Jump to content

PWojciechowska

Users
 • Content Count

  460
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by PWojciechowska


 1. Nie trzeba wpinać anteny żeby sprawdzić czy działa z telewizorem. Jeśli pilot będzie prawidłowo zaprogramowany będziesz mógł włączyć/wyłączyć telewizor.To wystarczy do sprawdzenia.
   
  Z tego co wiem choć mogę się mylić tylko wifiPremium,mediabox czy ultraboxa 4K wspiera funkcję HDMI CEC i te dekodery powinny bez problemu współpracować. Ale tu też nie ma 100% gwarancji bo z HDMI CEC różnie bywa.
  WifiPremiumbox ma HDMI CEC. Mam tv LG i działa z tym telewizorem. Podobnie HD6000 z CP działa funkcja CEC. Może trzeba poszukać w ustawieniach dekodera.

 2. Witam. Mam ten dekoder jako drugie urządzenie Multiroom i mam go podłączonego do tv Manta 55LUA68L chciał bym używać jednego pilota tego od dekodera by dekoder włączał się razem z TV. Próbowałem konfigurować pilot ale nie idzie go zakodować pod ten tv. Ma ktoś jakieś pomysły?
  A telewizor ma funkcję CEC?
  • Like 1

 3. [mention=35722]roberttosat[/mention] Jak rozpatrzony by był wniosek, to też zależy od tego, czy dekodery Pace PVR były akurat w tym okresie na magazynach do sprowadzenia, czy nie. Był już taki okres kiedyś że nie było dekoderów Pace PVR na magazynach i na wymianę serwisową był wydawany dekoder WiFi PremiumBox+.
  [mention=11835]PWojciechowska[/mention] Jaką informację w punkcie uzyskałaś na temat wymiany serwisowej tego niesprawnego dekodera Pace PVR? Mówili coś, że mogą zamówić na wymianę dla Ciebie tego Pace PVR?
  Był problem że ściągnięciem tego dekodera, a ja do punktu mam ponad 20 km w jedną stronę. Ponadto jeżeli nadal by się "gryzl" z moim telewizorem, to chyba nie warto co chwilę wymieniac WPB mam już półtora roku i nie narzekam. Mam tylko problem z dyskiem zewnętrznym, bo od jakiegoś czasu świruje, ale zawsze to można odłączyć i jest spokój.
  • Confused 1

 4. Miałem dokładnie to samo. Najpierw tuner wymieniłem sam, potem sam zasilacz, potem cały komplet i za każdym razem coraz gorzej. Właśnie wróciłem z WPB+. Te 10 złotych co mam za niego płacić to mniej niż wydałem w tym tygodniu na paliwo jeżdżąc wymieniać ten złom. Reasumując już nie jestem użytkownikiem pejsa.
  Ja jak kupiłam Nowy telewizor, to " nie digatywal" się z Pace po HDMI. Wyświetlał grafikę, a nie było dźwięku i normalnego obrazu. Tylko po Euro działało. A że w punktach nie było innych Pace'ow to musiałam zmienić na WPB+. Piech chciał, że do tej awarii doszło miesiąc po przedłużeniu umowy. I też teraz muszę płacić 10 zł na miesiąc.

 5. Dziś zadzwoniła do mnie Pani z infolinii, co ciekawe że zwykłego komórkowego numeru z atrakcyjną ofertą. Wypytywala czy interesuje mnie sport, tj piłka nożna, boks itp. Odpowiedziałam, że nie, ewentualnie skoki narciarskie lub tenis ziemny. No to może filmy - mówi? No ma Pani bogaty pakiet (Superpremium), więc może pakiet Filmbox za 10 zł? A ja jej na to, że w ICOK mam to samo za 5 zł. Szybko się rozlaczyla. Tylko się uśmiałam.

  • Haha 3

 6. Aplikacja zainstalowana ponownie. Niestety nadal nie działa. Jak widać w ICOK, usługa aktywna, a telefonie już nie.

   

  8d5f0ef677a75e61fdee49a0e47403b9.jpg62be3b59de75ea37fdb78ab51a760658.jpg

×
×
 • Create New...