Jump to content

pietryga511

Users
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About pietryga511

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy ma ktoś informacje czy wersja dostępna obecnie w Polsce to dokładnie ta sama którą mają w Holandii?
 2. Trochę brak słów 🤐 Jak tak dalej pójdzie to Solorz tylnymi drzwiami przejmie połowę rynku telewizyjnego.
 3. pietryga511

  Zest TV

  Czy ten kanał gdziekolwiek jeszcze dodaje? Własnie został usunięty z oferty PC+ i zastanawiam się czy on w ogóle był gdzieś indziej dostępny.
 4. Czas najwyższy! Zobaczymy czy faktycznie się tak stanie, bo mam wrażenie, że plotki o wycofaniu tego kanału słyszymy już od pół roku.
 5. Czy Active Family i Bollywood nadal znajdują się w ofercie? Multimedia po raz pierwszy od czerwca opublikowała na swojej stronie plik z listą kanałów i obu tych kanałów już tam nie ma. Ale nadal są pokazywane w zakładce wyboru pakietów 🤨
 6. pietryga511

  TVP Polonia

  Tak jak sugeruje @Emil.1603 na niektórych stronach TVP pojawiło się nowe logo TVP Polonia. W zasadzie za dużo się nie zmieniło, ale wygląda zdecydowanie bardziej nowocześnie i nawiązuje stylem do innych stacji TVP. Ciekawe czy na antenę trafi dopiero wraz z przejściem na HD czy możemy się spodziewać czegoś wcześniej.
 7. O ile normalnie nie popieram takiego pisania fanfików, to w tym przypadku aż się prosi o ogarnięcie tego portfolio w jakiś lepszy sposób NTL -> MWE TVR -> MWE 2 Adventure -> MWE Adventure NUTA -> MWE Nuta Power -> MWE Nuta Dance Junior Music -> MWE Nuta Junior TO!TV -> MWE Nuta Polo Top Kids -> MWE Kids Ultra 4K -> MWE 4K
 8. Gdzie mogę znaleźć źródło tej informacji?
 9. Tylko te trzy? Naprawdę ciekawi mnie dlaczego tak trudno to ujednolicić.
 10. Szczerze to jestem zaskoczony, że to się wszystko jeszcze tak dobrze trzyma i że nadawcy wciąż myślą o uruchomianiu nowych kanałów. Mało kto przed trzydziestką posiada dostęp do jakiejkolwiek płatnej telewizji, szczególnie w większych miastach. Ja sam jestem ogromnym fanem rynku telewizyjnego i obserwuję go już ponad 10 lat, ale sam telewizji nie oglądam już pewnie z 3 lata. Nie jestem abonentem żadnej platformy czy kablówki. Nie korzystam nawet z NTC. W długim terminie na rynku przetrwają tylko podmioty, które same produkują oryginalne treści. Wszystko pewnie zacznie się od stacji typu CBS czy tematyczne AXN, które znikną z rynku jako pierwsze. Wszystkie te seriale trafią na serwisy streamingowe, a kanały przestaną być komukolwiek potrzebne. W dalszej kolejności padnie pewnie na stacje muzyczne (dziwię się, że już teraz ktokolwiek je jeszcze ogląda), dokumentalne i lifestyle. Największe szanse mają zdecydowanie informacje i sport, bo to jednak głownie kontent na żywo, który ludzie lubią odbierać w tradycyjnej formie i duże stacje ogólne, ale i tych dni są pewnie policzone. Dziwi mnie tylko, że sami nadawcy trochę tego chyba nie widzą. Rynek jest bardzo nasycony, a i sam tort robi się coraz mniejszy. A mimo wszystko każdego roku startują nowe, całkiem niszowe stacje (4 kanały gamingowe? 3 religijne? stacja o golfie?). Albo się to opłaca dużo bardziej niż się wydaje albo zaraz wszyscy obudzą się z ręką w nocniku. Z jakiegoś powodu międzynarodowe koncerny jak Viacom, Discovery czy BBC nie wprowadzają do Polski (czy innych mniejszych krajów Europy) swoich serwisów streamingowych i nie tworzą konkurencji dla Netflixa, IPLI czy playera, ale jakoś wszyscy uparcie inwestują grube miliony w telewizję linearną... Przyznam, że nie rozumiem.
 11. Mamy pewność, że to akurat o to chodzi?
×
×
 • Create New...