klucznikdj
-
Postów
305 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez klucznikdj
-
-
Mistrzopsta Europy - 9 sierpnia Holsted
K. Puodżuks - P. Dudek 2
A. Lebiediew - A. Miedziński 2
A. Jonsson - M. Vaculik 2
N. Pedersen - E. Sajfutdinow 1
T. Gollob - M. Bogdanow 1
J. Pavlic - K. Larsen 1
N. K. Iversen - P. Kildemand 1
J. Kołodziej -J. Davidsson 1
Elite League - 11 sierpnia
Eastbourne Eagles - Swindon Robins 1
Belle Vue Aces - Coventry Bees 2
Elitserien - 12 sierpnia
Vargarna Norrkoeping - Vastervik Speedway 1
Indianerna Kumla - Smederna Eskilstuna 1
Rospiggarna Hallstavik - Piraterna Motala 1
Dackarna Malilla - Elit Vetlanda 2
-
Enea Ekstraliga - 3 sierpnia
Grupa Azoty Unia Tarnów - Unibax Toruń 1,50:40 ( Vaculik - Ward )
Betard Sparta Wrocław - KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa 1 ( Woffinden - Kildemand )
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów 2 ( Jonasson - Kasprzak )
SPAR Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 2 ( Hampel - Pedersen )
Nice PLŻ - 3 sierpnia
KMŻ Lublin - Orzeł Łódź 1
GKM Grudziądz - ŻKS ROW Rybnik 1
PGE Marma Rzeszów - Polonia Bydgoszcz 1
Lokomotiv Daugavpils - Carbon Start Gniezno 2
PLŻ 2 - 3 sierpnia
Speedway Wanda Instal Kraków - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 1
Victoria Piła - KSM Krosno 1
Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz - Kolejarz Opole 1
Elite League - 4 sierpnia (poniedziałek)
Belle Vue Aces - Kings Lynn Stars 2
Poole Pirates - Swindon Robins 1
Elitserien - 5 sierpnia (wtorek)
Piraterna Motala - Dackarna Malilla 1
Smederna Eskilstuna - Rospiggarna Hallstavik 2
Vastervik Speedway - Indianerna Kumla 2
Elit Vetlanda - Vargarna Norrkoeping 1
-
Baraż DPŚ - Bydgoszcz 31 lipca
USA - Szwecja 2
USA - Australia 2
USA - Czechy 1
Szwecja - Australia 2
Szwecja - Czechy 1
Australia - Czechy 1
-
Bedzie przetarg na prawa do pokazywania Enea Ekstraligi w sezonie 2016-2018.
-
Drużynowy puchar Świata - 1 półfinał King's Lynn 26 lipca
Wielka Brytania - Australia 2
Wielka Brytania - USA 1
Wielka Brytania - Włochy 1
Australia - USA 1
Australia - Włochy 1
USA - Włochy 1
2 półfinał DPŚ - Vastervik 29 lipca
Czechy - Łotwa 2
Czechy - Dania 2
Czechy - Szwecja 2
Łotwa - Dania 2
Łotwa - Szwecja 2
Szwecja - Dania 1
-
Drugi turniej z cyklu ME - 20 lipca Togliatti
N. Pedersen - A. Jonsson 1
K. Larsen - P. Kildemand 2
W. Biełousow - J. Pavlic 2
M. Smoliński - P. Dudek 1
T. Gollob - J. Davidsson 1
J. Kołodziej - M. Bogdanow 1
M. Vaculik - E. Sajfutdinow 1
A. Miedziński - A. Lebiediew 1
Elite League - 21 lipca
Wolverhampton Wolves - The Lakeside Hammers 2
Belle Vue Aces - Swindon Robins 2
-
Elite League - 14 lipca
Leicester Lions - Eastbourne Eagles 2
Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces 1
Elitserien - 15 lipca
Vastervik Speedway - Elit Vetlanda 2
Smederna Eskilstuna - Piraterna Motala 1
-
Grand Prix Wielkiej Brytanii - Cardiff 12 lipca
C. Cook (dzika karta) - Ch. Harris 2
G. Hancock - J. Hampel 1
K. Kasprzak - F. Lindgren 1
A. Jonsson - M. Zagar 2
M.J. Jensen - D. Ward 2
K. Bjerre - T. Batchelor 1
N. K. Iversen - M. Smoliński 1
T. Woffinden - N. Pedersen 1
-
Speedway European Championships - 6 lipca Gustrow
M. Vaculik - T. Gollob 1
A. Miedziński - P. Dudek 2
J. Kołodziej - P. Kildemand 1
E. Sajfutdinow - Maksim Bogdanow 1
N. Pedersen - K. Larsen 1
J. Davidsson - A. Jonsson 2
J. Pavlic - Ch. Hefenbrock (dzika karta) 1
A. Lebiediew - M. Smoliński 2
Elite League - 7 lipca (poniedziałek)
Belle Vue Aces - Poole Pirates 2
Wolverhampton Wolves - Coventry Bees 1
Elitserien - 8 lipca (wtorek)
Vastervik Speedway - Dackarna Malilla 2
Vargarna Norrkoeping - Rospiggarna Hallstavik 2
Elit Vetlanda - Indianerna Kumla 1
-
Mieszkam i urodziłem sie w Tarnowie i nigdzie sie stąd nie ruszam.
