Jump to content

przemm82

Users
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by przemm82


 1. Serio. Trochę się zdziwiłem i w sumie nie wydawał się nieszczery, ale kto wie. Powiedział, że ta opcja włącz / wyłącz się w przypadku Mistrzowskiej Piłki nie opłaci ze względu na "haczyk"

   

  Ale jaka jest prawda, to pewnie się przekonamy po kilku miesiącach.

   

  Z drugiej strony jaki sens miałoby dawanie opcji za 20 złotych do końca umowy, jak można byłoby ją mieć za 15 bez zobowiązania?


 2. Mnie konsultant ostrzegał przed opcją włącz / wyłącz w Mistrzowskiej Piłce. Powiedział, że tam jest "haczyk" z tą opłatą aktywacyjną i lepiej wziąć zobowiązanie do końca umowy.


 3. Jak mam Premium Max (99.99 PLN) i umowę, która się kończy w grudniu 2019, to rozumiem, że jedyną możliwością na dołożenie kanałów PSP jest nowa umowa. Trzy pytanka - będę wdzięczny za odpowiedź:

   

  1.) czy pozostałe miesiące obecnej umowy będą w takim przypadku anulowane?

  2.) czy abonament będzie wynosił 110 PLN?

  3.) czy ta nowa umowa może być na 2 lata czy na 3?


 4. Mam Premium Max i właśnie skończył mi się okres promocyjny 6 miesięcy za 0.00 i wyłączyłem VOD - będę płacił 99.99 PLN

   

  Propozycja na dodanie PSP to nowa umowa gdzie 12 miesięcy bym płacił 100 PLN (razem z VOD znowu) a potem 24 miesięcy 110 PLN. To chyba standard, prawda? Nic lepszego pewnie się nie utarguje.


 5. Ja wczoraj dzwoniłem w sprawie C+ (od stycznia na 6m za 25zł, później miało być za 40zł) bez problemu dali do końca umowy za 25 zł. Bez zbędnych rozmów powiedziałem, że proszę o wyłączenie tej opcji lub pozostawienie w aktualnej cenie.

   

  To samo u mnie. Zadzwoniłem i dostałem promocję 25 zł za C+ do końca umowy - od lipca wskoczyło mi 40 zł za tę opcję.


 6. Panowie, mam nietypowe pytanie:

   

  Czy wifi Premiumbox ma napięcie na wyjściu EURO gdy dekoder jest w trybie stand-by?

   

  Pytam, bo chciałbym coś takiego wykorzystać:

   

  Przełącznik odbiorników satelitarnych; umożliwiający podłączenie do jednego konwertera dwóch odbiorników i automatyczne ich przełączanie sygnałem z 8 pinu eurozłącza odbiornika nadrzędnego;


 7. Podepnę się pod ten temat:

   

  Mam instalację unicable. Z dachu na piętro do skrzynki idą dwa kable, ale tylko jeden idzie na parter (unicable), gdzie mam telewizor. Przy dekoderze rozdzielam go na dwa i wpinam do dekodera NC+.

   

  Chciałbym teraz dołożyć do tego dekoder Polsatu (Evobox). Czy da się go jakoś podpiąć mając na dole ten jeden kabel? Idealnie by było zachować funkcje nagrywania na obu dekoderach itp.


 8. @przemm: Ale umowa po prostu ci się kończyła, czy też wypowiedzenie w związku UCH? Bo ostatnio facet mi mówił, że fajne promocje mają tylko dla tych co normalnie im się umowa kończy, a dla tych wypowiadających przez Universal nic taniej nie mają... Ciekawy jestem czy to prawda.

  Moja umowa była do końca sierpnia 2018. Wypowiedziałem z powodu UCh.


 9. Przyjąłem ofertę Comfort za 22.50 i paczkę C+ do tego.

   

  Umowa do końca grudnia 2019 więc stara nie została przedłużona (co wazne). Po 6 miesiącach można zrezygnować z C+ i zapytac o nowa promocję lub kontynuować za 40 złotych.

   

  A! I pozdrawiam Pana Konsula z NC+ który czyta to forum i sam powiedział, że widział moje wpisy :D :D

×
×
 • Create New...