Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Zmiana wolumenu akcji wpłynęła na spadek kursu z 6 SEK (taki był, gdy została ogłoszona) maksymalnie na ok. 0,6 SEK jaki jest teraz. Co ze spadkiem z 278 SEK do 6 SEK przed planem emisji nowych akcji?
  3. Na tym polega gospodarka rynkowa (bo kapitalizmu w Polsce nie ma). Każdy może wybrać to, co odpowiada.
  4. Hmm, czyli Ci co mają umowy z przed 11 kwietnia dalej będą mieli podnoszone ceny wraz z osobami na umowach bezterminowych
  5. Jeżeli wolumen akcji zmienił się o minimum setki razy? Podstawa giełdy, duzi z kapitałem dymają małych - również kreowaniem rzeczywistości.
  6. Ktoś wie z jakim bitrate nadają kanały SD i HD w Magenta TV?
  7. Możesz dokupić TV Box, sugeruję z Google TV, żeby trochę podziałał.
  8. Sam sobie odpowiedziałeś Większość z Android / Google TV na pokładzie albo Apple TV.
  9. Panowie posiadam pakiet w C+Online na laptopie. Jest możliwość dokupienia jakiegoś dekodera żeby móc korzystać z tego pakietu na TV? Na przykład Canal + BOX
  10. Zapraszam do dyskusji. Kiedyś popierałem wtyczki do KODI, ale mi przeszło, jak poczytałem o repozytorium ramic.
  11. @kisiel95- A Ty rozumiesz? Plan emisji akcji jeśli dobrze widzę, został zatwierdzony w grudniu 2023 r. Cena za akcję wówczas wynosiła około 6 SEK. W ciągu 2023 r. akcje Viaplay kosztowały w szczycie 278 SEK. To, że ta wycena runęła była pochodną publikacji raportów pokazujących skalę strat i plany wyjścia z tej sytuacji. Dzisiaj te akcje kosztują 0,6 SEK. I w Twojej wizji świata to jest ok? Że akcje spadają w ciągu roku o 99,6%? "Bo była nowa emisja"? To normalna sytuacja że inwestorzy (zwłaszcza indywidualni) tracą niemal cały swój kapitał bo jest "nowa emisja akcji"? Nie wiem, albo faktycznie trollujesz, albo masz jakąś alternatywną wizję świata, gdzie Viaplay rządzi , Vestel OS to najlepszy system a Canal+ to zło, bo nie masz full hd na jakimś starym lowendowym telefonie, który nawet nie ma ekranu zdolnego wyświetlić obraz w takiej rozdzielczości.
  12. Pewnie nie, bo producenci telewizorów nie mają w zwyczaju aktualizować zbyt często Android TV / Google TV.
  13. Pudrowanie trupa, ale jak widać niektórym pasuje bo płacą 5zł. Co do wspomnianego 4K C+ to przynajmniej mają jakąkolwiek opcje takową- mecz Real-Barca w ND wyglądał obłędnie.
  14. Poland

    Panorama

    Chyba zarzucono pomysł ustabilizowania godziny emisji „Panoramy" gdyż ciagle niestety jest ona ruchoma
  15. Czyli producenci z Android TV zaktualizują do Google TV? Pytam, bo nie wiem.
  16. Przecież to jest jeden pies tylko nazwa się zmieniła.
  17. Wiem. Dlatego ostatecznie po zakończeniu umowy zrezygnują z dobrodziejstwa Play Now i uaktywnię pakiet Fun&News w C+ Online. Stracę dostęp do BBC News, ale zyskam możliwość cofania TVN24 oraz napisy dla niesłyszących.
  18. Poland

    TVP Info

    Szkoda tylko że ten program ma być do 20:50. Spokojnie można by go było dociągnąć do 21:00 tak by kolejny „Minął Dzień" w niemalże wszystkie dni miał stałą godzinę emisji. Smuci też że skracany jest też program „Dziś wieczorem" który to chyba miał być programem codziennym. To świadczy tylko o tym że TVP Info powinno wydłużyć o godzinę czas nadawania programu na żywo by wszystko pomieścić.
  19. @michael112 Polsat przelicytuje w ramach Premier League? Coraz lepsze te teorie.
  20. Dokładnie. Chociaż jeden rozumie. @Zuzia ponawiam pytanie, ilukrotnie zwiększył się wolumen akcji?
  21. Nagrania a catchup to co innego. Na każdym kanale c+ wchodzisz na transmisje, klikasz "okrągłą" strzałkę i możesz oglądać do 8h w tył. Nie zdarzyło mi się, żeby to nie działało.
  22. Słabo to ogólnie wygląda cała stacja pod kątem technicznym. Ta pikseloza (rodem z niszowych telewizji włoskich) belek stacji a może i całego obrazu na dużych telewizorach aż razi po oczach.
  23. Skoro wyemitowali nowe akcje to musiał się zwiększyć ich wolumen. Efektem jest kurs akcji
  24. Nie zdradza się prywatnej korespondencji. Szkoda, że tego nie nauczyli. Poczytałem, przemyślałem temat i zrezygnowałem. Proste. @Zuzia nieoficjalne wtyczki łamią regulamin serwisów streamingowych. Dzięki nim można nielegalnie nadawać streamy. W aplikacjach i na stronach WWW są pewne ograniczenia w tej materii np. na Android nie można zrobić nawet screena z danej streamingowej aplikacji, a przez KODI normalnie można streamowac. PS Play NOW u twórców nadal został w wersji beta, więc dla mnie w całości nie wykonali tej wtyczki. Choćby jeżeli chodzi o wypożyczalnię. PS 2 Pomogłem kontem, a tu taka wdzięczność z wyjawieniem prywatnej korespondencji.
  25. Poland

    Rada Mediów Narodowych

    Można powiedzieć że RMN jest nawet niekonstytucyjnością wtórną gdyż wspomniany przez ciebie wyrok odnosi się bardziej do „Małej Ustawy Medialnej" niż do aktu prawnego powołującego Radę Mediów Narodowych.
  26. Ja wiem że wybrane mecze z Polskim komentarzem może być pokazać w telewizji albo w streamingu, a na NHL.TV wszystko co się ma, ale ja jestem ciekaw jaka telewizja w Polsce pokaże tę ligę od sezonu 2025-26, czyli: Czy transmisje spotkań NHL wrócą do TVP Sport czy jednak będą w CANAL+ (tak jak w NBA) czy też będzie w samym oficjalnym streamingu? Zobaczymy wkrótce.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...