Jump to content

dawid_bydgoszcz

Users
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by dawid_bydgoszcz


 1. 30 zł za cały pakiet Canal+ to bardzo dobra cena. Vectra najtaniej jak do tej pory sprzedawała 8xC+ za 40 zł więc nie sądzę, żeby coś się zmieniło w tej kwestii. Ale wracając do pytania - za 30 zł bym się nie wahał. Swoją drogą, myślę, że jeżeli Canal+Sport 3 i Canal+Sport 4 dołączą do oferty Vectry to otrzymają do nich bezpłatny dostęp dotychczasowi abonenci paczki Canal+. Z uwagi na ofertę programową, która będzie dublowała zawartość dotychczasowych kanałów sportowych z logo plusa nie sądzę, żeby ktokolwiek z abonentów był zainteresowany dopłatą do tych dwóch kanałów.


 2. Miałem jeden i drugi. ADB1721C jest szybkim i stosunkowo małym dekoderem. Jeżeli ktoś nie potrzebuje funkcji PVR i nie goni za nowinkami (ADB3831CDX na nowe oprogramowanie Graphyne - ładniejsze ale też nieco spowalniające sprzęt) to ten pierwszy dekoder jest niezłą opcją. 


 3. Od 15 maja w ofercie Vectry dostępny będzie kanał Active Family (poz. 715, od Pakietu Platynowego). Dodatkowo nastąpi zmiana standardu nadawania z SD na HD kanału Red Carpet TV a kanał TV Okazje dostępny będzie od Pakietu Stalowego. 


  • W dniu ‎04‎.‎04‎.‎2019 o 09:03, swordfish napisał:

   Czy coś zmieniło się w pakiecie IPLA Plus? Do tej pory w tym pakiecie miałem do wyboru 3 pakiety (Wiedza, News i Rozrywka; Film i Seriale; Dzieci). Od 1.04 nie widzę u siebie możliwości przełączania się między pakietami. Do tej pory miałem włączony pakiet z kanałami News. Teraz straciłem dostęp do CNN w wersji HD. Każą mi kupować pakiet od nowa 

   Faktycznie... Też mam ten problem. Wcześniej miałem dostęp do pakietu News i Rozrywka w ramach pakietu elastycznego (1 z 3 pakietów Ipli do wyboru, oprócz wspomnianego można było wybrać również Filmy i Seriale oraz Dzieci). Być może coś pokręcili przy okazji aktywacji promocji dla wszystkich abonentów Plusa o której pisał @kingofsouth

 4. W czasie przedłużania umowy od konsultanta usłyszałem, że trzeci dekoder multiroom można zawsze dobrać w czasie trwającej umowy w cenie 10 zł {zobowiązane 24 m-ce na całą umowę). Czy ktoś może to potwierdzić? 

×
×
 • Create New...