Jump to content

zenturion

Users
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by zenturion


 1. W jakim celu robią te "udogodnienia", teoretycznie są opcje w menu dekodera aby wł/wył napisy/dźwięk, ale w większości programów to nie działa.

  Zmiana listy kanałów niby dla uporządkowania, ale bardziej to komplikacja połączona z wejściem ich nowej oferty.

  Kanał polsat film zepchnięty na 892! pozycję (a niby to kanał filmowy więc powinien być na pozycji dwieście dwadzieścia coś) bo znowu się nie mogą dogadać tak jak to było kiedyś z wejściem zwykłego polsatu do oferty podstawowej.


 2. Witam, co jest potrzebne i jak najlepiej przeprowadzić połączenie:

   

  dwie anteny (1x sat i 1x dvbt) doprowadzone do dwóch tv, tak aby każdy z telewizorów mógł odbierać kanały cyfrowej telewizji naziemnej oraz kanały z dwóch osobnych dekoderów telewizji satelitarnej.

   

  Będę wdzięczny za rady lub schematy takiego połączenia.

   

   

  edit. czy zastosowanie tego sumatora załatwi sprawę? http://www.hollex.pl/akcesoria/zwrotnice/2038-zwrotnica-twin-dse-ssc-2


 3. Mam neo do 10mb/s oraz IPTV. Problem polega na tym że podczas oglądania tv spada prędkość internetu do 4mb/s. Rozmowa z pomocą techniczną nic nie dała, twierdzą że tak ma być. Ale przy poprzedniej umowie neo do 2mb/s zawsze była prędkość taka sama nawet przy włączonej tv(w salonie powiedzieli żę jest to ustawione tak 2mb/s internet, a na telewizje 4mb/s czyli razem jakby 6mb ). Czy nie powinno to być rozdzielone? Może ktoś posiada iptv z internetem i ma podobnie ustawione jak ja czy może inaczej (prędkość internetu niezależna od włączonej tv)?


 4. Pendrive jak najbardziej. Np. nie potrzebuję nagrywać wszystkiego i tego przechowywać. Interesujący film, program którego w danym momencie nie mogę oglądnąć nagrywam i kasuję. Po co wydawać tyle kasy na dysk CP. A i z dyskami zewnętrznymi są chyba problemy nie wszystkie współpracują z tym dekoderem. Poza tym skoro inni producenci oferują taką możliwość to dlaczego tu ma być takie ograniczenie. To jak z Orange który jako jedyny pozostał przy simlocku w telefonach, a takie rozwiązanie nie przynosi za wiele korzyści.


 5. nie wiem jak będzie przy ITAD 81 ja mam ISD 83, musisz mieć podłączoną antenę (zwykłą nie satelitarną) do dekodera pod wejście antenowe, następnie wchodzisz tv & video tam masz tv naziemna potwierdzasz i wyszukuje kanały sam je ustawia, ja mam od 251 polsat, tvn, tv4, tv puls, tvn siedem, tv6, polstat sport news.

   

  swoją drogą co macie za kanał pod np 4 na dekoderze? ja mam opis że wkrótce nowy kanał i tak podobnie z jeszcze kilkoma kanałami, mówie o IPTV.


 6. tak się zastanawiam czy dekodery które dostajemy są faktycznie nowe fabrycznie (czy nie sa regenerowane)? Mieliście swoje dekodery ofoliowane, bo np. livebox 2.0 jest kartonik zaklejony, sam livebox jest obklejony folią. ale te dekodery mam na myśli głównie ITAD 83? i po co podają ze do niego jest bialy pilot jak w salonie mi powiedziano że philips jest dodawany tylko do zestawów z shd 85.


 7. Witam,

   

  chce zamówić telewizje w tp w promocji neostrada z telewizją i teraz moje pytania:

   

  1. która opcja tv jest lepsza przez kabel czy satelitę (ewentualnie wady zalety)?

  2. czy dostane od nich tego nowego livebox 2.0 i czy będzie od niego naliczana jakaś opłata co miesiąc?

  3. czy dekoder Samsung SHD 85 może działać z tv przez kabel (w razie gdym chciał jednak przez satelitę)

  3.1. jeśli dekoder Samsung SHD 85 działa z tv przez kabel to czy mogę od nich wymagać aby taki mi dali?

   

  Proszę o odpowiedzi.

×
×
 • Create New...