Jump to content

raffde

Users
 • Content Count

  281
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by raffde

 1. Dobra. Coś się ruszyło z ofertą. Stad moje pytanie. Czy z pakietu Start mogę po przedłużeniu umowy dokupić dopełnienie do Comfort za 10 zł ?
 2. Tego się właśnie obawiałem. Myślisz, aby zejść na niższy pakiet, a dopiero za 2 lata negocjować cenę?
 3. Dzień dobry, czy ktoś zszedł z pakietu wyższego Extra na Nowy Comfort+ za 22.5 zł ? Konsultant uparcie twierdzi ,że nie ma takich oferty dla osób ,które nigdy nie miały Start lub Comfort.
 4. Orientuje się ktoś na jakich zasadach działa internet 600 Mbps w Vectrze ? Do budynku podprowadzony jest światłowód ? Czy kablami koncentrycznymi od jednej szafy w mieście ?
 5. Cześć. Czy ktoś z Was ma ofertę na sam internet? Obecnie mam 150Mb/s , planuję przedłużyć umowę na 300 lub 600. W DUK twierdzą, że najniższe ceny, jakie mogą dać to te, które są na stronie, tj. 300 - 44,99zł, 600 - 54,99zł. Stąd moje pytanie do Was. Czy można coś ugrać niżej za sam net?
 6. Ponawiam prośbę abyś odebrał moja wiadomość prywatna do Ciebie.
 7. Typuję. 1. Radio Capital. Włoska stacja TV oraz radiowa. Nadaje bardzo dużo muzyki z małą ilością reklam. Co ciekawe, lecą kawałki, które znamy, lubimy, a które nigdzie indziej nie zobaczymy. Szczerze polecam. Dostępny przez satelitę na platformie SKY Włochy oraz na link do strony: https://www.capital.it/tv/
×
×
 • Create New...