekawe jakość na dwóch nowych kanałów: TVP1 i TVP2 w porównaniu z innymi otwartymi kanalami jest bardzo słaba (widoczna spora pikseloza). Czy u was ona też występuje na tych kanałach?
 4. SatExpert

  Kanały Polsat Sport Premium

  Dziś w kuchni mistrzów... ośmiornica.
 5. SatExpert

  MUX L4

  A nie można tą główną ścieżkę przełączyć na AC-3? Przecież wszystkie tunery DVB-T obsługują AC-3.
 6. SatExpert

  STARS.TV

  Nie no wiem, że na to jest już jakieś kilkanaście lat za późno, ale pomarzyć zawsze można. Ale z drugiej strony, z płatnymi stacjami muzycznymi to od zawsze jest jakiś dramat. Chcą grać bardziej ambitną muzykę, ale operatorów platform i kablówek one mało co interesują - bez sensu...
 7. SatExpert

  STARS.TV

  Taki płatny Stars Rock, który byłby bardziej urozmaicony od MTV Rocks i lekko tańszy dla operatorów od niego przynajmniej nie musiałby się utrzymywać z tych głupich telemetrów.
 8. SatExpert

  STARS.TV

  Tfu! Chodziło mi o pasmo, w którym były również rockowe utwory, bo BEST ROCK to już nie ma.
 9. SatExpert

  STARS.TV

  Od dzisiaj (znowu) koniec pasma z Rockiem. PS. Ma ktoś na zbyciu telemetr? Z chęcią go odkupię.
 10. SatExpert

  Formuła 1 Sat Kurier Cup 2019

  O proszę, u nas Toro Rosso jest mocniejsze od RedBulla - dobre!
 11. SatExpert

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  Tak, karta Cayman jest sparowana z tym modułem. Nie, karta Cameleon w nim. nie zadziała.
 12. SatExpert

  Układ kanałów nc+ – dyskusja ogólna

  Da się zrobić, ale trzebaby na kompie trochę się nagimnastykować (stworzenie "fałszywego" transpondera i dodanie na nim pustych kanałów bez nazw, a następnie ustawienie ich pomijania i wrzucenie na odpowiednie pozycje na liście).
 13. SatExpert

  Sport w zagranicznej telewizji

  Europejskie puchary w niemieckiej TV FTA: Liga Europy: Eintracht Frankfurt - Benfica Lizbona (RTL, czwartek, 18.04.2019, g. 21:00) ================================ Europejskie puchary w TivùSat: Liga Mistrzów: Manchester City - Tottenham Hotspur (RAI 1, RAI 4K, środa, 17.04.2019, g. 21:00) Liga Europy: Diretta Gol Europa League (transmisja łączona) (TV8 ITALY, czwartek, 18.04.2019, g. 21:00) ================================ Europejskie puchary w czeskim NTC: Liga Europy: Chelsea Londyn - Slavia Praga (ČT SPORT, czwartek, 18.04.2019, g. 21:00)
 14. SatExpert

  Układ kanałów nc+ – dyskusja ogólna

  Ale po co Ci odstępy na liście?
 15. SatExpert

  Kanały Polsat Sport Premium

  Ten mecz również na Rai 4K - dostęp do niego bez dodatkowych opłat w TivùSat. Edit: A nie pudło, na Rai 4K jednak będzie Man City - Tottenham.
 16. SatExpert

  Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA

  A polskie kluby, to pewnie zaczną od eliminacji do rundy przedwstępnej.
 17. SatExpert

  Układ kanałów nc+ – dyskusja ogólna

  Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zakup własnego tunera satelitarnego+moduł CAM. Dzięki temu na liście kanałów zawsze panuje porządek.
 18. SatExpert

  nc+ – przekazy testowe

  Nie ma (nie odpytuje mi karty CP). To pewnie był błąd na DBR.
 19. SatExpert

  nc+ – przekazy testowe

  Skoro Puls 2 się przenosi z 11393, to pewnie kanały od MWE również to zrobią. Na 10892 z TVR mogłyby się pojawić, bo tam jest jeszcze dużo miejsca (NULL: 38.10 Mb/s).
 20. SatExpert

  nc+ – przekazy testowe

  A jednak to Puls 2. https://satkurier.pl/news/179712/puls-2-zmienia-parametry-na-satelicie.html
 21. SatExpert

  TVR

  To była wina braku obecności w platformach cyfrowych. Teraz jak TVR jest już w nc+, to wkrótce pewnie poprawi się jego oferta.
 22. SatExpert

  Typowanie LM i LE 2018/19

  23 Kolejka Faza pucharowa Liga Mistrzów Rewanże1/4 finału 16 - 17 kwietnia Juventus Turyn - Ajax Amsterdam 1 (2:1) Ronaldo P FC Barcelona - Manchester United 1 FC Porto - Liverpool FC 2 Manchester City - Tottenham Londyn 1 (2:0) Liga Europejska Rewanże 1/4 finału 18 kwietnia SSC Napoli - Arsenal Londyn 2 Eintracht Frankfurt - Benfica Lizbona 1X Chelsea Londyn - Slavia Praga 1 (3:0) València CF - Villarreal CF 1
 23. SatExpert

  Tele 5 i Polonia 1

  Polcast tego nie sprzeda.
 24. https://satkurier.pl/news/169945/nasa-uhd-w-platformie-fransat.html ----------------------------- Tak więc od dzisiej kanały amerykańskiej agencji kosmicznej oficjalnie dostępne są w Europie!
×