klucznikdj
-
Postów
305 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez klucznikdj
-
-
14 kolejka
Ekstraliga - 28 lipca
Stal Gorzów - Unibax Toruń 1 ( Iversen - Gollob )
Lechma Start Gniezno - Fogo Unia Leszno 1 ( Zagar - Prz.Pawlicki )
Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław 1,50:40 ( Łaguta - Woffinden )
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra 2 ( Buczkowski - Hampel )
Dospel Włókniarz Częstochowa - PGE Marma Rzeszów 1 ( Sajfutdinov - Pedersen )
-
Finał DPŚ w Pradze który odbędzie się 20 lipca :
Polska - Dania 1
Polska - Australia 1
Polska - Czechy 1
Dania - Australia 1
Dania - Czechy 1
Australia - Czechy 1
Ekstraliga - 21 lipca
Betard Sparta Wrocław - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz 1 ( Woffinden - Hancock )
Fogo Unia Leszno - Dospel Włókniarz Częstochowa 2 ( Prz.Pawlicki - Sajfutdinow )
PGE Marma Rzeszów - Lechma Start Gniezno 1 ( Pedersen - Zagar )
Stal Gorzów - Unia Tarnów 2 ( Iversen - Łaguta )
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra 2, 42:48 ( Ward - Hampel )
1 liga
GKM Grudziądz - Orzeł Łódź 1
Kolejarz Rawag Rawicz - Lokomotiv Daugavpils 1
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia 1
2 liga
Victoria Piła - Speedway Wanda Instal Kraków 2
Kolejarz Opole - ŻKS ROW Rybnik 1
-
Baraż DPŚ w Pradze (18 lipca 19.00)
Australia - Wielka Brytania 1
Australia - USA 1
Australia - Łotwa 1
Wielka Brytania - USA 1
Wielka Brytania - Łotwa 1
Łotwa - USA 2
-
Witam,mam pytanie u mojego ojca który mieszka koło nowego szpitala,jest problem z odbiorem MUX3,brak kanałów,czasem pisze brak sygnału,antena siatkowa,w sumie to 2 anteny połaczone, telewizor sharp w wbudowanym tunerem,moze ktos wie jaka przyczyna?
-
półfinały Drużynowego Pucharu Świata :
1 półfinał - 13 lipca Częstochowa :
Polska - Australia 1
Polska - Rosja 1
Polska - Łotwa 1
Łotwa - Australia 2
Łotwa - Rosja 2
Australia - Rosja 1
2 półfinał 15 lipca King's Lynn :
Wielka Brytania - Szwecja 1
Wielka Brytania - Dania 2
Wielka Brytania - USA 1
Szwecja - Dania2
Szwecja - USA 1
USA - Dania 2
-
Elite League - 10 lipca
Poole Pirates - Wolverhampton Wolves 2
Elitserien - 9 lipca
Vargarna Norrköping - Hammarby Sztokholm 1
-
Spotkania zaległe :
4 lipca PGE Marma Rzeszów - Fogo Unia Leszno 1 (Pedersen - Prz.Pawlicki)
4 lipca Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia 1
Zapraszam do typowania 12 kolejki :
Ekstraliga - 7 lipca
Unia Tarnów - PGE Marma Rzeszów 1 ( Łaguta-Pedersen )
Lechma Start Gniezno - Stal Gorzów 1 ( Zagar - Iversen )
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław 1 ( Hampel - Woffinden )
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Fogo Unia Leszno 2 ( Hancock - Prz.Pawlicki )
Dospel Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń * 2 ( 42:48 )( Łaguta - Gollob )
1 liga
Orzeł Łódź - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz 2
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia - Lubelski Węgiel KMŻ 2
2 liga
Speedway Wanda Instal Kraków - Victoria Piła 1
-
Elitserien - wtorek 2 lipca
Piraterna Motala - Dackarna Malilla 1
Elite League - środa 3 lipca
Birmingham Brummies - Swindon Robins 1
-
Grand Prix Danii, 29 czerwca,Kopenhaga
Michael Jepsen Jensen (dzika karta) - Vaculik 1
Holder - Hancock 1
Sajfudinov - Lindbaeck 1
Gollob - Kasprzak 1
Hampel - Lindgren 1
N.Pedersen - Ward ew.Dryml 1
Jonsson - Iversen 2
Zagar - Woffinden 2
11 kolejka
Ekstraliga - 30 czerwca
Stal Gorzów - Dospel Włókniarz Częstochowa 2 (Iversen - Sajfutdinow)
Betard Sparta Wrocław - PGE Marma Rzeszów 2 (Jędrzejak - Pedersen)
Unibax Toruń - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz 1 (Gollob - Hancock)
Unia Tarnów - Lechma Start Gniezno 1 (Łaguta - Zagar)
Fogo Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra 2 (40-50) (Prz. Pawlicki - Hampel)
1 liga
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils 1
