Jump to content

PWojciechowska

Users
 • Content Count

  441
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by PWojciechowska


 1. Dziś zadzwoniła do mnie Pani z infolinii, co ciekawe że zwykłego komórkowego numeru z atrakcyjną ofertą. Wypytywala czy interesuje mnie sport, tj piłka nożna, boks itp. Odpowiedziałam, że nie, ewentualnie skoki narciarskie lub tenis ziemny. No to może filmy - mówi? No ma Pani bogaty pakiet (Superpremium), więc może pakiet Filmbox za 10 zł? A ja jej na to, że w ICOK mam to samo za 5 zł. Szybko się rozlaczyla. Tylko się uśmiałam.

  • Haha 3

 2. Aplikacja zainstalowana ponownie. Niestety nadal nie działa. Jak widać w ICOK, usługa aktywna, a telefonie już nie.

   

  8d5f0ef677a75e61fdee49a0e47403b9.jpg62be3b59de75ea37fdb78ab51a760658.jpg


 3. No, a jak to uruchomić? Mam CP i ten pakiet, ale w CP Go.


 4. 4 dni im zostały. Coś mi się w to wierzyć nie chce.
  Oczywiście aplikacja nc+ Go tablet nie działa, pomimo zapewnień. Co ciekawe jest możliwość zainstalowania na tablecie zwykłego NC + Go. Na początku jest tylko pionowy układ kanałów, ale potem po wybraniu pozycji zmienia się na poziomy. Minus jest taki, że włącza się automatyczna jakość, trzeba zmienić na 720. Ale działa na tablecie z androidem 9, tak jak i na telefonie z tą wersją systemu.

 5. Cześć, otrzymałem możliwość wymiany dekodera Pace PVR na wifi premiumbox+. Czytając wątek zauważyłem informacje o problemach z listą ulubionych kanałów. W związku z tym mam pytanie i kilka innych. 1. Czy dobrze rozumiem, że jak się przypadkiem włączy kanał spoza listy to trzeba listę tworzyć na nowo?
  2. Czy tworzenie listy wygląda tak samo jak w Pace czyli tylko wybieramy kanały czy trzeba jeszcze do tego ją całą układać w kolejności?
  3. Czy dekoder ten odbiera również kanały z Astry?
  4. Pisaliście jeszcze o podłączaniu dysku pod port usb, ale rozumiem, że dekoder ma wbudowany własny dysk 500 GB?
  5. Czy można zachować pilota z Pace'a?
  6. Czy wifi premiumbox+ ma jakieś wady w stosunku do Pace? Głównym motywem do zmiany jest chęć dostępu do nc+go.

  Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka


  Co do list, to dokładnie nie wiem, bo nie testowałam. Korzystam z listy operatora. Pilot od Pace nie będzie pasował. Jest taki sam jak w wifiboxie czyli w sagemie.

 6. Niestety tak nc+ podchodzi, a jak przychodzi co do czego i klient np próbuje dochodzić swojej racji poprzez reklamację to powołują się na to, że ta usługa jest niegwarantowana - zresztą jak większość ich oferty. Mozna więc powiedzieć, że formalnie rzecz biorąc nc+go nie jest pełnoprawnym produktem, a jedynie pełni funkcję marketingową. 
  Dzwoniłam wczoraj na infolinię i dowiedziałam się, że do końca miesiąca sprawa działania aplikacji na androidzie 9 zostanie rozwiazana. Zobaczymy czy rzeczywiście.

 7. Dziękuję za odpowiedź. Kiedyś brałam udział w dyskusji na forum NC+. Ale teraz ani nie działa z poziomu Tapatalka, ani nie mogę znaleźć odnośnika na stronie NC+. Mam też telefon Samsunga z Adroidem Pie, ale na razie nie mogę sprawdzić czy działa, bo już nam 4 urządzenia i jedna zmianę w tym miesiącu za sobą. Wiem jak działa Nc+. Prosiłam o uruchomienie oferty Mezzo w NC+Go , to najpierw była mowa o 2vgodzinach, potem 24 godziny, a potem 48 godzin. Do tej pory nie działa, a minęło że 3 tygodnie. Dzwoniłam i mówił konsultant, że znają problem, z androidem 9, ale pewnie im się nie spieszy. Grunt, że kasa co miesiąc wpływa i to nie mała. Kto by się przejmował abonentem i ich problemami.


 8. Wczoraj moj tablet Huawei Media Tab M5 LTE dostał aktualizację do Androida 9. Niestety, od tego czasu nie działa aplikacja NC + GO. Dzwoniłam na infolinię. Problem jest im znany. Postarają się godzinie usunąć w miarę szybkim terminie. Tak więc uważajcie. Bo możecie się zdziwić, po aktualizacji systemu, że coś nie działa.

  Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka


 9. Który to moderator wywalił kilka kluczowych dla tej dyskusji wpisów? Jeśli tak to wywal także z 10 ostatnich bo straciły sens. I co tam było złego? Mocna dyskusja o podstawach prowadzenia stacji, nie na temat? To szkoda.
  Tak. Popieram. Bo czytałam.

  Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1

 10. Dokładnie.Od dawna w ten sposób operator informuje o zmianach na liście. Na dodatkowe komunikaty za chwilę byłoby marudzenie o zaśmiecaniu ekranu itd.
   
  Co do układu kanałów to jedyne sensowne zmiany to możliwość samodzielnego układania własnej kolejności. Wszelkie inne protezy typu grupowanie kanałów czy setkowe nie rozwiążą tematu, bo zawsze znajdzie się grupa którym to nie odpowiada.
  Na WifiPremiumbox tego nie było. O zmianach dowiedziałam się z forum.

  Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka


 11. Ja zbieram razem z mężem książki i płyty DVD, choć już teraz coraz częściej BR. Wkurza mnie, że pomimo dobrych chęci nasz rynek wydawniczy jest traktowany po macoszemu. Zagraniczne wydania filmów mają o wiele opcji niz polskie, już nie wspomnę o dobrych filmach, które u nas w ogóle się nie ukazują, lub tylko na DVD. Lub gdy DivX ma lektora, napisy i dubbing a płyta nie.... A na serwisy VOD nie mam tyle czasu. Mam HBO GO, NC+ GO, i to starczy. Miałam Showmax i Netflix, ale brakło czasu by to wszystko ogarnąć. A co film w domu, to w domu. W chwili obecnej mam chyba ok. 1000. Dawno straciłam rachubę.


 12. Wiem, że to może to trochę nie na temat, ale wcześniej było o BR i ich jakości w porównaniu do HBO GO. Wczoraj byłam w najbliższym Empiku.- Gniezno. Niestety chcąc kupić film na BR, choćby "Kler" i "Bohemian Rapsody", zawiodłam się totalnie. Ani jednej płyty na tym nośniku, tylko DVD. I to też pojedyncze tytuły. No żal.... Pisałam na stronie FB Empiku. Dostałam standardowa formułkę, o uwzgleniu opinii klientów i skorzystaniu ze strony internetowej. I jak tu wymagać aby ludzie nie piracili, i oczekiwali wyższej jakości HBO GO, NC+GO, jak nawet taki potentat jak Empik olewa klientów?!


 13.  
  Cały czas wychodzą filmy na nośniku DVD i jak widać nawet 720x576 niektórym nie przeszkadza  
  Wybacz, ale dużo filmów bym kupiła na BR, ale w naszym szacownym kraju wydanie filmu w wyższej rozdzielczości to ewenement. Przykład np. 72 godziny z K. Costnerem. Do kupienia tylko i wyłącznie na DVD.
×
×
 • Create New...