-
GP Danii - 28 czerwca Kopenhaga
P. Kildemand (dzika karta) - J. Hampel 2
K. Kasprzak - T. Woffinden 2
N. Pedersen - G. Hancock 2
N. K. Iversen - M. Zagar 1
K. Bjerre - A. Jonsson 1
D. Ward - M. Jepsen Jensen 1
M. Smoliński - T. Batchelor 1
Ck. Harris - F. Lindgren 2
Enea Ekstraliga - 29 czerwca (niedziela)
Betard Sparta Wrocław - SPAR Falubaz Zielona Góra 1 ( Woffinden - Hampel )
KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów 1 ( Walasek - Vaculik )
Fogo Unia Leszno - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 ( Pedersen - Lindgren )
Stal Gorzów - Unibax Toruń 1,49:41 (Iversen - Sajfutdinow )
Nice PLŻ - 29 czerwca
GKM Grudziądz - PGE Marma Rzeszów 1
Orzeł Łódź - Carbon Start Gniezno 1
Polonia Bydgoszcz - KMŻ Lublin 1
ŻKS ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils 1
PLŻ 2 - 29 czerwca
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Victoria Piła 1
Kolejarz Opole - Speedway Wanda Instal Kraków 2
KSM Krosno - Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz 1
Elite League - 30 czerwca (poniedziałek)
Eastbourne Eagles - Poole Pirates 2
Elitserien - 1 lipca (wtorek)
Rospiggarna Hallstavik - Indianerna Kumla 1
Dackarna Malilla - Vargarna Norrkoeping 2
Piraterna Motala - Vastervik Speedway 1
Smederna Eskilstuna - Elit Vetlanda 1
-
Enea Ekstraliga - 22 czerwca
Unibax Toruń - KantorOnline Włókniarz Częstochowa 1 ( Ward - Walasek )
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Betard Sparta Wrocław 1 ( Madsen - Woffinden )
Grupa Azoty Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno 1.50:40 ( Vaculik - Pedersen )
Stal Gorzów - SPAR Falubaz Zielona Góra 1 ( Iversen - Hampel )
PLŻ - 22 czerwca
KMŻ Lublin - GKM Grudziądz 1
Carbon Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz 1
Orzeł Łódź - ŻKS ROW Rybnik 1
Lokomotiv Daugavpils - PGE Marma Rzeszów 1
Elite League - 23 czerwca (poniedziałek)
Wolverhampton Wolves - Kings Lynn Stars 2
Elitserien - 24 czerwca (wtorek)
Vastervik Speedway - Smederna Eskilstuna 2
Vargarna Norrkoeping - Piraterna Motala 1
Indianerna Kumla - Dackarna Malilla 2
Elit Vetlanda - Rospiggarna Hallstavik 1
-
Enea Ekstraliga - 22 czerwca
Unibax Toruń - KantorOnline Włókniarz Częstochowa 1 ( Ward - Walasek )
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Betard Sparta Wrocław 1 Madsen - Woffinden )
Grupa Azoty Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno 1.50:40 ( Vaculik - Pedersen )
Stal Gorzów - SPAR Falubaz Zielona Góra 1 ( Iversen - Hampel )
PLŻ - 22 czerwca
KMŻ Lublin - GKM Grudziądz 1
Carbon Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz 1
Orzeł Łódź - ŻKS ROW Rybnik 1
Lokomotiv Daugavpils - PGE Marma Rzeszów 1
Elite League - 23 czerwca (poniedziałek)
Wolverhampton Wolves - Kings Lynn Stars 2
Elitserien - 24 czerwca (wtorek)
Vastervik Speedway - Smederna Eskilstuna 2
Vargarna Norrkoeping - Piraterna Motala 1
Indianerna Kumla - Dackarna Malilla 2
Elit Vetlanda - Rospiggarna Hallstavik 1
-
Enea Ekstraliga - 15 czerwca (niedziela)
Betard Sparta Wrocław - Grupa Azoty Unia Tarnów 2,41:49 ( Woffinden - Vaculik )
SPAR Falubaz Zielona Góra - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 ( Hampel - Madsen )
Fogo Unia Leszno - Unibax Toruń 1 ( Pedersen - Ward )
KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 1 ( Walasek - Iversen )
Nice PLŻ - 15 czerwca
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź 1
PGE Marma Rzeszów - Carbon Start Gniezno 1