GKM Grudziądz - Kolejarz Rawag Rawicz 1
Lubelski Węgiel KMŻ - Orzeł Łódź 1
2 liga
Kolejarz Opole - Victoria Piła 1
Speedway Wanda Instal Kraków - KSM Krosno 2
Spotkania zaległe :
4 lipca PGE Marma Rzeszów - Fogo Unia Leszno 1 (Pedersen - Prz. Pawlicki)
4 lipca Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia 1
-
Elite League - środa 26 czerwca
King's Lynn Stars - Swindon Robins 1
-
Zapraszam do typowania 10 kolejki :
Ekstraliga - 16 czerwca
PGE Marma Rzeszów - Unibax Toruń 2 ( Pedersen-Gollob )
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 1,50:40 ( Hampel-Iversen )
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów 2 ( Hancock-Łaguta )
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 1 ( Jędrzejak-Prz.Pawlicki )
Lechma Start Gniezno - Dospel Włókniarz Częstochowa 2 ( Zagar - Sajfutdinow )
1 liga
Orzeł Łódź - GKM Grudziądz 2
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1
Lokomotiv Daugavpils - Kolejarz Rawag Rawicz 1
Spotkania zaległe :
Ekstraliga:
21 czerwca Stelmet Falubaz Zielona Góra - PGE Marma Rzeszów 1 ( Hampel - Pedersen )
24 czerwca Dospel Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 1 50:40 ( Łaguta - Iversen )
1 liga :
22 czerwca Lubelski Węgiel KMŻ - ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia 1
GP polski w Gorzowie - 15 czerwca
Bartosz Zmarzlik (dzika karta)- Kasprzak 2
A.Dryml - Woffinden 2
N.Pedersen - Iversen 1
Sajfudinov - Hancock 1
Hampel - Lindbaeck 1
Gollob - Lindgren 1
Jonsson - Holder 2
Vaculik - Zagar 2
Elite League - 19 czerwca
Birmingham Brummies - Poole Pirates 1
Elitserien - 18 czerwca
Dackarna Malilla - Västervik Speedway 1
-
31 lat
-
Canal+Plantinum-99zł
Cyfrowy Polsat-Familijny+SportHD+ExtraHD-64,90
-
9 czerwca :
Rzeszów - Bydgoszcz 1 ( Walasek - Hancock )
Częstochowa - Zielona Góra 2 ( Sajfutdinow - Hampel )
-
Ekstraliga :
Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów 1 (Jędrzejak - Iversen)
Fogo Unia Leszno - Unibax Toruń 2 40:50 (Prz.Pawlicki - Holder)
Lechma Start Gniezno - Unia Tarnów 2 (Zagar - Kołodziej)
1 liga
Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia 1
Kolejarz Rawag Rawicz - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2
Lokomotiv Daugavpils - Lubelski Węgiel KMŻ 1
2 liga
Victoria Piła - ŻKS ROW Rybnik 2
KSM Krosno - Kolejarz Opole 1
1 liga - 13 czerwca
Lubelski Węgiel KMŻ - Lokomotiv Daugavpils 1
Premier League - 11 czerwca
Somerset Rebels - Edinburgh Monarchs 1
Elitserien - 11 czerwca
Elit Vetlanda - Dackarna Malilla 1
-
8 kolejka,Ekstraliga :2 czerwca
Stal Gorzów - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz 1 (Iversen - Hancock)
Unibax Toruń - Lechma Start Gniezno 1 (Holder - Zagar)
Dospel Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 1 (Sajfutdinow - Woffinden)
Unia Tarnów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 1 (48:42) (A.Łaguta - Hampel)
Fogo Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów 1 (Prz.Pawlicki - Pedersen) (mecz 2 czerwca)
PGE Marma Rzeszów - Fogo Unia Leszno 1 (Pedersen - Lindgren) (mecz 6 czerwca)
1 liga
2 czerwca
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz 1
Lubelski Węgiel KMŻ - Kolejarz Rawag Rawicz 1
Elite League - 3 czerwca
Peterborough Panthers - Wolverhampton Wolves 2
Elitserien - 4 czerwca
Indianerna Kumla - Piraterna Motala 2
-
Grand Prix Wielkiej Brytanii, 1 czerwca w Cardiff :
Chris Harris (dzika karta) - Kasprzak 1
Woffinden - Jonsson 1
Gollob - Lindbaeck 1
Hampel - Iversen 2
Ales Dryml - Lindgren 2
Hancock - N.Pedersen 1
Holder - Zagar 1
Sajfudinov - Vaculik 1
-
Elite League - poniedziałek 27 maja
Poole Pirates - Kings Lynn Stars 2
Elitserien - wtorek 28 maja
Piraterna Motala - Elit Vetlanda 1
-
Ekstraliga - 26 maja
Betard Sparta Wrocław - Dospel Włókniarz Częstochowa 2 (42:48) (Woffinden-Sajfutdinov)
Lechma Start Gniezno - Unibax Toruń 2 (Zagar-Gollob)
