Jump to content

Duro Hombre

Users
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Duro Hombre


 1. Wszystkich zainteresowanych internetem mobilnym zapraszam do plusa,sam wczoraj byłem i wziąłem [testowo na 7 dni mogę oddać albo zostaje] 30GB za 24,95 co w Cyfrowym Polsacie 30GB = 29,95 [aktywacja 29 zeta takie info dostałem z ICOK] a w plusie 9 zeta

  to wynik dzisiejszy: http://www.speedtest.net/my-result/3512106223

  a to wczorajszy: http://www.speedtest.net/my-result/3510013462

  Aktualnie testuję na modemie ale w sobotę idę wymienić na router mobilny w cenie 3 zł


 2. Proszę gotowiec :lol2:

   

  Cyfrowy Polsat S.A

  ul.Łubinowa 4a

  03-878 Warszawa

   

   

   

  Wypowiedzenie umowy.

   

   

  Niniejszym pismem wypowiadam umowę o świadczenie usług abonamentowych ze względu na zmianę warunków umowy, czyli usunięcia z oferty kanału Discovery HD Showcase.Na wchodzącą zmianę nie wyrażam zgody wnioskując o rozwiązanie umowy bez okresu wypowiedzenia zawartego w tej umowie, czyli ze skutkiem natychmiastowym.

  Regulamin Świadczenia Usług rozdział 5 § 7

   

   

  Podpis abonenta.


 3. Ponadto warunkiem skorzystania z przedstawionej oferty będzie podpisanie Umowy w zakresie usługi Multiroom, gdzie koszt aktywacji dekodera Multiroom HD wynosi 29 zł, natomiast miesięczny abonament za ww. usługę wynosi 5 zł.

  Byłem też w APS i to samo,Multiroom stoi mi na przeszkodzie aby skorzystać z nowych pakietów.Mi ten cały Multiroom jest nie potrzebny więcej z nim problemów jak korzyści,ponadto mam jeden TV i co będę za niego płacił a on będzie w szafie.

  Proszę o jakieś sugestie,porady jak ten proceder ukrócić wciskając na siłę Multiroom.


 4. Ja dostałem taką odp. na e-mail:

   

  Szanowny Panie

   

  Uprzejmie informujemy, że warunkiem odbioru nowych kanałów, które w ostatnim czasie weszły do naszej oferty będzie podpisanie nowej Umowy, która zastąpi obecną Umowę. Obecnie proponujemy podpisanie nowej umowy na okres 29 miesięcy.

  Przez 1 miesiąc opłata za Pakiet Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, HBO Cinemax HD, HBO GO, iplaMix (109,90 zł) będzie wynosiła 94,90 zł. Po okresie promocji minimalny pakiet, z którego może Pan korzystać to Pakiet Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, HBO Cinemax HD w cenie 89,90 zł/mies. Ponadto warunkiem skorzystania z przedstawionej oferty będzie podpisanie Umowy w zakresie usługi Multiroom, gdzie koszt aktywacji dekodera Multiroom HD wynosi 29 zł, natomiast miesięczny abonament za ww. usługę wynosi 5 zł.

  Opłata za przesyłkę kurierską wynosi 14,80 zł. Dodatkowo może Pan zadeklarować chęć korzystania z Pakietu Rozrywka HD w cenie 25 zł/mies.

  Poniżej podajemy kanały wchodzące w skład Pakietu Familijnego Max HD:

  Polsat, Polsat HD, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TV4, TV6, Polsat 2, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Film, Polsat Jim Jam, TVP 1, TVP 2, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP Info, TVN, TVN Siedem, TVN 24, Discovery Channel, Animal Planet, Travel Channel, Disney XD, Zone Reality, Cartoon Network, TCM, Club TV, AXN, AXN HD, Eurosport, Disney Channel, Superstacja, Comedy Central Polska, Wedding TV, TVN Turbo, TVN Meteo, TVN Style, Discovery World, Discovery Science, TLC, Nat Geo Wild, Nat Geo Wild HD, Disney Junior, FOX, FOX HD, National Geographic Channel, TVP HD, TVN HD, Nickelodeon HD, TVN Siedem HD, History, Polsat Crime & Investigation, ID Investigation Discovery, Kino Polska, TVP Seriale, Polsat Food Network, Viasat History, Viasat Explorer, Viasat Nature, Animal Planet HD, BBC HD, Boomerang, Discovery HD Showcase, History HD, MTV Live HD, MTV, National Geographic Channel HD, Nick Jr., Nickelodeon, Vh1, FilmBox, BBC CBeebies, BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle, Da Vinci Learning, E! , MTV Rocks, Universal.

