Jump to content

Burito

Maintainers of channel lists
 • Content Count

  4253
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Burito

 1. A dlaczego nie podlegają zwrotowi ? Nawet udostępnione ?
 2. Ciekawe czy by nie umorzyli kary jakby zdał Cameleona i podpisał nową umowę z Caymanem.
 3. Tego raczej nie uda się zrobić, a jakby kupił taki sam model ale o innym numerze ? Sprawdzają, czy sztuka się liczy ? Tak masz całkowitą rację ale trzeba chłopu pomóc.
 4. Sprzęt od operatora miał ale sprzedał. Okazało się, że był na udostępnienie...
 5. Witam, znajomy ma kartę Cameleon, którą dzielił w splitterze, kiedyś otrzymał od NC+ dekoder, który sprzedał, a okazało się, że był na udostępnienie. Co teraz ma zrobić jakby chciał wypowiedzieć umowę, zapłaci karę umowną za brak udostępnionego sprzętu ? Czy jest na to jakaś rada, aby im nie płacić ?
 6. Czyli jakby tego Cameleona włożył do czytnika dekodera operatora to zadziałają czy zmiana na Caymana ?
 7. Kolega ma kartę Cameleon w pakiecie Comfort, dziś mi zgłasza, że dużo kanałów mu nie działa. Pewnie to efekt wyłączenia SECA. Co radzicie ? Dotychczas ten Cameleon działał w splitterze. Co radzicie ? Wymienić ma na CAYMANA ? Chyba już tego nie podzieli. Czy te wyłączenia kanałów kodowanych w SECA mają wpływ na działanie oferty Smart HD+ ?
 8. Czyli te kanały w SMART HD+ też nie działają ? Chodzi mi o te które są w ofercie.
 9. Zgłasza jeszcze, że nie działa mu kanał Polsat Play HD. Czyli tak sukcesywnie wyłączą kanał po kanale dla Seca ?
 10. Czy coś się dzieje w temacie wyłączania niektórych kanałów dla kart Cameleon ? Dzwoni do mnie kolega co ma Cameleona w spliterze i mówi, że zakodowany ma kanał TVN Turbo HD. Abonuje pakiet Comfort.
 11. @pablo21 masz całkowitą rację moje niedopatrzenie, zapomniałem, że na tp. 74 (12,188 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK) jest wersja SD i HD. Dzięki za czujność. Czekamy na usunięcie zbędnych przekazów.
 12. W chwili obecnej kanał Polsat Seriale nadaje na 2 transponderach: 1. Polsat Seriale - tp. 74 (12,188 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK), 2. Polsat Seriale HD - tp. 120 (10,911 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK), 3. Polsat Seriale HD - tp. 74 (12,188 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK). Podejrzewam, że docelowo na satelicie zostanie wersja opisana w pkt 3, a reszta "out".
 13. Czy znany jest termin wyłączenia nadawania TV TRWAM z parametrów 11,186 GHz, pol. V, SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK ? @WebMatja odbieram z tych parametrów.
 14. @maks27 maksymalnie do 2 tygodni otrzymasz nową.
 15. Dziwne, bo ja wymieniłem w Cyfrowym Polsacie kilka kart abonenckich i nigdy z tym nie było problemów.
 16. Ale ja nie napisałem, że to wygląda tak prosto. Jedynie pierwsza czynność to telefon na infolinię i ustalenie stanu tego sprzętu (czy jest na kogoś zarejestrowany lub czy można go jeszcze aktywować). @wuzelakurat wymiana karty abonenckiej jest to najprostsza czynność nie wymagająca wielkiego zaangażowania. Ale czy podała Tobie powody tego, że nie może zarejestrować tego modułu ? Czy nie bo nie ? Zadzwoń jeszcze raz może trafisz na bardziej kompetentną osobę lub ewentualnie dostaniesz więcej informacji. Generalnie od jakiegoś czasu Cyfrowy Polsat źle postrzega sprzęty własnościowe, wolą wcisnąć abonentowi coś na udostępnienie na czas trwania umowy.
 17. @leonblausport zadzwoń na infolinię, podaj numery modułu i karty i niech ci sprawdzą czy jest możliwość jego zarejestrowania na twoje dane. Może to jeszcze wersja nie aktywowana ?
 18. @leonblausport a moduł jest na ciebie zarejestrowany w Cyfrowym Polsacie ? Jeżeli moduł jest zarejestrowana na twoje dane to jest szansa na pre-paid. Zamów nową kartę abonencką, którą dostaniesz bezpłatnie (pomimo, że infolinia twierdzi, że taka czynność kosztuje 49 zł + koszty przesyłki).
 19. Pewnie jakiś błąd w uprawnieniach lub jakaś promocja
 20. Burito

  Dekoder HD5000

  Dla mnie zasilacz i dekoder to jedność, więc jak najbardziej za każdym razem gdy wymieniam dekoder dostaję wraz z nim nowy zasilacz.
 21. Najszybciej złożysz poprzez ICOK.
 22. Burito

  Dekoder HD5000

  Dekoder i pilota i zanieś do APS-u. Na miejscu dostaniesz nowy HD5000, a jak nie będzie bierz HD5500s.
 23. Informacyjnie: w pakiecie Darmowy HD działa kanał Polsat Seriale HD.
 24. @prezes22 Kiedyś była taka możliwość. Spróbuj, najwyżej wycofasz wypowiedzenie.
 25. @Max Taadjen raczej myślę, że "świadomy abonent", który wie, że można mieć coś taniej niż normalnie inni płacą. Po drugie stały klient, bo łącznie kontraktów w CP mam - 7. 3 umowy na Rodzinny HD za 4,99 zł/miesięcznie i 4 kontrakty na Darmowy HD (DRH2 i DRH6). Wracając do wykazów, a dokładniej wykazu kanałów wchodzących w skład oferty Cyfrowego Polsatu to tam wszystko jest co potrzeba. Znajdziesz początek i koniec wykazu.
×
×
 • Create New...