Jump to content

Emil.1603

Users
 • Content Count

  13212
 • Joined

Everything posted by Emil.1603

 1. To ciekawe co mówisz, bo od marca na rynku jest dostępna lina Galaxy S20. Seria Galaxy A (nie seria A) to telefony ze średniej półki cenowej, która zastąpiła w 2019 roku serię Galaxy J, i zupełnie niezwiązane z serią Galaxy S (nie serią S).
 2. To, że od Faktów jest przede wszystkim TVN. Skoro TVN 24 BiS jest poświęcony tematyce światowej i wrócił teraz po długiej przerwie do programu na żywo oraz emitował na żywo pewne dość ważne wydarzenie na arenie międzynarodowej to nie powinno się tego przerywać, a pokazać do końca. To nie jest moim zdaniem poważne. Fakty niech sobie lecą na TVN 24, jak kiedyś przez pewien czas. Jeden krok do przodu, dwa do tyłu.
 3. Nie pytałem czyją produkcją jest ten film. Samo określenie Netflix Originals jest bardziej pogmatwane i nie takie oczywiste, o czym tutaj też zresztą już blisko roku temu pisałem. Pytałem o to czy ten film jest wciąż dostępny w serwisie. A skoro mają do niego prawa to znaczy, że też mają możliwość usunięcia swoich, swoich, swoich, swoich i „swoich” treści z katalogu.
 4. A właśnie… Cuties wciąż jest dostępne? Czy już zdjęli pod napływem twitterkowo-hasztagowej krytyki i spadku akcji o parę dolarów? Wykupiłbym ponownie subskrypcję i sprawdziłbym o co ten cały hałas i czy faktycznie jest tak obrzydliwie jak to rzetelna społeczność internetowa próbuje nam opowiadać. Przy okazji dokończając parę innych rzeczy na tym, jak sądzę, do bólu poprawnie politycznym serwisie dla mas.
 5. Przyjrzyj się bardziej produkcjom Netfliksa, to może dostrzeżesz ten fakt.
 6. Zapytać by tutaj można czego Ty jeszcze NIE masz w swoich subskrypcjach 😉
 7. Może dlatego, że Polsat to synonim bałaganu, lenistwa i niezrozumienia, a nie porządku, ładu i harmonii.
 8. Sojusz TVP+Polsat jak widać wciąż ma się dobrze.
 9. Wystarczyło parę minut trzecioplanowej roli w filmie Tarantino, aby zrobić z Zawieruchy bożyszcza polskiego kina.
 10. To nie usprawiedliwia przed tym, aby po prostu samemu od siebie posprawdzać pewne rzeczy, a nie iść po łebkach jak najprostszą ścieżką.
 11. Współczuję dzieciom, którym rodzice będą włączali to badziewie.
 12. Emil.1603

  Wszystko o TVP

  Skoro TVP INFO HD, TVP Polonia HD i TVP Kultura HD nadają już bez dopisków HD, to TVP 1 HD, TVP 2 HD i TVP SPORT HD również powinny się tego już pozbyć. Tym bardziej że TVP 1 i TVP 2 nadają już tylko w HD na satelicie czy w DVB-T.
 13. Gdyby jeszcze te kanały były zaoferowane w , tak jak te od France Télévisions. A pewnie będą tylko korzystać z pojemności platformy od tego samego właściciela zabierając nam wolne miejsce.
 14. Emil.1603

  TVP Polonia

  Myślałem, że mamy rok 2020, a nie 2002… 😏
 15. Jakbyś chciał wiedzieć to USA i Kanada mają zupełnie różny rynek telewizyjny. A w samej Kanadzie telewizja jest też podzielona pomiędzy anglojęzyczną oraz tę nadawaną po francusku. Z oczywistych względów. Natomiast Niemcy oraz Austria w dużej mierze to samo. Poza lokalnymi operatorami kablowymi i kilkoma kanałami przeznaczonymi pod kraj czy region. Czyli zupełnie coś innego niż w USA i Kanadzie. Chciałeś zabłysnąć, ale Ci nie wyszło. Gdyby nie było prawa do tworzenia własnych usług i platform pod konkretny kraj z powodu jednolitego rynku to miałbyś jedną wielką unijną platformę cyfrową. Czy jest coś takiego? Nie ma, nigdy takie coś nie powstanie i nigdy to nie będzie realne. Nic nie wskórasz, bo masz odrealnione fantazje. No właśnie. Przez Internet. W taki sposób, przy odpowiednich umowach, to i Australię pewnie dałoby radę puścić, ale nie było to w żadnym stopniu opłacalne. A temat dotyczy platformy satelitarnej i w odniesieniu do niej chyba rozmawiamy.
 16. Emil.1603

