Jump to content

lukas876

Users
 • Content Count

  1413
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by lukas876


 1. Po podpisaniu umowy na pakiet Extra+ w ICA pojawiła mi się oferta 10x C+ ze zobowiązaniem do końca umowy za 30 zł/mies. Czy ktoś może się orientuje, czy można to zbić na infolinii do 25, o których tu pisaliście, albo może poczekać jeszcze parę dni i oferta za 25 też pojawi się w ICA? Bo nie wiem, czy jakiekolwiek negocjacje i twarde stanowisko na infolinii pomogą, czy oni jednym oferują 25 a drugim 30?


 2. CP strasznie nakombinował z tym SmartDom 4, dlatego chciałbym zapytać o jedną sprawę. Mam 1. wersję SmartDom (Plus Internet jako umowa uprawniająca, CP 50%, Plus Abonament -48,99). Do końca umowy w CP zostało mi 11 miesięcy.

  Jeśli chciałbym teraz dobrać Polsat Sport Premium, to rozumiem, że muszę przedłużyć umowę na 36 miesięcy i będzie ona już rabatowana -25 zł, a nie 50%, tak?

  Czy w takim przypadku rabat na trzecią usługę pozostanie 48,99 (umowa jest na czas nieokreślony, nie chcę jej ruszać)?

  Mam obecnie pakiet Premium za 99,99 - czy dokupując Polsat Sport Premium i przedłużając umowę na 36 mies. mogę zejść do pakietu za 80 zł i wtedy dostanę ten rabat 25 zł, czy zgodnie z regulaminem SmartDom1 nie mogę zmniejszyć zobowiązania?


 3. Czy jeśli skorzystam z oferty migracji z TNK SD na umowę w nc+ Comfort+ za 29,99 na 15 miesięcy, to będę mógł skorzystać z sierpniowego plusa miesiąca? Mam wątpliwość, bo de facto 15 miesięcy zacznie mi się liczyć od września, ale z drugiej strony byłbym abonentem od momentu podpisania umowy w sierpniu. Będę wdzięczny za odpowiedź.


 4. Czy w dekoderach nc+, które obsługują technologię unicable (czytałem, że część obsługuje), jest szansa na podłączenie przewodu antenowego tak, jak w Evoboksie, czyli bezpośrednio do wejścia SAT1, czy niezbędny jest rozgałęźnik i podłączenie dwóch przewodów?


 5. Po trzech tygodniach użytkowania mam mieszane odczucia. Z jednej strony dużo możliwości, z drugiej dużo niedociągnięć. Często reaguje na pilota z opóźnieniem, raz nawet po włączeniu i przełączeniu na inny kanał się wyłączył. Po wyłączeniu raz jest na czuwaniu, raz na uśpieniu, mimo że w menu jest ustawione czuwanie. Menu intuicyjne, aczkolwiek na początku trochę kosztowało, aby przyzwyczaić się do płynnego poruszania się w nim. Czasem zdarza się mi pikseloza, ale to inna sprawa i raczej urok posiadania anteny 70cm od CP. Ponadto w programie nie wyświetlają mi się obrazki, które widnieją przy niektórych audycjach, ale tutaj nie wiem, co może być powodem.


 6. Noo, nie wiem, czy te próby jurorskie wyglądają tak samo, jak później występ na żywo. :roll:

  W tegorocznym konkursie, w próbie jurorskiej Michał Szpak ponoć mocno fałszował podczas śpiewu i stąd jury dało mu tak kiepskie oceny, że tylko w ich ocenie wylądował na samym końcu rankingu. :?

  A ja wiem i mogę zapewnić wszystkich, że wyglądają identycznie. Identyczne stroje, identyczna praca kamer, identyczny przekaz telewizyjny do siedzib telewizji publicznych, skąd jurorzy oglądają i oceniają próbę dzień przed "właściwym" koncertem, czy to półfinałem, czy finałem. Artysta nie można absolutnie niczego już zmieniać pomiędzy próba jurorską a właściwym występem - tak jest zapisane w regulaminie.

  A co do próby jurorskiej Michała - nie ma to jak sobie gdzieś coś przeczytać i potem rozpowszechniać jakieś bzdury. Na próbie jurorskiej przed finałem Michał zaśpiewał chyba najlepiej podczas całego tygodnia eurowizyjnego - jury oceniło nas nisko ze względu na przestarzałą piosenkę, ale na pewno nie z powodu niedociągnięć wokalnych - pod względem wokalu Michał był dla mnie w TOP 5 całego konkursu.


