Jump to content

cahir79

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by cahir79


 1. Umowę mam chyba tak jak wszyscy jedna na 3 usługi- na czas określony. Później właśnie po rozwiązaniu umowy na telewizję następuje przedłużenie pozostałych usług na czas nieokreślony. Zawiłe ale najważniejsze że taka możliwość jest. Utrudnienie na max ale chyba o to operatorowi chodzi - aby zniechęcić do opcji rozwiązania umowyjak najwięcej ludzi.


 2. Witam

  Dziś dzwoniłem do BOA.

  Oficjalna informacja jest następująca:

  rozwiązuje się umowę na telewizję (zmiana oferty programowej więc nie ponosi się żadnych kosztów), następnie "z automatu" zostaje nam przedłużona umowa na telefon i internet. Ale ta umowa jest na czas nieokreślony ;) więc mamy możliwości rozwiązania umowy z wyprzedzeniem 30 czy tam 31 dniowym. Również bez konsekwencji ;) Więc suma summarum 2 razy wypowiada się umowę z Vectrą. Na dniach przejdę się to tego miłego pana co mi kilka dni temu mówił o wielotysięcznej karze. Zobaczymy co powie na te argument prosto z infolinii.

  Pozdrawiam


 3. Wielkie dzięki Vectra-01. Pan z biura obsługi w Jeleniej Górze już mnie straszył kilkutysięcznymi karami za zerwanie "pozostałych usług". Policzył mi abonament bez telewizji: czyli za telefon i neta i wyszło 100 zł * ilość miesięcy do końca umowy. Jego zdaniem oferta zmienia sie tylko dla TV w związku z powyższym telefon i net zostaje.

  W poniedziałek pójdę to wyjaśnić.


 4. Witam

  Czy w związku ze zmianą ofert programowej planowaną od 1.10.2011 można rozwiązać umowę bez konsekwencji finansowych posiadając również internet i telefon w pakiecie?

  Wcześniej czytałem że można rozwiązać całą umowę, natomiast dziś w BOA powiedziano mi że rozwiązanie dotyczy tylko telewizji. Umowa na internet i telefon dalej obowiązuje, ewentualnie można ją zerwać.

  Pozdrawiam

×
×
 • Create New...