  Skład Pakietu Film HD:

  AXN Crime, AXN SciFi, AXN Spin HD, Comedy Central Family, FilmBox Extra, FilmBox Familly, FilmBox HD, Fox Life, Fox Life HD, Zone Europa, FilmBox Action, Polsat Film HD, Sundance, Sundance HD, SciFi Universal,

  Skład Pakietu Sport HD:

  ESPN Classic Sport, Eurosport HD, Eurosport 2, Eurosport 2 HD, Extreme Sports Channel, Fightbox, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, TVP Sport.

  Jeśli jest Pan zainteresowany przedstawioną propozycją, prosimy o informację zwrotną.

  Uprzejmie informujemy, że nowe kanały nadawane są obecnie w ramach "Otwartego Okna" dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu.


 5. Od kilku dni przestały działać w/w kanały z karty abon. Cyfra+. Do tej pory odbierałem je. Zrobiłem skanowanie na parametrach 11411/H/27500 gdzie po wykasowaniu starych, wyszukuje je na nowo lecz widnieje informacja o ich chwilowym zakodowaniu.Czy wiadomo coś kiedy będą aktywne?

  pzdr


 6. @tnkhd nie wypowiadaj się już lepiej w tym temacie bo widać z twoich wypowiedzi że dekoder ADB jaki dostałeś do oferty TNK HD jest dla ciebie cudem techniki 30 wieku :lol2: .Moduł niech będzie w cenie tego śmiesznego tunera z trzy m-cznym abo i znajdzie na pewno więcej chętnych użytkowników - tylko musi się pojawić.Co do zainteresowań - jak najbardziej zmień je bo nie pasujesz do TV SAT.

  i koniec tematu .

  A zapomniałem dodać że wakacje się już skończyły - weź się za naukę a nie pisać na forum :lol2:

  "NIE DZIECIOM NEOSTRADY"


 7. Macie wy problemy ja miałem TNK SD i byłem wku... że doladowalem konto na rok ale postanowiłem sprzedać dekoder z doładowaniem dołożyłem i kupiłem tnk hd . I jeszcze taki się nie urodził żeby każdemu dogodził jeśli 3masz C+ dla sportu to ok wybierz co dla Ciebie ważniejsze i bardziej Cie ciekawi modułów i tak nie będzie więc nie macie co się łudzić i czekać bo się nie doczekacie .

  @tnkhd ale do kogo ty to piszesz :lol2: ,dołożyłeś i kupiłeś sobie tuner TNK HD - ja bym tego [beep] za darmo nie wziął.A ty jesteś w siódmym niebie bo masz tuner HD :lol2: ,powiem krótko w du...e byłeś i gó..o widziałeś a co do modułu lub samej karty to pewnie będzie bo jak mówią tonący i brzytwy się chwyci :lol2:


 8. W każdej plocie jest odrobina prawdy a to że w regulaminie N jest wzmianka na temat modułu to kolega nie wie? :read: Po drugie @tnkhd nie sugeruj mi co mam sobie kupić :lol2: TNK SD miałem jako uzupełnienie do CP i zakończyłem opłacać w lipcu a to z dwóch powodów - raz podwyżka cennika a dwa to że dla jednego kanału jakim jest N Sport SD nie będę płacił 20 zł co miech.A zwolennikiem tunerów-[beep] oferowanych przez operatorów nie jestem,mam jeden porządny tuner HD z którego jestem zadowolony.Trudno nie będzie modułu TNK HD nie będzie nowych klientów,to samo tyczy się N choć tu może być zmiana ku lepszemu :lol2:


 9. wcgodzil discovery hd teraz jest discovery hd showcase i to nie od CP zalezy tylko od grupy discovery ktora postanowila z tego kanału zrobic kanał premium

  Info jakie otrzymałem z APS bo chciałem podpisać nową umowę ale system odrzucał opcję Discovery HD Showcase,pakiet HD tak jak już tu koledzy pisali mieli tą samą sytuację.CP nie ma podpisanej umowy na kanał Discovery HD Showcase co wyjaśnia całą zaistniałą sytuację jak i bajzel panujący w CP,kanał będzie chodził u tych co podpisali nowe umowy z pakietem HD ale nie wiadomo jak długo.


 10. @Lisek88 raczej nie powinni zrobić cię w bambuko ale jak nie masz pewności to zadzwoń do CP jeszcze raz upewnij się zadając ponownie to pytanie zgódź się na rozmowę nagrywaną zapisz sobie nazwisko konsultanta.Jak się potwierdzi to co usłyszałeś wcześniej to jesteś w domu :lol2:

  Druga sprawa to na ICOK powinna widnieć w zakładce płatności notka że następna wpłata 0,00 tak u mnie stoi.Nie wysyłają na piśmie no chyba że się uprzesz ale znają CP to dojdzie to do ciebie za m-c lub dwa :lol2:

×
×
 • Create New...