 7. Dziś Pani na infolinii twierdziła uparcie, że jeśli chcę przedłużyć umowę na telewizję (wypowiedzenie wysłane), która jest drugą usługą w SmartDom w wersji I, to jedyna oferta to ta na 29 miesięcy bez darmowych miesięcy, bo po zaznaczeniu w systemie, że to SmartDom, nie wyświetlają jej się żadne inne oferty, a już na pewno nie 24/8 czy 15/5. Czy ktoś ostatnio przedłużał w SmartDomie na "normalnych" warunkach? Wiem, że miesiąc/dwa temu pojawiały się tu na forum informacje, że się dało, ale ostatnio nikt o tym chyba nie pisał. Czy coś się może zmieniło czy Pani była niedoinformowana?


 8. W czerwcu kończą mi się druga i trzecia umowa w ramach Smartdom sprzed dwóch lat, mam rabat na trzecią usługę 48,99. W salonie Plusa powiedziano mi, że jak chcę przedłużyć te umowy w ramach Smartdom, to już w ramach Smartdom obowiązującego obecnie, ale z tego, co tu czytam, to mogę na takich samych zasadach jak pierwotnie (czyli z utrzymaniem rabatu 48,99 na 3. usługę), tak? Bo generalnie słyszałem już wiele wersji i sam nie wiem, co myśleć...


 9. Po przejrzeniu forum i regulaminów już się nieco pogubiłem, więc muszę zapytać: 2. i 3. usługę w Smartdom zawierałem w czerwcu 2014, więc zaraz kończą mi się umowy. Czy żeby przedłużyć obie umowy w Smartdomie muszą być one zawarte ponownie na 24 miesiące? I czy pierwszą usługę nierabatowaną też trzeba przedłużać zawsze na 24 miesiące?


 10. Kończy mi się umowa z CP i poważnie zastanawiam się nad wzięciem nc+, ale tylko z MR, bo w domu dwa telewizory dość intensywnie wykorzystywane. Z racji tego, że przy MR trzeba płacić sporą aktywację i 5 zł/mies. za dekoder z dyskiem, chciałem zapytać, czy ze swojego doświadczenie możecie powiedzieć, że dwa dekodery Wi-Fi działają w Multiroomie bez zarzutu? Łączenie kablami jednak odpada, mam router Wi-Fi i internet w jednej z sieci komórkowych i chciałbym zapytać, czy oba dekodery (na tym samym piętrze, pokoje dzieli tylko ściana) łączą się z siecią raczej bezproblemowo czy czasem coś jednak wywala?


 11. Do końca mojej umowy mam jeszcze 4 miesiące i jutro chcę wysłać wypowiedzenie, żeby była szansa skrócić obecną umowę i otrzymać nową ofertę (mimo że mam rabat 50% ze Smartdom, to lepsze są darmowe miesiące :) ). Czyli w takiej sytuacji muszę napisać, że wnoszę o rozwiązanie umowy na koniec okresu wypowiedzenia, a nie na zakończenie trwania obecnej umowy?


 12. Pomijając to, że poziom piosenek na Eurowizji, jest trochę wyższy od disco polo, to dobrze, ze jednak jurorzy mają coś do powiedzenia. Ludzie często kierują się nie piosenką, ale urodą wykonawcy, głosują z litości, lub dlatego, że ktoś zrobił fajny show. Kiedyś było tylko jury.

   

  To już nawet w radiowej Trójce grają eurowizyjne kawałki i mówią, że poziom tego konkursu jest teraz bardzo wysoki, a jednak i tak trafią się na forum komentarze "ekspertów", że to prawie to samo co disco polo... I oczywiście, że dobrze, że są jurorzy. Ten konkurs jest teraz na dużo wyższym poziomie niż jeszcze siedem lat temu tylko dzięki temu, że bardziej renomowani artyści chcą w nim występować, wiedząc, że mają zabezpieczenie w postaci jury.


 13. Nie wiem co wy macie z tym, że w CANAL+ jest tylko piłka nożna. A obszerne relacje koszykarskie, żużlowe, tenisowe? Jest jeszcze ten Bellator przecież, równie dobrze Polsat Sport by można było nazwać kanałem siatkarsko-bokserksim, bo te dyscypliny w głównej mierze wypełniają ramówkę, ale są też relacje z innych sportów.


 14. Sam głos Pana Tomaszewskiego, podobnie jak jego syna, jest bardzo przyjemny, z tym że pan Bohdan zdecydowanie za dużo mówi, co mnie niemiłosiernie razi w relacji tenisowej (komentarz podczas wymiany jest niedopuszczalny!). Dodatkowo to: "nie wierzę, że przegra", "na pewno wygra", "Chinka gra już tylko na pożegnanie", jak można rozst[beep]ć mecz, kiedy na korcie toczy się w miarę wyrównana walka? A pan Tomasz nie ma generalnie nic ciekawego do powiedzenia, tylko: "tak, świetne", "piękne zagranie" itp. Generalnie najlepsi komentatorzy i relacje z turniejów wielkoszlemowych są na Eurosporcie i dobrze, że Polsat ma tylko Wimbledon.

×
×
 • Create New...