GKM Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils 1
ŻKS ROW Rybnik - KMŻ Lublin 2
PLŻ 2 - 15 czerwca
Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz - Speedway Wanda Instal Kraków 2
Victoria Piła - Kolejarz Opole 1
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - KSM Krosno 1
Elitserien - 17 czerwca (wtorek)
Indianerna Kumla - Piraterna Motala 2
Rospiggarna Hallstavik - Dackarna Malilla 1
-
GP Szwecji - 14 czerwca:
P. Ljung - A. Jonsson 2
T. Woffinden - K. Kasprzak 1
J. Hampel - Ch. Holder 1
N.K. Iversen - Ch. Harris 1
F. Lindgren - G. Hancock 2
M. Zagar - D. Ward 2
K. Bjerre - M. Smoliński 1
N. Pedersen - T. Batchelor 1
-
Enea Ekstraliga - 8 czerwca (niedziela)
Unibax Toruń - Fogo Unia Leszno 1 ( Gollob - Pedersen )
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - SPAR Falubaz Zielona Góra 2 ( Madsen - Hampel )
Grupa Azoty Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław 1 ( Vaculik - Janowski )
Stal Gorzów - KantorOnline Włókniarz Częstochowa 1,49:41 ( Kasprzak - Łaguta)
Nice PLŻ - 8 czerwca
Carbon Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów 1
KMŻ Lublin - ŻKS ROW Rybnik 1
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz 1
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz 1
Elite League - 9 czerwca (poniedziałek)
Belle Vue Aces - The Lakeside Hammers 2
Elitserien - 10 czerwca (wtorek)
Vastervik Speedway - Vargarna Norrkoeping 1
Smederna Eskilstuna - Indianerna Kumla 1
Piraterna Motala - Rospiggarna Hallstavik 2
Elit Vetlanda - Dackarna Malilla 1
-
Nice PLŻ - 30 maja (piątek)
PGE Marma Rzeszów - Lokomotiv Daugavpils 1
Enea Ekstraliga - 1 czerwca (niedziela)
Fogo Unia Leszno - Grupa Azoty Unia Tarnów 2,44:46 ( Pedersen - Kołodziej )
KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń 1 ( Walasek - Sajfutdinow )
Betard Sparta Wrocław - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 ( Woffinden - Madsen )
SPAR Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów 1 ( Hampel - Iversen )
Nice PLŻ - 1 czerwca
ŻKS ROW Rybnik - Orzeł Łódź 1
GKM Grudziądz - KMŻ Lublin 1
Polonia Bydgoszcz - Carbon Start Gniezno 2
PLŻ 2 - 1 czerwca
Speedway Wanda Instal Kraków - Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz 1
KSM Krosno - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 1
Kolejarz Opole - Victoria Piła 1
GP Czech - Praga 31 maja (sobota)
Vaclav Milik (dzika karta) - Ch. Harris 2
N. Pedersen - G. Hancock 1
J. Hampel - K. Kasprzak 1
Ch. Holder - D. Ward 2
T. Batchelor - K. Bjerre 2
N.K. Iversen - T. Woffinden 2
M. Zagar - F. Lindgren 1
A. Jonsson - M. Smoliński 1
Elite League - 2 czerwca (poniedziałek)
Birmingham Brummies - Swindon Robins 1
Elitserien - 3 czerwca (wtorek)
Dackarna Malilla - Piraterna Motala 1
Rospiggarna Hallstavik - Smederna Eskilstuna 1
Indianerna Kumla - Vastervik Speedway 1
Vargarna Norrkoeping - Elit Vetlanda 2
-
Elite League - poniedziałek 26 maja
Swindon Robins - Belle Vue Aces 1
Elitserien - wtorek 27 maja
Vargarna Norrkoeping - Indianerna Kumla 2
Vastervik Speedway - Rospiggarna Hallstavik 2
Smederna Eskilstuna - Dackarna Malilla 2
Elit Vetlanda - Piraterna Motala 1
-
Masa ludzi ogląda powtórki. Dla Ciebie może jest ważne kto wygrał, dla innych czyt. Fascynatow sportu, ważne jest jak wygrał, jak walczył, grał, strzelał (odnoszę sie już do sportu jako całości). Takich normalnych kibiców jest wielu. Dla Ciebie ważny wynik, dla mnie ważny sport sam w sobie i czuje sie normalny.
święte słowa.
