Jump to content

raffde

Users
 • Content Count

  275
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by raffde

 1. Ponawiam prośbę abyś odebrał moja wiadomość prywatna do Ciebie.
 2. Przedłużyłem umowę w marcu. Obecnie Comfort za 22,50. Z końcem kwietnia skończył się okres darmowego dopełniania do Extra. Dzwoniłem wczoraj na infolinię i człowiek z nc+ twierdzi ,że nie może dać w cenie 10 zł. Stąd moje pytanie. Czy ktoś dostał ostatnio dopełnienie do Extra właśnie w cenie 10 zł ?
 3. Dziwne,bo mam najnowszego samsunga z serii premium i nie mogę odpalić w wbudowanej przeglądarce kanałów vectry online. Kręci się tylko kółko ładowania kanału-obrazu.
 4. Kiedy dostałeś Comfort za 22.50, w ostatnim tygodniu czy już po zakończeniu umowy ? Ja też mam taką sytuację. Obecnie mam Extra a chce zejść na Comfort. PS Ma ktoś aktualny nr do DUK ? Bo ten podany na forum 12 22947879 chyba jest błędny.
 5. Pytanie do wtajemniczonych w pakiecie comfort za 22,50 zł . Obecnie mam Extra z HBO i MR. Wszystko za 64,99 zł - umowa do końca lutego, wypowiedzenie złożone. Planuje zejść na pakiet Comfort za 22,50 zł Jak wcześniej pisaliście dostanę go w ostatnim tygodniu końca umowy lub już po zakończeniu umowy. I tu rodzi się w mojej głowie pytanie. Kiedy będę mógł poprosić o dopełnienie za 10 zł do Extra . Podczas tej samej rozmowy z konsultantem kiedy ewentualnie dostanę comfort czy następnego dnia ?
 6. No właśnie mówiłem jej ,że to chce ( comfort za 22,50 ) ale twierdzi kobietka mówiąca z rosyjskim akcentem na infolinii ,że już takich ofert nie ma.
 7. Obecnie Extra z HBO z dwoma dekoderami PRV i HD. Karta cameleon. Umowa do końca lutego. Płatność 64,99 zł Propozycja z dziś Cena i pakiet jak wyżej . Dodatkowo chcą dodać dwa C+ ( seriale i Discovery ) Cena 64,99 zł Pytanie. Czy da się zejść niżej na comfort i dobrać po miesiącu dopełnienie aby rachunek wynosił poniże 40 zł ? Czy za opcję z Extra można uzyskać niższa cenę jak 64,99 zł ( może być bez HBO ) ?
 8. Typuję. 1. Radio Capital. Włoska stacja TV oraz radiowa. Nadaje bardzo dużo muzyki z małą ilością reklam. Co ciekawe, lecą kawałki, które znamy, lubimy, a które nigdzie indziej nie zobaczymy. Szczerze polecam. Dostępny przez satelitę na platformie SKY Włochy oraz na link do strony: https://www.capital.it/tv/
×
×
 • Create New...