Jump to content

pietryga511

Users
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About pietryga511

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

853 profile views
 1. Widać, że ViacomCBS konsekwentnie rezygnuje z regionalnych stacji muzycznych. Zarówno te spod marki VHI jak i MTV powoli są podmieniane na międzynarodowe wersje. Ciekawe które rynki będą następne.
 2. Myślę, że Full HD będzie ostatnim standardem nadawania, który będzie powszechny w telewizji satelitarnej. Kanały 4K będą swojego rodzaju rarytasem, na który z poważnych graczy zdecydują się tylko kanały sportowe i filmowe premium. Z czasem odpływ widzów w stronę streamingu będzie jeszcze szybszy niż teraz i liczba linearnych kanałów na rynku zacznie się gwałtownie zmniejszać, a 4K po prostu nie będzie miało wystarczająco dużo czasu, żeby stać się powszechnym standardem.
 3. Naprawdę interesujące. Na ostatniej stronie raportu za 2018 widzimy, że umowa była przygotowana i do transakcji miało dojść w 2019, ale jak widać coś nie wypaliło...
 4. Zastanawiam się według jakiego kryterium wybrano kanały, których logo się zmieni i te których pozostanie takie samo Trochę nie rozumiem dlaczego zmieniać tylko połowę, ale może to i lepiej, bo moim zdaniem stare loga wyglądały dużo lepiej. No i trochę nie widzę różnicy między starym a nowym logo Polsat 1.
 5. Czy ma ktoś informacje czy wersja dostępna obecnie w Polsce to dokładnie ta sama którą mają w Holandii?
 6. Trochę brak słów 🤐 Jak tak dalej pójdzie to Solorz tylnymi drzwiami przejmie połowę rynku telewizyjnego.
 7. Czy ten kanał gdziekolwiek jeszcze dodaje? Własnie został usunięty z oferty PC+ i zastanawiam się czy on w ogóle był gdzieś indziej dostępny.
 8. Czas najwyższy! Zobaczymy czy faktycznie się tak stanie, bo mam wrażenie, że plotki o wycofaniu tego kanału słyszymy już od pół roku.
 9. Czy Active Family i Bollywood nadal znajdują się w ofercie? Multimedia po raz pierwszy od czerwca opublikowała na swojej stronie plik z listą kanałów i obu tych kanałów już tam nie ma. Ale nadal są pokazywane w zakładce wyboru pakietów 🤨
×
×
 • Create New...