Jump to content

Emil.1603

Users
 • Content Count

  12746
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Emil.1603

 1. Z kanałami MWE jest trochę tak jak z Yeti czy kosmitami. Podobno gdzieś one są, ktoś je niby widział, ale tak nie do końca 😄
 2. Nie wiem kim wy jesteście, ale na pewno kimś kto ma średnią komunikację czy nie potrafi nawet zrobić swojej strony internetowej, która była zapowiadana z dobre 2-3 lata temu.
 3. Też mi współpraca. TVN ma jedynie umowę w ramach której dostaje wybrane treści informacyjne, często luźniejsze, które dostają tłumaczenie i to wszystko. Raz może nadawali z ich siedziby w Atlancie, a prowadził to Michał Sznajder i podczas zamachu w Berlinie wypowiadał się dla nich telefonicznie. Współpraca najniższych lotów. A szkoda, bo rzeczywiście mogliby puszczać przetłumaczone magazyny, dokumenty czy reportaże, które przygotowują, a w Polsce są o dziwo zapowiadane w polskich prasówkach.
 4. Ktoś w ITI Neovision musi to chyba jakoś nadzorować.
 5. Kanał istnieje już od dłuższego czasu. Jak i też nikt nie karze Ci tego oglądać.
 6. BiS od dawna nie jest żadnym skrótem. Skrótem było BiŚ dla Biznes i Świat. Potem skrócono to do jakiegoś BiS i zaczęła się psuć oferta tego kanału.
 7. Dla Polsatu News ważniejsza jest Interwencja, niż relacja z wybuchu gazu w domu w Szczyrku. Brawo, 👏!
 8. Przynajmniej szarpnęli się na logo w UI. Ciekawe ile musieli dopłacić do licencji za to.
 9. Historia zatacza koło? Jeden dekoder i kilku producentów? Jakbym widział Mediasat od CYFRY+. Do tego technicy, specjaliści IT czy cóż za inni artyści się tym zajmują nie potrafili rozesłać firmware'u do wszystkich wersji sprzętowych z prostą aplikacją? Myślałem, że mamy już 2020 rok*, a nie przełom XX i XXI wieku. * w zaokrągleniu
 10. Nic innego jak naciąganie ludzi na 4K UltraBOX+, który widocznie im zalega i nie schodzi tak jakby chcieli. Inaczej zaoferowaliby też aplikację na większej ilości dekoderów.
 11. W końcu TVN i Discovery stanowią od pewnego czasu wspólną grupę. Tak jak na TVN TURBO puszczali z tych cichych bzyczków coś ostatnio.
 12. Emil.1603

  Junior Music

  W grudniu popołudniu.
 13. Wcześniej plotki i spekulacje, a teraz nagle potwierdzenie 😄
 14. Jeśli nawet ten złom wifibox+ był/jest uwzględniony, to wifi Premiumbox+ i inne ewentualnie modele z pewnością dostaną dostęp do Netfliksa.
 15. Ciekawe, że o tym ponownie dowiadujemy się po fakcie
 16. Kupiliście trupa, aby potem go sprzedać dalej? No nie powiem, ciekawy pomysł na biznes. Pogubić już się z wami można.
 17. Ty to pewnie wykupiłbyś całe pakiety z kanałami 4K, bez względu na ofertę. No ale czego też oczekiwać od osoby, która woli tanie porno od nieco kultury czy sztuki.
 18. Kiedyś, a dokładniej na początku 2014 r., nc+ wrzuciło w jakichś swoich materiałach logo Polsat Romans HD, które wyglądało na prawdziwe, ale okazało się to pomyłką.
 19. 13 posterunek? Super! Świetny serial. Przydałoby się, aby ktoś porobił ripy właśnie z Polsatu Rodzina i wrzucił je gdzieś, np. na jakiś hosting. W końcu lombard też ma swoje rodzinne powiązania. Czy to różne zadłużenia, szukanie pieniędzy czy wspólny biznes.
 20. Po co? Obecna ramówka idealnie pasuje do tego pod Polsat Seriale od paru lat. Usuną ewentualnie filmy i to wszystko. Przy czym Polsat Film emituje od dawna seriale, więc… Gdyby Polsat był w pełni ogarniętym nadawcą, to po takim rebrandingu wywaliłby seriale z Polsat Film robiąc przy tym pełny tematyczny porządek. To się pewnie jednak nie zmieni.
 21. Incydent na London Bridge w Londynie, a TVN 24 BiS woli zajmować się bzdurami. Można powiedzieć już, że standard. Wspomnieli o tym tylko w pierwszej i jedynej informacji na pasku. EDIT | Dokładnie o 15:51 zmienili program na PILNY. Szybko się zorientowali. TVN 24 BiS opisuje filmiki, na których widać te zdarzenia, które Sky News – na którego też się powołują – bez problemu pokazuje. .
 22. Czyli praktycznie bez zmian + chyba parę groszy w kieszeni
×
×
 • Create New...