Jump to content

marek200

Users
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by marek200


 1. Dzięki za pomoc, ale niestety nie działa. Przeczytałem już wszystkie możliwe posty w tym i innych wątkach. Żadne formatowanie dysku nie pomaga, nawet w tych bardzo starych ext. Ogólnie ten dekoder doprowadza do szewskiej pasji i nie mam już nerwów na wszystkie jego niedoróbki.


 2. Witam. Chciałbym zareklamować dekoder i tym samym otrzymać zwrot pieniędzy za ten pseudo wynalazek…  Jak myślicie, jakimi argumentami najlepiej się posłużyć przy reklamacji? Poza tym, że, nie widzi mi dysku twardego w kieszeni. Czy ktoś z was już reklamował sprzęt niezgodny z umową i wie jak to ogarnąć? Pozdrawiam.


 3. Witam, czy można zmienić pilot do F Combo 4K na jakiś ze starszych wersji z gumowymi przyciskami? Mam go od niedawna i guziki OK, ale strzałki zaczęły bardzo topornie chodzić.

  Druga sprawa, czy da się wgrać zamiast Andka, np. Linuxa z Enigma 2? Myślałem też, czy dałoby się wgrać nowszego Andka po wcześniejszym sklonowaniu aplikacji fergusonowych luckypatcherem. Mam roota.


 4. Witam, mam problem z Arivą 4k Combo z dyskiem twardym, którego nie widzi dekoder.  Posiadam dysk 2,5", który chciałem zamontować do Arivy pod klapką. Dysk wcześniej wyzerowany, po czym sformatowany NTFS, exFAT. Żaden z tych rodzaj partycji nie odczytuje Ariva W czym jest problem, bo na PC wszystko odczytuje bez problemu? Dodam, że jak podłączam inny dysk przenośny na USB to wczytuje bez problemu, tylko zaczyna mulić DTV..

  Czy ktoś wie, czy będzie jakaś aktualizacja Arivy 4K z Andka 5 na nowszy?


 5. Witam, posiadam dekoder ITI-2849ST

  https://satkurier.pl/uploads/9099.jpg Nc+ na Kartę

   

  Chciałbym aby można było oglądać TV mobilnie w domu przez wifi na Pc, Fonie, tablecie wm jak tutaj

  https://www.youtube.com/watch?v=Q3kDoi4OnrA

   

  Z tego co ktoś gdzieś pisał to bym musiał na pewno zmienić soft na Enigme 2

   

  Pytanie czy jest to możliwe ( streaming na pc ) z tego dekoder i co bym musiał ew dokupić / zmienić ? w rozsądnej cenie

×
×
 • Create New...