  TVP Polonia

  TVP Polonia HD startuje od razu na satelicie, a dla kablówek będzie udostępniane w ramach chęci i możliwości. Natomiast TVP Kultura HD jest dostępna od razu w DVB-T i bez żadnych problemów w różnych kablówkach, a na satelicie w ogóle. A jeszcze z innej strony, TVP Seriale od samego początku jest gotowe do nadawania w HD, ale przez 10 lat nikt o dziwo nie chce tej wersji mieć u siebie.
 17. Emil.1603

  TVP Kultura 2

  Takie coś zrobili w kilka tygodni, a TVP Dokument nie potrafią od ponad 10 lat uruchomić, pomimo równie bogatej biblioteki starych i nowych produkcji.
 18. Po 5 latach od premiery? No niezłe tempo.
 19. Cartoon Network HD w Polsce nadaje od 2015 roku. Natomiast wcześniejsze lata przed 2008 roku były jeszcze ciekawsze.
 20. O proszę! Nie wiedziałem. Jakoś tak bez większego echa to przeszło. Ach, no tak Pewnie dlatego, że to tylko jakieś malutkie Czechy bez morza, a nie ogromne, wpływowe, doskonałe i perfekcyjne Niemcy. Kto by pomyślał, że nawet Czesi będą mieli lepiej od Polski pod kątem takich [beep]ół.
 21. @tweed77, @andi64, w którym miejscu napisałem, że w Niemczech treści są dostępne TYLKO z dubbingiem? No słucham. Nie widzę nigdzie takiego zwrotu. To chyba logiczne o co mi chodziło. Tak jak u nas wszystko jest jest z lektorem, tak na zachodzie wszystko jest z dubbingiem. A że można obejrzeć film czy serial po angielsku/w oryginalnej wersji jest to tylko opcją, dodatkową możliwością, a nie czymś domyślnym. Wystarczy spojrzeć na Hiszpanię. Tam przez 3 lata było Sky España. Za kilka dni przestanie istnieć, bo po prostu się nie przyjęło. Do Polski to, tak uważam, niech co najwyżej wprowadzą swoje Sky Originals, aby można było się z tym zapoznać i gdzieś to obejrzeć. A co to ma do rzeczy? Z jakiej racji platforma oferująca swoje usługi tylko pod rynek niemiecki, austriacki i szwajcarski miałaby wchodzić do Polski?
 22. Nie jest. Jedyną telewizją dostępną w 1080p jest niemiecka naziemna cyfrowa. Cała reszta hula na 1080i, a okazjonalnie gdzieś na świecie (ponownie w Niemczech czy jeszcze w USA) znajdzie się kilka kanałów w 720p.
 23. Wszystko w Niemczech jest z dubbingiem, jak i też w większości krajów Europy Zachodniej.
 24. To tylko pokazuje jakim wałem jest cały ten wirus, jak nastraszono ludzi, jaki mętlik zrobiono ludziom w głowach czy to jak rozwalono gospodarki połowy świata i robiono różne ciemne interesy oraz gdzie z drugiej strony dopisywano też COVID do chorób, z którymi to coś nie miało nic wspólnego. A teraz będą próbowali nas szczepić na coś o czym sami zmieniają zdanie co jakiś czas.
 25. Bzdury, bujdy i kłamstwa. Gościu zamiast za pierwszym razem przyznać się do pomyłki, to brnął w to dalej i pogrążał się coraz bardziej. Trochę więcej na ten temat m.in. tutaj.
×
×
 • Create New...