Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Na zimowych w 1998r w Nagano komentował hokej dla Eurosportu.
  3. Na moim ekranie telewizora jakość obrazu na tym kanale jest dobra. To kanał sd. .ViDoc.tv to dla mnie ciekawszy kanał niż TTV. Na TTV nie ma nic do oglądania.
  4. Tak sobie spojrzałem na zakładkę Roland Garros i nadal można odtworzyć wszystkie mecze RG 2023, w tym niektóre w jakości 4K.
  5. Dlaczego po raz kolejny piszesz nie to co trzeba? ...... Sprint: 1.Verstappen 2.Norris 3.Sainz 4.Alonso 5.Hamilton 6.Piastri 7.Leclerc 8.Perez 9.Russell 10.Bottas
  6. Czyli podwyżka nie taka straszna jak ja malują...zobaczymy
  7. Raczej tym co mieli na rok lub umowę z operatorami to ten aktywny pakiet do końca rozliczenia/umowy zostanie na pakiecie Premium bo inaczej musieli by zabrać UHD i Dolby Atmos a tak nie mogą..
  8. GP Chin Sprint 1. Norris 2. Verstappen 3. Alonso 4. Perez 5. Sainz 6. Hamilton 7. Leclerc 8. Russell 9. Piastri 10. Magnussen
  9. "John Wick 2" na APV - 8/10. Niezłe mordobicie, odniosłem wrażenie, że było go więcej niż w pierwszej części.
  10. Nie spodziewałbym się meczów piłki nożnej pokazywanych w TVP na IO może poza finałem. TVP ma ograniczenia w pokazywaniu igrzysk na dwóch antenach jednocześnie, poza tym naszych tam nie ma.
  11. kolego z calym szacunkiem, ale co ty za glupoty wypisujesz? cameleon dziala w pelni i na kanaly z twojej karty bez problemu by mozna bylo ogladac, tylko nie w tym starym trupie. ten dekoder ma 12 lat, od 11 technisat nie wydal do niego zadnej aktualizacji. na co czekasz z wymiana? az wybuchnie i spali ci chalupe? smartfona tez masz 12letniego? zamiast wymieniac niepotrzebnie karte, trzeba bylo wymienic ten eksponat muzealny.
  12. ,,1883" na Skyshowtime. 8,5/10. Świetne wprowadzenie do historii Yellowstone.
  13. Niech podnosza ceny za pakiety, ale niech za tym ida korzysci dla abonentow! 4K, nowe produkcje, dostep do klasyki, kolekcja Cartoon Network (to co jest teraz to zart).
  14. Dzisiaj
  15. Czyli Australia ma w streamingu 4k przy LM, a my nawet jednego meczu w sezonie nie mamy?
  16. Wodnik Szuwarek

    Tenis

    WTA 250 Rouen (4. runda - półfinał) Sobota: 16:30 Linette (WTA: 60.) - Kalinina (WTA: 32.) WTA 500 Stuttgart (4. runda - półfinał) Sobota: 14:00 Świątek (WTA: 1.) - Rybakina (WTA: 4.)
  17. Za wcześniej na takie pytania, ale: Czy Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek i Jacek Laskowski także skomentują mecze piłki nożnej na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu na antenach TVP czy jednak za dużo roboty to zajmie? Bo nie wiem czy to prawda, ale przypuszczam że wioślarstwem i kajakarstwem będzie zajmować się Szpakowski (podobnie jak w poprzednich igrzyskach), a Laskowski siatkówką ewentualnie. Jestem też ciekaw jednak: Czy Borek będzie robił coś na Olimpiadzie w Paryżu?
  18. Mój dekoder pobrał nowy soft. Zaraz po uruchomieniu na drugim wybranym kanale znany wcześniej błąd z odtwarzaniem audio video. Nowe materiały z PBGo nadal wywalają błąd 1500. Stare materiały jak np. Miodowe Lata z logo Ipla odtwarzane są bez problemu. Disney też działa, więc to nie jest wina internetu. Reasumując w moim przypadku niczego nie poprawiono.
  19. Kirk

    Skarby kibica

    Mnie wręcz te reakcje zdziwiły, bo w parę dni to się zmieniło, od wpisów pełnych zrozumienia z zaistniałej sytuacji, po wręcz żądania jakiegoś gratisu albo deklaracje, że się niby ktoś wycofa z kupna. Ja tam jestem cierpliwy, przynajmniej na majówkę będzie lektura.
  20. Jeszcze odnosnie Ligi Mistrzow - wszystkie mecze od 1/8 finału były transmitowane w jakości 4K. Z tego co kojarzę, żaden inny dostawca streamingowy nie oferuje tak dużej liczby spotkań w tej rozdzielczości.
  21. @digitalus Dobrze że wklejasz te zdjęcia. Są doskonałym dowodem na fatalną jakość obrazu. Na każdym kroku widoczny tzw. szum.
  22. Głupoty piszecie- najbogatsze kluby czeskie dawno odjechały finansowo polskim. Po drugie czescy piłkarze nie pchają się na zachód jak raz prosto kopną piłkę. Mimo, że jestem kibicem Legii to bez dwóch zdań najlepszą akademię ma Lech.
  23. Oby dali jakąś specjalną promkę na start. Z chęcią skorzystałbym ze zniżki 33 proc. (19,99 zł). Ale gdy startowało HBO Max miałem ich pakiet w kablówce, a promka obowiązywała tylko tych, co wykupili bezpośrednio w serwisie. Chociaż obecnie roczny abonament wychodzi taniej (ok 19.50 zł). Ciekawe co z tymi co mają abo na rok wykupione.
  24. U nas to piją piwko i papieroski pala tzw kopacze . Problem jest taki, ż nie chcą trenować ,o tym już mówił Dan Petrescu. I drugi problem praktycznie poza Legią ,nie ma szkółek mlodzieży przy klubach tzw ekstraklasy.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...