-
Ekstraliga - 24 maja (sobota)
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Fogo Unia Leszno 2 ( Madsen - Pedersen )
SPAR Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław 1 ( Hampel - Woffinden )
Grupa Azoty Unia Tarnów - KantorOnline Włókniarz Częstochowa 1 ( Vaculik - Kildemand )
Unibax Toruń - Stal Gorzów 1, 50:40 ( Gollob - Iversen )
Nice polska Liga Żużlowa - 25 maja
PGE Marma Rzeszów - GKM Grudziądz 1
Carbon Start Gniezno - Orzeł Łódź 1
KMŻ Lublin - Polonia Bydgoszcz 1
Lokomotiv Daugavpils - ŻKS ROW Rybnik 1
PLŻ 2 - 15 maja
Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz - KSM Krosno 2
Speedway Wanda Instal Kraków - Kolejarz Opole 1
Victoria Piła - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 2
-
Elite League - 19 maja (poniedziałek)
The Lakeside Hammers - Kings Lynn Stars 1
Elitserien - 20 maja (wtorek)
Piraterna Motala - Smederna Eskilstuna 2
Dackarna Malilla - Vastervik Speedway 1
Rospiggarna Hallstavik - Vargarna Norrkoeping 1
Indianerna Kumla - Elit Vetlanda 2
-
GP Finlandii - Tampere (17 maja):
J. Kylmakorpi - M. Smoliński 2
Ch. Harris - T. Batchelor 2
K. Bjerre - N. Pedersen 2
K. Kasprzak - D. Ward 2
Ch. Holder - J. Hampel 2
G. Hancock - A. Jonsson 1
M. Zagar - N.K. Iversen 2
F. Lindgren - T. Woffinden 2
-
II runda Speedway Best Pairs Cup - Landshut (Niemcy 10 maja)
Polska - Australia 2
Polska - Dania 1
Polska - Szwecja 1
Polska - Łotwa 1
Polska - Niemcy 1
Polska - Rosja 1
Australia - Dania 1
Australia - Szwecja 1
Australia - Łotwa 1
Australia - Niemcy 1
Australia - Rosja 1
Dania - Szwecja 1
Dania - Łotwa 1
Dania - Niemcy 1
Dania - Rosja 1
Szwecja - Łotwa 1
Szwecja - Niemcy 1
Szwecja - Rosja 2
Łotwa - Niemcy 2
Łotwa - Rosja 2
Niemcy - Rosja 2
10 maja
KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 1 ( Łaguta - Janowski )
11 kwietnia
Unibax Toruń - Grupa Azoty Unia Tarnów 1 (48:42) ( Gollob - Vaculik )
Stal Gorzów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 ( Iversen - Madsen )
Fogo Unia Leszno - SPAR Falubaz Zielona Góra 2 ( Pedersen - Hampel )
Nice PLŻ - 11 maja
ŻKS ROW Rybnik - GKM Grudziądz 2
Orzeł Łódź - KMŻ Lublin 1
Polonia Bydgoszcz - PGE Marma Rzeszów 1
Carbon Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 1
Elite League - 12 maja
Wolverhampton Wolves - Swindon Robins 1
Elitserien - 13 maja
Indianerna Kumla - Rospiggarna Hallstavik 1
Vargarna Norrkoeping - Dackarna Malilla 1
Vastervik Speedway - Piraterna Motala 1
Elit Vetlanda - Smederna Eskilstuna 2
-
Ekstraliga - 4 maja (niedziela)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Stal Gorzów 1 ( Vaculik - Iversen )
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 1 ( Jędrzejak - Pedersen )
SPAR Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń 1 47:43 ( Hampel - Gollob )
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KantorOnline Włókniarz Częstochowa 2 ( Madsen - Łaguta )
Nice Polska Liga Żużlowa - 4 maja
KMŻ Lublin - Carbon Start Gniezno 2
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz 2
PGE Marma Rzeszów - ŻKS ROW Rybnik 1
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź 1
Polska 2. Liga Żużlowa - 4 maja
KSM Krosno - Victoria Piła 1
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Speedway Wanda Instal Kraków 1
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz 1
Coventry Bees - The Lakeside Hammers 2
Wolverhampton Wolves - Poole Pirates 1
Typowanie Żużlowe 2014
w Archiwum: typowania, plebiscyty forumowe
Opublikowano
Enea Ekstraliga - 10 sierpnia
Unibax Toruń - SPAR Falubaz Zielona Góra 1,51:39 ( Gollob - Hampel )
KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1 ( Kildemand - Madsen )
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 1 ( Pedersen - Woffinden )
Stal Gorzów - Grupa Azoty Unia Tarnów 1,50:40 ( Kasprzak - Vaculik )
Nice PLŻ - 10 sierpnia
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 1
Polonia Bydgoszcz - GKM Grudziądz 2
Carbon Start Gniezno - KMŻ Lublin 1
ŻKS ROW Rybnik - PGE Marma Rzeszów 2
PLŻ 2
KSM Krosno - Speedway Wanda Instal Kraków 1
Victoria Piła - Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz 1