Jump to content

Burito

Maintainers of channel lists
 • Content Count

  4253
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Burito


 1. W chwili obecnej kanał Polsat Seriale nadaje na 2 transponderach:

   

  1. Polsat Seriale - tp. 74 (12,188 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK),

  2. Polsat Seriale HD - tp. 120 (10,911 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK),

  3. Polsat Seriale HD - tp. 74 (12,188 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK).

   

  Podejrzewam, że docelowo na satelicie zostanie wersja opisana w pkt 3, a reszta "out".


 2. 4 godziny temu, wuzel napisał:

  Pierwsze schody to rejestracja takiego modułu.Obojętnie czy był aktywowany anonimowo lub jeszcze nie. Wysyłasz podanie o rejestrację takiego modułu, podajesz swoje dane i sprzętu.CP ma 30 dni na rozpatrzenie sprawy. Jeżeli się uda,pojawiają się drugie schody, czyli wymiana samej karty. To też nie jest tak proste  jak pisze @Burito. Na końcu pozostaje deklaracja pakietów.

   

  Ale ja nie napisałem, że to wygląda tak prosto. Jedynie pierwsza czynność to telefon na infolinię i ustalenie stanu tego sprzętu (czy jest na kogoś zarejestrowany lub czy można go jeszcze aktywować). 

  @wuzelakurat wymiana karty abonenckiej jest to najprostsza czynność nie wymagająca wielkiego zaangażowania. 

  Godzinę temu, leonblausport napisał:

  Dzwonilem na infolinie i babka stwierdzila ze nie moge zerejestrowac i ze jest bezuzyteczna Widocznie maja za duzo abonentow i nie zalezy im 

   

  Ale czy podała Tobie powody tego, że nie może zarejestrować tego modułu ? Czy nie bo nie ? Zadzwoń jeszcze raz może trafisz na bardziej kompetentną osobę lub ewentualnie dostaniesz więcej informacji.

  Generalnie od jakiegoś czasu Cyfrowy Polsat źle postrzega sprzęty własnościowe, wolą wcisnąć abonentowi coś na udostępnienie na czas trwania umowy.


 3. @leonblausport a moduł jest na ciebie zarejestrowany w Cyfrowym Polsacie ? Jeżeli moduł jest zarejestrowana na twoje dane to jest szansa na pre-paid. Zamów nową kartę abonencką, którą dostaniesz bezpłatnie (pomimo, że infolinia twierdzi, że taka czynność kosztuje 49 zł + koszty przesyłki).


 4. W dniu 17.07.2020 o 13:33, berserker napisał:

  Dzisiaj nagle HD 5000 przestał działać . Świeci się tylko czerwona dioda - żadnej reakcji na pilota . Po odłączaniu od prądu dioda gaśnie a po załączeniu znowu się zaświeca i nic więcej się nie dzieje na wyświetlaczu dekodera. Co mogło się zepsuć w dekoderze? Wymienią mi w punkcie CP na nowy czy używany? Co mam tam wziąć ze sobą?

   

  Dekoder i pilota i zanieś do APS-u. Na miejscu dostaniesz nowy HD5000, a jak nie będzie bierz HD5500s.


 5. @Max Taadjen raczej myślę, że "świadomy abonent", który wie, że można mieć coś taniej niż normalnie inni płacą. Po drugie stały klient, bo łącznie kontraktów w CP mam - 7. 3 umowy na Rodzinny HD za 4,99 zł/miesięcznie i 4 kontrakty na Darmowy HD (DRH2 i DRH6).

  Wracając do wykazów, a dokładniej wykazu kanałów wchodzących w skład oferty Cyfrowego Polsatu to tam wszystko jest co potrzeba. Znajdziesz początek i koniec wykazu.

   

×
×
 • Create New...