Jump to content

Peter Parker

Friends
 • Content Count

  4358
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Peter Parker


 1. Wprowadasz w błąd. DwuPak to nie smartDOM. To jest zupełnie inna promocja mająca jedynie podwaliny w programie smartDOM.

   

  Z regulaminu:

   

   

  3. Warunki dotyczące Umowy TV uprawniającej do skorzystania z Promocji („Umowa uprawniająca”) na zasadach określonych w Regulaminie przedstawiają się następująco:
  a. w przypadku Nowych Klientów umowa o minimalnej wartości miesięcznego zobowiązania 19,90 zł z VAT, ale poniżej 59,90 zł z VAT (z wyłączeniem opłat za udostępnienie sprzętu, opłat za Multiroom oraz ON THE GO),
  b. w przypadku Obecnych Klientów umowa o minimalnej wartości miesięcznego zobowiązania 19,90 zł z VAT, ale poniżej 49,90 zł z VAT (z wyłączeniem opłat za udostępnienie sprzętu, opłat za Multiroom oraz ON THE GO).

  P1 może być tylko TV, P2 tylko telefon. Jeśli ma się DwuPak, nie ma już możliwości wejścia w smartDOM (nie ma P3 -18,99 i PD -10).

  Czyli albo DwuPak, albo smartDOM.


 2. Mam wrażenie, że pan Sulisz w jednym i tym samym garniturze pracuje, śpi, wręcza statuetki na SAT Kraku a od teraz prowadzi NoMedia :D

  A na poważnie: nie wygląda zbyt dobrze taki odzieżowy "rozstrzał". Ty Konradzie na luzie natomiast pan Janusz pozapinany pod szyję. Razi w oczy. Warto też pomyśleć czy nie lepiej zainwestować w jakiś montaż zamiast nagrywania ciągłego. Lepiej by się oglądało coś, co zostało przeszlifowane. Natomiast merytorycznie bardzo dobrze, tu nie można mieć raczej większych zastrzeżeń ;)


 3. Netia podniosła WP do HD.

  Nie podniosła, na czas #dziejesię18:50 był dopisek "HD" widoczny przy logo, ale kanał dalej nadaje w SD.

   

   

   

  Hmm.. A u mnie brak WP, tzn. jest na liście ale nie działa. Restarty nie pomagają. Ktoś też tak ma?

  Trzeba się namęczyć żeby WP wskoczyło, najczęściej działa po tym, jak wcześniej włączę Metro HD i z niego przełączę na WP.


 4. Na listę wskoczyły już Zoom TV HD i Nowa TV HD. Pojawiły się też WP1 oraz Metro HD (na liście jako Meteo HD) ale na razie brak jest przekazu. Eleven Extra jeszcze nie został dodany.

  Edit 08:07: na WP1 już plansza z Orłosiem.
  Edit 08:30: Eleven Extra wskoczył na kanał 66, WP1 raz działa, raz nie, Metro HD dalej nie świeci.


 5. Dziwne. U mnie "Nieprawidłowy numer kanału". Taka informacja pojawia się pod nr. 27. TVP INFO w SD nadal.

   

  Wypnij z prądu na kilka sekund, po podłączeniu powinno pobrać nowe kanały.

   

   

  Coś jest skopane z tym TVP INFO HD. Po około 10 sekundach traci płynność i klatkuje.

   

  Faktycznie, jest problem z płynnością.


 6. Chciałbym jeszcze zapytać: czy jest szansa na uruchomienie jakiejś wersji premium? Pytam całkowicie serio. Mógłbym płacić miesięcznie kilka złotych za dostęp do serwisu bez reklam i może z paroma "ekstrasami". Cenię sobie SATKurier.pl za szybkość jeśli chodzi o informacje, ale od czasu zmian to jest po prostu zbyt trudne, żeby poruszać się po serwisie. Szczególnie ze względu na reklamy. Nie chcę ich usunięcia. Chcę możliwości... ;) 

  http://i.imgur.com/5hDi8vZl.jpg


 7. Zadzwonili do mnie z DUK dziś po 20:00 ale nie odebrałem bo nie było mnie pod telefonem. Oddzwoniłem, pan zaproponował FMAX HD, Film HD, Sport HD i Cinemax HD za 69,99 (to co mam) na 29 miesięcy, 8 miesięcy gratis. Zapytałem o krótszą umowę, skontaktował się z przełożonym, zaproponował 15 miesięcy z 5 miesiącami gratis. Zacząłem malutkie negocjacje, zapytałem o ON THE GO za 0 zł na cały okres umowy mówiąc, że to mnie przekona. Stwierdził jednak, że nie może i dorzucił na miesiąc Eleveny i HBO+HBO GO. Po chwili jednak poprosił żeby poczekać na linii i okazało się że ON THE GO za 0 zł da się dorzucić. Jestem całkiem zadowolony, chociaż pisząc wypowiedzenie byłem zdecydowany aby zrezygnować z CP, nawet kosztem rabatów ze SmartDomu.


 8. Doskonale rozumiem, że reklamy są niezbędne. Ale przecież można je o wiele lepiej umiejscowić. Reklama mogłaby się wyświetlać na przykład między logo a "szukajką". Baner znad karuzeli można by było przenieść pod nią. Reklama aswift (boczna po prawej) mija się z celem, bo jest praktycznie niewidoczna.

   

  Planowanie i wdrażanie, nie odwrotnie ;)

×
×
 • Create New...