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów 1 (Hampel-Kołodziej)
PGE Marma Rzeszów - Fogo Unia Leszno 1 (Pedersen-Lindgren)
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Stal Gorzów 1 (Andersen-Iversen)
1 liga - 26 maja
GKM Grudziądz - Lubelski Węgiel KMŻ 1
Kolejarz Rawag Rawicz - ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia 1
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź 2
2 liga - 26 maja
KSM Krosno - Victoria Piła 1
ŻKS ROW Rybnik - Speedway Wanda Instal Kraków 1
Spotkania zaległe :
29 maja
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń 2 (Buczkowski-Gollob)
30 maja
Dospel Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 1 (50:40) (G.Łaguta-Iversen)
Stelmet Falubaz Zielona Góra - PGE Marma Rzeszów 1 (Hampel-Walasek)
1 liga
30 maja
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia - Lokomotiv Daugavpils 1
31 maja
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 1
-
Premier League :
Wtorek 21 maja
Berwick Bandits - Newcastle Diamonds 1
Liga szwedzka :
Wtorek 21 maja
Hammarby Sztokholm - Vargarna Norrköping 1
-
Grand Prix Czech Praga 18 maja :
Josef Franc (dzika karta) - Vaculik 2
Sajfudinov - Woffinden 1
Gollob - Lindgren 1
Jonsson - Lindbaeck 1
Hancock - Hampel 2
Kasprzak - Holder 2
Zagar - Iversen 2
Ales Dryml - N. Pedersen 2
Zapraszam do typowania 6 kolejki :
Ekstraliga :
19 maja 8 kolejka
Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 2 (Iversen - Hampel)
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 1 (Prz.Pawlicki - Woffinden)
Dospel Włókniarz Częstochowa - Lechma Start Gniezno 1 (55-35) (Sajfutdinow - Zagar)
Unia Tarnów - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz 1 (Kołodziej - Hancock)
Unibax Toruń - PGE Marma Rzeszów 1 (Gollob - Walasek)
1 liga
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lubelski Węgiel KMŻ 1
GKM Grudziądz - ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia 1
Kolejarz Rawag Rawicz - Orzeł Łódź 1
2 liga
ŻKS ROW Rybnik - Kolejarz Opole 1
-
Ekstraliga :12 maja
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 1 (50:40) (Dudek-Prz.Pawlicki)
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń 2 (Łoktajew -Gollob)
PGE Marma Rzeszów - Betard Sparta Wrocław 1 (Pavlic-Woffinden)
Dospel Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 1 (Łaguta-Iversen)
Lechma Start Gniezno - Unia Tarnów 2 (Zagar-Vaculik)
1 liga
12 maja
ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia - Kolejarz Rawag Rawicz 1
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 1
Lubelski Węgiel KMŻ - GKM Grudziądz 2
2 liga
12 maja
Speedway Wanda Instal Kraków - ŻKS ROW Rybnik 1
Victoria Piła - KSM Krosno 1
MIR Równe - Kolejarz Opole 2
Liga szwedzka - 14 maja (wtorek)
Ikaros Smederna - Elit Vetlanda 2
-
7 maja,wtorek: Liga Szwedzka:
Västervik Speedway - Indianerna Kumla 2
-
Enea Ekstraliga :
6 runda: 5 maja (niedziela)
Rzeszów - Tarnów * 1 (48:42) (Pedersen-Kołodziej)
Gorzów - Gniezno 1 (Iversen-Zagar)
Toruń - Częstochowa 1 (Holder-Łaguta)
Wrocław - Zielona Góra 2 (Woffinden-Hampel)
Leszno - Bydgoszcz 1 (Lindgren-Hancock)
1 liga
Kolejarz Rawag Rawicz - Lubelski Węgiel KMŻ 2
GKM Grudziądz - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1
Lokomotiv Daugavpils - ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia 1
2 liga
KSM Krosno - ŻKS ROW Rybnik 2
Kolejarz Opole - Speedway Wanda Instal Kraków 1
Victoria Piła - MIR Równe 1
Gran Prix Szwecji: 4 maja
Linus Sundstrom (dzika karta) - Lindbaeck 2
Gollob - Hancock 1
N.Pedersen - Sajfudinov 1
Hampel - Zagar 1
Iversen - Woffinden 1
Ward - Holder 2
Lindgren - Vaculik 1
Kasprzak - Jonsson 2
Typowanie Żuzlowe 2013
w Archiwum: typowania, plebiscyty forumowe
Opublikowano
Elite League - 29 lipca
Eastbourne Eagles - Birmingham Brummies 2
Elitserien - 30 lipca
Västervik Speedway - Elit Vetlanda 1